Norsk rating

Spillere fra Kristiansand, sortert alfabetisk på navn




[Partidatabase for Kristiansand]
TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Aabid RyaadKristiansandNOR19581667166731417781713
2Andresen FrankKristiansandNOR19677317317310941120
3Arntsen FrodeKristiansandNOR1970159715972911797
4Barouta DaniKristiansandNOR196015471549181172418231667
5Becirbegovic MirsadKristiansandNOR1952161016101371806
6Birkeland OleKristiansandNOR193378276110051100
7Bjornes LeifKristiansandNOR19581887188766619391848
8Blåsternes JohannesKristiansand198871452
9Bratsberg Lars IvarKristiansand199113801380146
10Breilid EgilKristiansandNOR1961130812761451544
11Brekka GeirKristiansandNOR1968176217714819151975
12Dalseth UlrichKristiansandNOR19681541150840217281713
13Fjeldstad Martin BildøenKristiansand2004559261362
14Garrido CarlosKristiansandNOR1985122912292114071369
15Haarr LarsKristiansand197283283221
16Hagen ThorolfKristiansandNOR1966135613562171640
17Hammersland LasseKristiansandNOR19649419002312071201
18Hamre KennethKristiansandNOR19901861188654619921985
19Hansen Knut AreKristiansandNOR19691261124659714921473
20Hauge Finn GordonKristiansandNOR1971119611968314881634
21Henriksen SigurdKristiansand19606
22Johansen Torstein MKristiansandNOR19681055105523314241604
23Karlsson MariusKristiansandNOR2003942942331338
24Kristiansen Truls BjørkliKristiansandNOR20019331003351348
25Land TommyKristiansandNOR196911361136571420
26Lauritzen EinarKristiansandNOR195519441939104120231896
27Leer-Salvesen TarjeiKristiansand19771390138053
28Markussen KyrreKristiansandNOR1949149914991616741688
29Munk Peter ScottKristiansandNOR19711200123112014701459
30Møller SveinungKristiansandNOR19739469463213021308
31Panufnik KajKristiansand20097
32Quist SusanneKristiansand19841081108148
33Schou Bjørn AKristiansandNOR1944102110211771344
34Skomedal RuneKristiansandNOR1965100610061371389
35Skorge Geir ArneKristiansandNOR19681254129226615631547
36Sotov ViatseslavKristiansandNOR1953139113911671521
37Stranden Rudi BjørnsenKristiansand1981102411
38Strømberg JohannesKristiansandNOR200410931125501410
39Syrrist Guttorm StrandeKristiansandNOR19911232129933128516021348
40Torgersen EricKristiansand196611971197158
41Torgersen TerjeKristiansandNOR1969180818011116194619231960
42Uberg Per GunnarKristiansandNOR1951122512195151457
43Vik JørgenKristiansandNOR19441710171068818321844
44Waage HåkonKristiansandNOR2000898898421408
45Waage HenningKristiansandNOR20027627625811261156
46Waage TrondKristiansandNOR1971790790391068
47Walvick RubenKristiansand20034
48Zhang David Yao BinKristiansand200392892868
49Zhang Jackie Yao YunKristiansand20011068106868
50Ørtoft KaiKristiansandNOR1954195319251279199920581995
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Norsk offisiell rating, Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 17.12.2017.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Dec 18 00:16:58