Norsk rating

Navn som inneholder 'z', sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMMiezis NormundsMoss SKLAT1971249324822387
2IMZwaig ArneOSSNOR19472439
3IMGetz NicolaiOSSNOR1991238023702331
4WGMDolzhikova OlgaOSSNOR1979221021042127
5Szªkely FerencHell SKHUN1988218221942151
6Kakushadze IliaStavanger SKGRE1988216820182175
7Kizatbay AbylStavanger SKNOR2002216219812096
8Vucenovic LazarAalesunds SLNOR1963214221082130
9Ramirez ManuelSK StjernenESP1981212021572025
10Gonzales Francisco SilvaMoss SKNOR1979209520502158
11Shehzad ShazilSandnes SKNOR2006205518572050
12Mirza RaadSarpsborg SKNOR1960199119531843
13Lauritzen EinarKristiansand SKNOR195519901944
14Gonzalez Rafael TAalesunds SLNOR1979198620132027
15Kizatbay AlseitStavanger SKNOR1997196218941947
16Zachariassen BjarneSOSSNOR19691952
17Ayzenberg AlenaBergens SKNOR1987191219451753
18Portazedi BagherStord SKNOR196318261804
19Barton ZdenekLillestrøm SKNOR1953180917561702
20Zakariassen TomFredriksstad SSNOR194617991730
21Pousaneh FazehTrondheim SFNOR19821759
22Drønen Ole RezaAalesunds SLNOR1969171417051713
23Ziegler LarsSK StjernenNOR1986167114461551
24Hina ArizaSøråshøgda SKNOR2005166214391420
25Shehzad KasherSandnes SKNOR1969164215781511
26Macksood AzmilNordstrand SKNOR198416411502
27Yilmaz KazimModum SKNOR1997163215571701
28Zogla KristianKonnerud SKNOR198816311452
29Shehzad AlishaSandnes SKNOR2004163014461459
30Djerdj ZeljkoEgersund SKNOR1977162615221577
31Pajdzik KamilBærum SSPOL1996160515681691
32Rizi Kristian WernerSK StjernenNOR199115851504
33Schanzenbecher PatrickKristiansund SKNOR1951158416131456
34Sharify AzadNordstrand SKNOR19721577
35Brantzeg Pål PeterCaissa SKNOR1954154216171542
36Kopaczek-Styczen MalgorzataHell SKNOR200215221492
37Merzliakov VladimirAlta SKNOR2001151414651533
38Berhe Azeb AsmelashOSSETH19841511
39Azadkhah AliTrysil SKIRI1983151115341492
40Lorentzen Jan OvePorsgrunn SKNOR1961150016371567
41Wetzel AndreasGjøvik SKNOR19991445
42Lotz CorinnaAalesunds SLNOR198913831361
43Lazareva EmilieSK 1911NOR2005138212651137
44Krawczyk PiortMosjøen SKNOR197413741381
45Abdelhafiz AhmadJæren SKNOR1970136315161539
46Rezai HeidarLevanger SKNOR1969134817321631
47Melchisedekow LucaszAalesunds SLNOR2002132913621377
48Martinez AlexanderAsker SKNOR1975132313111383
49Bereket ZerezgiSK StjernenNOR198213011308
50Arntzen RichardSandnes SKNOR19701294
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 25 05:33:09