Norsk rating

Spillere fra kretsen Hordaland, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1IMHaldorsen BenjaminBergens SKNOR1999244822432349
2IMHouska JovankaBergens SKENG1980242623342345
3IMNilsen Joachim BirgerBergens SKNOR1993240123102354
4IMFyllingen Roy HaraldBergens SKNOR19752391
5IMStokke KjetilBergens SKNOR1983233923782392
6IMGullaksen EirikBergens SKNOR1966232423532315
7IMBern IvarBergens SKNOR19672302
8FMGabrielsen TrondBergens SKNOR197423012247
9FMMork Kjell ArneSK 96NOR196422842176
10FMGabrielsen StigBergens SKNOR197622712336
11Orseth Dag SMasfjorden SKNOR195522702287
12Riisem ØyvindSotra SKNOR1985224221372108
13Eikeland ErikSotra SKNOR19802230
14FMHersvik DanielHaukås SKNOR1981221221782219
15CMMuhseen Abdullah MohammedBergens SKIRQ1989220022272152
16FMStigar PetterSK 96NOR1961219922472219
17DeMac EliasBergens SKNOR199221992146
18Martinsen Stig KSotra SKNOR1980218121962177
19Valaker Ole JohanSøråshøgda SKNOR197221802198
20FMPoor IstvanMasfjorden SKHUN19652174
21FMMerkesvik SondreBergens SKNOR2000217020602130
22FMManne Per ErikSK 96NOR19632157
23Sævareid OveSK 96NOR196221362153
24Frisvold Ole EmilBergens SKNOR1994212019671945
25Sørensen KristianSotra SKNOR1982211920892038
26Gundersen HelgeMasfjorden SKNOR194621182149
27Moe-Nilssen Nils ErikSK 96NOR196721072143
28Kvamme John ASK 96NOR1965208021172081
29Ellingsen RonnySotra SKNOR1969206219811985
30Kvamme Ole F.SK 96NOR1968205420021976
31Woldseth OleSotra SKNOR196920512010
32Sandal EirikSK 96NOR19762048
33Schindler Dirk SteffenBergens SKGER19742040
34Larsen Tor KristianSotra SKNOR1979203820011876
35Hølleland SigveMasfjorden SKNOR1996202418232027
36Fossan AndreasHaukås SKNOR1999202318011784
37Nygaard Karl MagnusBergens SKNOR198820111751
38Birkestrand Trude VikMasfjorden SKNOR19652005
39Haugsdal Arn-ToreMasfjorden SKNOR1968199419051932
40Rasmussen Jonas HBergens SKNOR1996199317031875
41Brekke ToreSK 96NOR19631979
42WFMGrønnestad AnitaBergens SKNOR1982195419051994
43Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004195218801705
44Steigum Endre S.Sotra SKNOR19801947
45Salomonsen RuneSøråshøgda SKNOR1971192619041888
46Blom Erlend RFana SKNOR19901912
47Tjensvoll ToreSotra SKNOR1966190919391888
48Ayzenberg AlenaBergens SKNOR1987190819451753
49Sætre MathiasHaukås SKNOR1998190218841816
50Polo Jose HaraldMasfjorden SKNOR19631890
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 24 23:00:16