Norsk rating

Spillere fra kretsen Hordaland, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1IMHaldorsen BenjaminBergens SKNOR1999245422432349
2IMHouska JovankaBergens SKENG1980242223342345
3IMNilsen Joachim BirgerBergens SKNOR1993240123102354
4IMFyllingen Roy HaraldBergens SKNOR19752391
5IMLøvik Lasse ØstebøBergens SKNOR1992235723372313
6IMStokke KjetilBergens SKNOR1983234323782392
7IMGullaksen EirikBergens SKNOR1966232723532315
8FMGabrielsen TrondBergens SKNOR197423012247
9IMBern IvarBergens SKNOR19672298
10FMGabrielsen StigBergens SKNOR197622792336
11Orseth Dag SMasfjorden SKNOR195522702287
12FMMork Kjell ArneSK 96NOR196422602176
13Riisem ØyvindSotra SKNOR1985224221372108
14Eikeland ErikSotra SKNOR19802230
15FMHersvik DanielHaukås SKNOR1981221221782219
16FMStigar PetterSK 96NOR1961220722472219
17FMManne Per ErikSK 96NOR19632201
18DeMac EliasBergens SKNOR199222012146
19CMMuhseen Abdullah MohammedBergens SKIRQ1989220022272152
20Martinsen Stig KSotra SKNOR1980218121962177
21Valaker Ole JohanSøråshøgda SKNOR197221802198
22FMPoor IstvanMasfjorden SKHUN19652174
23FMMerkesvik SondreBergens SKNOR2000217020602130
24Sævareid OveSK 96NOR196221302153
25Frisvold Ole EmilBergens SKNOR1994212719671945
26Moe-Nilssen Nils ErikSK 96NOR196721242143
27Sørensen KristianSotra SKNOR1982211920892038
28Kvamme John ASK 96NOR1965209021172081
29Gundersen HelgeMasfjorden SKNOR194620792149
30Kvamme Ole F.SK 96NOR1968206520021976
31Ellingsen RonnySotra SKNOR1969206519811985
32Hølleland SigveMasfjorden SKNOR1996205318122028
33Woldseth OleSotra SKNOR196920512010
34Sandal EirikSK 96NOR19762048
35Schindler Dirk SteffenBergens SKGER19742040
36Larsen Tor KristianSotra SKNOR1979203820011876
37Fossan AndreasHaukås SKNOR1999202318011784
38Rasmussen Jonas HBergens SKNOR1996201717031875
39Birkestrand Trude VikMasfjorden SKNOR19652005
40Brekke ToreSK 96NOR19632004
41Haugsdal Arn-ToreMasfjorden SKNOR1968199419051932
42Nygaard Karl MagnusBergens SKNOR198819781751
43Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004195818791705
44WFMGrønnestad AnitaBergens SKNOR1982195019301994
45Steigum Endre S.Sotra SKNOR19801947
46Blom Erlend RFana SKNOR19901912
47Ayzenberg AlenaBergens SKNOR1987191219451753
48Salomonsen RuneSøråshøgda SKNOR1971191119041888
49Tjensvoll ToreSotra SKNOR1966190919391888
50Sætre MathiasHaukås SKNOR1998190218841816
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 24 22:04:23