Norsk rating

Navn som inneholder 'z', sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMMiezis NormundsMoss SKLAT1971246425012387
2IMZwaig ArneOSSNOR19472439
3IMGetz NicolaiOSSNOR1991239323542331
4WGMDolzhikova OlgaOSSNOR1979222321102132
5Szªkely FerencHell SKHUN1988218221942151
6Kakushadze IliaStavanger SKGRE1988216820362175
7Vucenovic LazarAalesunds SLNOR1963214421082130
8Kizatbay AbylStavanger SKNOR2002210819642096
9Gonzales Francisco SilvaMoss SKNOR1979210320652099
10Ramirez ManuelSK StjernenESP1981207521572075
11Mirza RaadSarpsborg SKNOR1960199419431931
12Gonzalez Rafael TAalesunds SLNOR1979198320132027
13Lauritzen EinarKristiansand SKNOR195519801944
14Shehzad ShazilSandnes SKNOR2006198018402011
15Kizatbay AlseitStavanger SKNOR1997196218941947
16Zachariassen BjarneSOSSNOR19691940
17Ayzenberg AlenaBergens SKNOR1987190819451753
18Portazedi BagherStord SKNOR196318261804
19Zakariassen TomFredriksstad SSNOR194617991730
20Barton ZdenekLillestrøm SKNOR1953178017561702
21Drønen Ole RezaAalesunds SLNOR1969175917051713
22Pousaneh FazehTrondheim SFNOR19821759
23Alkhalifa AbdulazizTrondheim SFNOR19801704
24Ziegler LarsSK StjernenNOR1986168114461551
25Shehzad KasherSandnes SKNOR1969164515671524
26Yilmaz KazimModum SKNOR1997164116081743
27Zogla KristianKonnerud SKNOR198816311452
28Djerdj ZeljkoEgersund SKNOR197716261522
29Hina ArizaSøråshøgda SKNOR2005159414671420
30Schanzenbecher PatrickKristiansund SKNOR1951159016131456
31Brantzeg Pål PeterCaissa SKNOR1954158616171542
32Rizi Kristian WernerSK StjernenNOR199115851504
33Sharify AzadNordstrand SKNOR19721577
34Macksood AzmilNordstrand SKNOR198415691502
35Shehzad AlishaSandnes SKNOR2004156314391470
36Lorentzen Jan OvePorsgrunn SKNOR1961152916371572
37Pajdzik KamilBærum SSPOL1996152915631766
38Kopaczek-Styczen MalgorzataHell SKNOR200215221492
39Merzliakov VladimirAlta SKNOR2001151414651533
40Berhe Azeb AsmelashOSSETH19841511
41Azadkhah AliTrysil SKIRI1983151115341492
42Abdelhafiz AhmadJæren SKNOR1970146715451529
43Wetzel AndreasGjøvik SKNOR19991445
44Krawczyk PiortMosjøen SKNOR197413741381
45Lazareva EmilieSK 1911NOR2005135412611137
46Yazdankhan SiamakFollo SFNOR195813411339
47Melchisedekow LucaszAalesunds SLNOR2002133613641377
48Szemes Eva WestonVålerenga SKNOR200313351145
49Martinez AlexanderAsker SKNOR1975133413111383
50Lotz CorinnaAalesunds SLNOR198913341341
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 25 08:34:33