Norsk rating

Spillere fra Kristiansand, sortert alfabetisk på navn




[Partidatabase for Kristiansand]
TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Aabid RyaadKristiansandNOR19581667166731417781713
2Andresen FrankKristiansandNOR19677317317310941120
3Arntsen FrodeKristiansandNOR1970159715972911797
4Barouta DaniKristiansandNOR196015471547173172418261667
5Becirbegovic MirsadKristiansandNOR1952161016101371806
6Birkeland OleKristiansandNOR19337827829971100
7Bjornes LeifKristiansandNOR19581887188766619391875
8Bratsberg Lars IvarKristiansand199113801380146
9Breilid EgilKristiansandNOR1961130813081371544
10Brekka GeirKristiansandNOR196817621762411915
11Dalseth UlrichKristiansandNOR1968154115413941728
12Fjeldstad Martin BildøenKristiansand2004559261362
13Garrido CarlosKristiansandNOR1985122912292114071369
14Haarr LarsKristiansand197283283221
15Hagen ThorolfKristiansandNOR1966135613562171640
16Hammersland LasseKristiansandNOR1964941941151207
17Hamre KennethKristiansandNOR19901861186153819921989
18Hansen Knut AreKristiansandNOR19691261126158914921473
19Hauge Finn GordonKristiansandNOR1971119611968314881634
20Henriksen SigurdKristiansand19606
21Johansen Torstein MKristiansandNOR19681055105523314241604
22Karlsson MariusKristiansand200394294233
23Kristiansen Truls BjørkliKristiansandNOR2001933933301346
24Land TommyKristiansandNOR196911361136571420
25Lauritzen EinarKristiansandNOR195519441944103320231897
26Leer-Salvesen TarjeiKristiansand19771390139045
27Markussen KyrreKristiansandNOR194914991499161674
28Munk Peter ScottKristiansandNOR19711200120011314701456
29Møller SveinungKristiansandNOR19739469463213021308
30Panufnik KajKristiansand20097
31Quist SusanneKristiansand19841081108148
32Schou Bjørn AKristiansandNOR1944102110211771344
33Skomedal RuneKristiansandNOR1965100610061371389
34Skorge Geir ArneKristiansandNOR1968125412542591563
35Sotov ViatseslavKristiansandNOR1953139113911671521
36Stranden Rudi BjørnsenKristiansand19814
37Strømberg JohannesKristiansandNOR200410931093441366
38Syrrist Guttorm StrandeKristiansandNOR19911232123225128516231348
39Torgersen EricKristiansand196611971197158
40Torgersen TerjeKristiansandNOR1969180818081108194619821960
41Uberg Per GunnarKristiansandNOR1951122512255071457
42Vik JørgenKristiansandNOR19441710171068818321821
43Waage HåkonKristiansandNOR2000898898421408
44Waage HenningKristiansandNOR20027627625811261156
45Waage TrondKristiansandNOR1971790790391068
46Walvick RubenKristiansand20034
47Zhang David Yao BinKristiansand200392892868
48Zhang Jackie Yao YunKristiansand20011068106868
49Ørtoft KaiKristiansandNOR1954195319531272199920581995
FIDE Standard er sist oppdatert 30.09.2017. FIDE Blitz er sist oppdatert 17.10.2017. FIDE Rapid, Norsk offisiell rating, Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 20.10.2017.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Oct 20 14:16:18