Norsk rating

Navn som inneholder 'z', sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMMiezis NormundsMoss SKLAT1971246925242387
2IMZwaig ArneOSSNOR19472439
3IMGetz NicolaiOSSNOR1991239223542331
4WGMDolzhikova OlgaOSSNOR1979222421102132
5Kakushadze IliaStavanger SKGRE1988216520362150
6Szªkely FerencHell SKHUN1988214121942151
7Vucenovic LazarAalesunds SLSRB1963213421082130
8Gonz¬les Francisco SilvaMoss SKNOR1979211520652057
9Kizatbay AbylStavanger SKNOR2002211519592061
10Ramirez ManuelSK StjernenESP1981207321572075
11Mirza RaadSarpsborg SKNOR1960200219311909
12Shehzad ShazilSandnes SKNOR2006199818401989
13Lauritzen EinarKristiansand SKNOR195519801944
14Gonzalez Rafael TAalesunds SLNOR1979196920132027
15Kizatbay AlseitStavanger SKNOR1997195218961947
16Zachariassen BjarneSOSSNOR19691946
17Ayzenberg AlenaBergens SKNOR1987190219021753
18Portazedi BagherStord SKNOR196318401804
19Zakariassen TomFredriksstad SSNOR194617991730
20Barton ZdenekLillestrøm SKNOR1953179217561699
21Drønen Ole RezaAalesunds SLNOR1969176617051713
22Pousaneh FazehTrondheim SFNOR19821759
23Alkhalifa AbdulazizTrondheim SFNOR19801704
24Ziegler LarsSK StjernenNOR1986168114461551
25Shehzad KasherSandnes SKNOR1969164515671536
26Yilmaz KazimModum SKNOR1997164115891743
27Zogla KristianKonnerud SKNOR198816311452
28Lorentzen Jan OvePorsgrunn SKNOR1961160416571592
29Schanzenbecher PatrickKristiansund SKNOR1951160016471456
30Brantzeg Pål PeterCaissa SKNOR1954158616171542
31Sharify AzadNordstrand SKNOR19721577
32Macksood AzmilNordstrand SKNOR198415691502
33Shehzad AlishaSandnes SKNOR2004156314391457
34Hina ArizaSøråshøgda SKNOR2005156014581357
35Rizi Kristian WernerSK StjernenNOR199115561504
36Pajdzik KamilBærum SSPOL1996153215441766
37Merzliakov VladimirAlta SKNOR2001151414651533
38Berhe Azeb AsmelashOSSETH19841511
39Azadkhah AliTrysil SKIRI1983151115341492
40Abdelhafiz AhmadJæren SKNOR1970147515421529
41Wetzel AndreasGjøvik SKNOR19991445
42Prytz TormodNSSFNOR19341441
43Krawczyk PiortMosjøen SKNOR19741411
44Zippi GabrieleDirekteNOR1984135413391440
45Yazdankhan SiamakFollo SFNOR19581341
46Melchisedekow LucaszAalesunds SLNOR200213361377
47Martinez AlexanderAsker SKNOR1975133413111383
48Lotz CorinnaAalesunds SLNOR19891334
49Bereket ZerezgiSK StjernenNOR198213011308
50Lazareva EmilieSK 1911NOR2005129812611137
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 08:53:51