Norsk rating

Spillere fra SK Stjernen, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Partidatabase for SK Stjernen] [Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aadnekvam PålSK Stjernen19691407
2Aarnes EirikSK StjernenNOR1995187017901817
3Ali Syed AwaisSK StjernenNOR19841816
4Amalan AbikashSK Stjernen20011386
5Andersen Gaute KjølnerSK StjernenNOR198514551385
6Andersen GuttormSK StjernenNOR1965180017371767
7Andreassen VidarSK StjernenUSA1967169416251643
8Azadkhah AliSK StjernenIRI1983151115341492
9Bakke GauteSK Stjernen19911294
10Bardal AsgeirSK StjernenNOR1961159615621596
11Bardar Odd HaraldSK StjernenNOR19801281
12Bas-Coloma CarlesSK Stjernen1985
13Bauck Martin RaneSK Stjernen1988
14Becher AdrianSK StjernenNOR198916141469
15Bechstrøm Henrik MSK StjernenNOR199612811256
16Bereket ZerezgiSK StjernenNOR198213011308
17Bergh NicholasSK StjernenNOR1992158015091640
18Bernstein Jonas AugustSK StjernenNOR1989176615611639
19Bratfoss RuneSK StjernenNOR195714211562
20Brodal Tone HelenSK Stjernen1971
21Brynemo PrebenSK StjernenNOR1977139514631562
22Bø ØyvindSK StjernenBEL1976192818101881
23Børresen Georg S.SK StjernenNOR1975226322382215
24Cunningham ConorSK StjernenNOR198213501091
25Dahle EspenSK StjernenNOR19571457
26Egeland FinnSK StjernenNOR1970208619081977
27Eikill Åsmund EvjaSK Stjernen198915451633
28Enevold Carl FredrikSK StjernenNOR1980161615541511
29Engh ErlingSK Stjernen19901450
30Eriksen ArntSK Stjernen1968
31Eriksen Jan HugoSK StjernenNOR1959163115501643
32Eriksrud Simen MSK Stjernen1975
33Evensen HanneSK Stjernen1990
34Fjeldheim Egil AarstadSK StjernenNOR19961765
35Fosdahl Bjørn WSK StjernenNOR19531727
36Furnes ErlendSK StjernenNOR19901541
37Gaarder Niklas DannevigSK Stjernen1976
38Gjermshus Sivert OpsahlSK Stjernen1997
39Gjersum HaakonSK StjernenNOR199115211261
40Goethe OleSK Stjernen19751300
41Goksøyr Mira OhanaSK Stjernen1990
42Gressli KristofferSK StjernenNOR1983178717271885
43Grimsgaard StigSK Stjernen1957
44Grindbakken ErikSK StjernenNOR1976165915081479
45Grønntun BjørnSK StjernenNOR19741190
46Grøver Sigurd LoeSK StjernenNOR1991205317851929
47Gulliksen LeifSK StjernenNOR1938155715481390
48Haanshuus AslakSK StjernenNOR1974200419881985
49Hagen SebastianSK Stjernen1992
50Hagos DanielSK StjernenNOR1967172718641694
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 25.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 26 01:43:43