Norsk rating

Spillere fra Follo SF, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Partidatabase for Follo SF] [Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Lange DavidFollo SFNOR199419811937
2Johansen Anders SFollo SFNOR1969184117921884
3Furnes TorsteinFollo SFNOR1975177218551648
4Lange HolgerFollo SFNOR196317631663
5Gjertsen PetterFollo SFNOR1992175518461861
6Lea PerFollo SFNOR1950172917101716
7Bø MartinFollo SFNOR1994172916331540
8Andersen OddFollo SFNOR1946172416791697
9Midtgard AndersFollo SFNOR2002172214971359
10Ruud KjetilFollo SFNOR1971171717941774
11Høva FrodeFollo SFNOR1962171517201729
12Holm BjarneFollo SFNOR196116831801
13Kielland-Lund JonFollo SFNOR1961167416981757
14Johnson DavidFollo SFNOR1970166915531624
15Moberg Jan RuneFollo SFNOR1956166116681771
16Lund PetterFollo SFNOR194216491754
17Fuglseth JanFollo SFNOR1956163115991600
18Larsen Jo IngebrigtFollo SFNOR197116211389
19Bakken Svein-ErikFollo SFNOR194816211642
20Brenden TorbjørnFollo SFNOR1972157716551641
21Aalmo AlexanderFollo SFNOR1974155515481441
22Rønbeck BjørnFollo SFNOR1957154314801479
23Aarsheim Geir ArneFollo SFNOR1985153916071495
24Simonsen SteinarFollo SFNOR1934152114761534
25Olsen TrygveFollo SFNOR1942150114491524
26Selboe Øyvind WFollo SFNOR1990149315541420
27Thorvaldsen IdunFollo SFNOR196814601397
28Sandvik SanderFollo SFNOR1995145014491454
29Samset JonFollo SFNOR1957141013631232
30Thowsen Alf GeirFollo SFNOR195114001377
31Lange Magnus ØyvindFollo SFNOR2004139313621370
32Skaret RunarFollo SFNOR1971138712931319
33Aamodt Peder MarcusFollo SFNOR2007138414491345
34Hjertvik EvenFollo SFNOR196813421363
35Yazdankhan SiamakFollo SFNOR19581341
36Thorvaldsen ThomasFollo SFNOR2004132914231393
37Mellemstuen MathiasFollo SFNOR199912841492
38Røst StianFollo SFNOR2004128312611553
39Mellemstuen JoFollo SFNOR196712521256
40Heien AkselFollo SFNOR1994124713711366
41Stensland MartinFollo SFNOR1937122515111239
42Petersen Rune JFollo SFNOR19761199
43Christoffersen TerjeFollo SF195517921625
44Sand ErikFollo SF19951403
45Thorstensen TrondFollo SF1962
46Sildnes HermanFollo SF2004
47Martinsen DanielFollo SF2004
48Salthammer MathiasFollo SF20111103
49Kommedal EirikFollo SF1990
50Bakkerud Balder JonssonFollo SF200911701260
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 12:48:18