Norsk rating

Land lik NOR, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
51Alstadhaug HaraldBodø SLNOR2005133613331323
52FMAltarbosh WardOSSNOR1995225021092194
53Amarapala AntonStrømmen SKNOR1965136612911338
54Amarapala SheroniStrømmen SKNOR2003155312801293
55Amlien HenningNordstrand SKNOR19911267
56Amundsen AskStrømmen SKNOR2005172314811601
57Amundsen Paul SigveSotra SKNOR197613061391
58Anda KarlStavanger SKNOR197218461887
59Andås KjetilMasfjorden SKNOR1997179718721835
60Andberg Tor Arne HeimTromsø SKNOR1979171818071730
61Andersen Alf RogerAkademisk SKNOR197121492180
62Andersen ÅsmundBodø SLNOR1970152514771442
63Andersen BjørnSarpsborg SKNOR193916421618
64Andersen DagSarpsborg SKNOR1962181717711668
65Andersen Daniel HoelAlta SKNOR200112141191
66Andersen Erik SexeOSSNOR19721189
67Andersen Erik WernerLarvik SKNOR1974156116171574
68Andersen Even TBodø SLNOR199110951467
69Andersen Gaute KjølnerSK StjernenNOR198514551385
70Andersen GlennBergens SKNOR197017361668
71Andersen GuttormSK StjernenNOR1965180017371767
72Andersen HarryFredriksstad SSNOR1958190518871786
73Andersen Henning RøsdalAalesunds SLNOR198011671173
74Andersen JardarKongsvinger SKNOR197717291515
75Andersen Jonatan MMoss SKNOR1990187619291736
76Andersen Jørgen MosbechStrømmen SKNOR1964195719282053
77FMAndersen Lars EvenBlack KnightsNOR1972231422272251
78Andersen Martin KTrondheim SFNOR198216321629
79Andersen OddFollo SFNOR1946175117061657
80Andersen Per OSOSSNOR195919712034
81Andersen RichardMoss SKNOR1969156015841610
82Andersen ViggoLillesand SKNOR194916571712
83Andersen Øystein R.Black KnightsNOR1973202219431994
84Andersson ØivindKonnerud SKNOR19561430
85Andestad HalfdanMolde SKNOR1981141315611264
86Andreasen Hans B.Orkdal SKNOR19651543
87Andreassen BørreNamsos SKNOR1959146315591667
88Andreassen Lars MagneSamisk SFNOR1967216821472119
89Andreassen Pål MortenSOSSNOR1974206820602009
90Andreassen Tor HermanTønsberg SKNOR195717481762
91Andresen FrankKristiansand SKNOR196710941120
92Anfindsen Andreas GautestadSandnes SKNOR2010120810881128
93Anfindsen MariusSandnes SKNOR2001107311501153
94Anthony-Pillai SeelanTønsberg SKNOR1964152116241655
95Antonsen ØyvindAalesunds SLNOR1947189219701904
96Årdal MagnusSK 1911NOR2006123414101353
97Årdal SteinarSK 1911NOR1976111711791197
98Areklett IvarSevland SKNOR1972198420691998
99Arild SteinarAlta SKNOR1952151415781545
100Årmot LeidulvKonnerud SKNOR19361372
[Forrige side][Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 25.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 27 04:47:56