Norsk rating

Spillere fra Follo SF, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Partidatabase for Follo SF] [Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Lange DavidFollo SFNOR199419811937
2Johansen Anders SFollo SFNOR1969184117921884
3Furnes TorsteinFollo SFNOR1975178918371649
4Lange HolgerFollo SFNOR196317561730
5Gjertsen PetterFollo SFNOR1992175518461861
6Lea PerFollo SFNOR1950175316811662
7Andersen OddFollo SFNOR1946175117061657
8Bø MartinFollo SFNOR1994173016331540
9Midtgard AndersFollo SFNOR2002172214971359
10Ruud KjetilFollo SFNOR1971171717941774
11Høva FrodeFollo SFNOR1962171517201729
12Kielland-Lund JonFollo SFNOR1961169817021741
13Holm BjarneFollo SFNOR196116831801
14Johnson DavidFollo SFNOR1970166915531551
15Moberg Jan RuneFollo SFNOR1956165116271687
16Fuglseth JanFollo SFNOR1956163115991562
17Lund PetterFollo SFNOR194216001726
18Bakken Svein-ErikFollo SFNOR1948159016481596
19Rønbeck BjørnFollo SFNOR1957158514351442
20Brenden TorbjørnFollo SFNOR1972157716571646
21Aalmo AlexanderFollo SFNOR1974155515481441
22Aarsheim Geir ArneFollo SFNOR1985153415431561
23Aamodt Peder MarcusFollo SFNOR2007153415131555
24Selboe Øyvind WFollo SFNOR1990150515421463
25Olsen TrygveFollo SFNOR1942149814181442
26Simonsen SteinarFollo SFNOR1934148714651572
27Larsen Jo IngebrigtFollo SFNOR1971148115881438
28Thorvaldsen IdunFollo SFNOR196814601355
29Sandvik SanderFollo SFNOR1995145014491454
30Jakobsen Jakob LilleengFollo SFNOR1998142514171586
31Lange Magnus ØyvindFollo SFNOR2004139914091370
32Thowsen Alf GeirFollo SFNOR195113961377
33Samset JonFollo SFNOR1957138613541227
34Thorvaldsen ThomasFollo SFNOR2004134514571446
35Hjertvik EvenFollo SFNOR196813421363
36Røst StianFollo SFNOR2004132113551432
37Skaret RunarFollo SFNOR1971131012961321
38Røst ØyvindFollo SFNOR1964130712371430
39Heien AkselFollo SFNOR1994128913471420
40Mellemstuen MathiasFollo SFNOR199912841492
41Stensland MartinFollo SFNOR1937127415111255
42Yazdankhan SiamakFollo SFNOR195812651339
43Mellemstuen JoFollo SFNOR196712521256
44Petersen Rune JFollo SFNOR19761202
45Christoffersen TerjeFollo SF195517921625
46Bilet MortenFollo SF1957
47Sand ErikFollo SF19951403
48Messel Jasper TofteFollo SF20061063
49Thorstensen TrondFollo SF1962
50Sildnes HermanFollo SF2004
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 20 19:04:27