Norsk rating

Spillere fra Kristiansand, sortert alfabetisk på navn




[Partidatabase for Kristiansand]
TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Aabid RyaadKristiansandNOR19581667166731417781713
2Andresen FrankKristiansandNOR196773110941120
3Arntsen FrodeKristiansandNOR197015971718
4Barjaktarenic MirkoKristiansandNOR195616791741
5Barouta DaniKristiansandNOR19601549170318231667
6Becirbegovic MirsadKristiansandNOR195216101806
7Birkeland OleKristiansandNOR19337611020
8Bjornes LeifKristiansandNOR1958188719391848
9Blåsternes JohannesKristiansandNOR1988951151514291501
10Breilid EgilKristiansandNOR196112761417
11Brekka GeirKristiansandNOR1968177119631975
12Dalseth UlrichKristiansandNOR1968150817071713
13Fjeldstad Martin BildøenKristiansand2004559261362
14Garrido CarlosKristiansandNOR1985122912292114071369
15Hagen ThorolfKristiansandNOR196613561629
16Hammersland LasseKristiansandNOR19649009002311891201
17Hamre KennethKristiansandNOR1990188620431985
18Hansen Knut AreKristiansandNOR19691246124659714741473
19Hansen KristofferKristiansandNOR19961463
20Hansen Tor MagnusKristiansandNOR20059171241
21Hauge Finn GordonKristiansandNOR1971119611968314881634
22Henriksen SigurdKristiansand19606
23Johansen Torstein MKristiansandNOR19681055105523314241604
24Karlsson MariusKristiansandNOR2003942942331338
25Kristiansen Truls BjørkliKristiansandNOR200110031003351348
26Land TommyKristiansandNOR196911361136571420
27Lauritzen EinarKristiansandNOR1955193920071896
28Leer-Salvesen TarjeiKristiansandNOR197713801380531521
29Lund MagneKristiansandNOR1982143613551324
30Markussen KyrreKristiansandNOR1949149914991616741688
31Munk Peter ScottKristiansandNOR1971123115081416
32Møller SveinungKristiansandNOR197394613021308
33Panufnik KajKristiansand20097
34Quist SusanneKristiansand19841081108148
35Schou Bjørn AKristiansandNOR194410211323
36Skomedal RuneKristiansandNOR1965100610061371389
37Skorge Geir ArneKristiansandNOR1968129215391547
38Sotov ViatseslavKristiansandNOR1953139113911671521
39Sparta ManuelKristiansandNOR19791472
40Stornes HelgeKristiansand196618601622
41Stranden Rudi BjørnsenKristiansandNOR198110241291
42Strømberg JohannesKristiansandNOR200411251125501410
43Syrrist Guttorm StrandeKristiansandNOR19911299143116091405
44Terland Ole-JohanKristiansandNOR1990143118181782
45Torgersen TerjeKristiansandNOR19691801197219231960
46Trannum OlavKristiansandNOR20071418
47Uberg Per GunnarKristiansandNOR195112191496
48Vik JørgenKristiansandNOR1944171018441844
49Waage HåkonKristiansandNOR2000898898421408
50Waage HenningKristiansandNOR20027627625811261156
[Neste side]
FIDE Rapid er sist oppdatert 04.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 05.07.2018. FIDE Blitz er sist oppdatert 07.07.2018. Norsk offisiell rating, Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jul 16 20:21:13