Norsk rating

Land lik NOR, sortert alfabetisk på navn




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
51Albrigtsen Svein JLongyearbyenNOR196514671678
52Aleksandersen RichardSandnesNOR197310081008351309
53Ali KarimFribondenNOR1960161018191782
54Alikhani AfshinSotraNOR1981153717401817
55Almli ÅsmundAureNOR19801171158716321561
56Almli Eivind AndreasAureNOR2005952136612611405
57Alnes TordFolloNOR19711085108566147114171537
58Alrajeh Saad WaleedTrondheimNOR1988136713674013571708
59Amarapala AntonStrømmenNOR19651146142413281390
60Amarapala SheringtonLørenskogNOR19971495149570517151717
61Amarapala SheroniStrømmenNOR20031199144012701293
62Amlien HenningNordstrandNOR19911267
63Amundsen AskStrømmenNOR20051045143413411337
64Amundsen Paul SigveSotraNOR1976113513911419
65Anda HåkonSandnesNOR196115341534211766
66Anda KarlStavangerNOR1972160718461887
67Andås KjetilMasfjordenNOR19971647178518571826
68Andberg Tor Arne HeimTromsøNOR19791629170718071730
69Andersen Alf RogerAkademiskNOR1971214121802180
70Andersen Andreas BlombergFolloNOR1997127212721615431571
71Andersen ÅsmundBodøNOR1970131014851490
72Andersen DagSarpsborgNOR19621803191518461672
73Andersen Erik SexeOSSNOR19721249
74Andersen Erik VernerLarvikNOR19741406156116171605
75Andersen Gaute KjølnerStjernenNOR198514391385
76Andersen GlennBergensNOR1970127912796417361676
77Andersen GuttormStjernenNOR19651750183917371679
78Andersen HarryFredriksstadNOR19581715193918821833
79Andersen Henning RøsdalAalesundsNOR198067411671173
80Andersen Jonatan MMossNOR19901725186219471809
81Andersen Jørgen MosbechStrømmenNOR1964179819711936
82FMAndersen Lars EvenBlack KnightsNOR19722270227822562251
83Andersen OddFolloNOR19461589178817071704
84Andersen Per OSOSSNOR1959191719522034
85Andersen RichardMossNOR19691225157916161615
86Andersen ViggoLillesandNOR1949145216371712
87Andersen Øystein R.Black KnightsNOR19731969205719431994
88Andersson ØivindKonnerudNOR195611971484
89Andreasen Hans B.OrkdalNOR196513131513
90Andreassen ArnoldTromsøNOR195519481948832014
91Andreassen BørreNamsosNOR19591260146315591709
92Andreassen Lars MagneSamiskNOR196720712071461216521502119
93Andreassen Pål MortenSOSSNOR19742050209520602009
94Andresen FrankKristiansandNOR196773110941120
95Anfinsen MariusSandnesNOR200173511731148
96Anthony-Pillai SeelanTønsbergNOR1964107016391621
97Antonsen ØyvindAalesundsNOR19471849188919621886
98Archer CedricTønsbergNOR1950113411341561602
99Årdal Magnus1911NOR20061044123414101353
100Årdal Steinar1911NOR1976829111711801197
[Forrige side][Neste side]
FIDE Rapid er sist oppdatert 04.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 05.07.2018. FIDE Blitz er sist oppdatert 07.07.2018. Norsk offisiell rating, Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jul 16 20:12:29