Norsk rating

Spillere fra Haukås, sortert alfabetisk på navn




[Partidatabase for Haukås]
TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Aasen AlexanderHaukåsNOR2010864129113231145
2Aasen FredrikHaukåsNOR20071358161915881554
3Aasen JoakimHaukåsNOR20071293150814331513
4Aasen Kjetil MyrlidHaukåsNOR19751824181517671578
5Berstad JørundHaukåsNOR1983165318131793
6Bolstad HenningHaukåsNOR19751550188918411767
7Brandtun NikolaiHaukåsNOR2007688103610461036
8FMHersvik DanielHaukåsNOR19812125221322362194
9Hitland AdrianHaukås199812521383
10Hus Svein AtleHaukåsNOR19731225143213461424
11Hustvedt Øyvind WestreHaukåsNOR198212551569
12Johannessen Heine NHaukåsNOR20061110156516201433
13Johannessen Theo NHaukåsNOR2006912135413181330
14Marthinussen Trond EHaukåsNOR1974153117171346
15Marthinussen ViktorHaukåsNOR19441318
16Petersen Kasper AamandHaukås198718521593
17Simonsen Martin HaalandHaukås1976129916611714
18Sudmann Pål RuneHaukås19758861238
19Sætre MathiasHaukåsNOR1998188918981816
20Sætre RogerHaukåsNOR19731781188118141763
Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 31.07.2018. FIDE Rapid, Norsk offisiell rating er sist oppdatert 16.08.2018. FIDE Blitz er sist oppdatert 17.08.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Aug 18 01:16:44