Norsk rating

Spillere fra Follo SF, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Partidatabase for Follo SF] [Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Lange DavidFollo SFNOR199419811937
2Johansen Anders SFollo SFNOR1969184117921884
3Lange HolgerFollo SFNOR196317721709
4Furnes TorsteinFollo SFNOR1975176318431648
5Gjertsen PetterFollo SFNOR1992175518461861
6Lea PerFollo SFNOR1950173917161716
7Bø MartinFollo SFNOR1994173516331540
8Andersen OddFollo SFNOR1946172416781697
9Midtgard AndersFollo SFNOR2002172214971359
10Ruud KjetilFollo SFNOR1971171717941774
11Høva FrodeFollo SFNOR1962171517201729
12Holm BjarneFollo SFNOR196116831801
13Johnson DavidFollo SFNOR1970166915531624
14Moberg Jan RuneFollo SFNOR1956165916341682
15Kielland-Lund JonFollo SFNOR1961165316901757
16Fuglseth JanFollo SFNOR1956163115991600
17Larsen Jo IngebrigtFollo SFNOR1971162115841389
18Bakken Svein-ErikFollo SFNOR194816201616
19Lund PetterFollo SFNOR194216161726
20Brenden TorbjørnFollo SFNOR1972157716661641
21Rønbeck BjørnFollo SFNOR1957155514861479
22Aalmo AlexanderFollo SFNOR1974155515481441
23Aarsheim Geir ArneFollo SFNOR1985153415871495
24Simonsen SteinarFollo SFNOR1934152114741534
25Olsen TrygveFollo SFNOR1942148514571524
26Selboe Øyvind WFollo SFNOR1990147915411420
27Thorvaldsen IdunFollo SFNOR196814601355
28Sandvik SanderFollo SFNOR1995145014491454
29Aamodt Peder MarcusFollo SFNOR2007140814771414
30Samset JonFollo SFNOR1957140213411232
31Lange Magnus ØyvindFollo SFNOR2004140214091370
32Thowsen Alf GeirFollo SFNOR195113951377
33Skaret RunarFollo SFNOR1971138713031319
34Hjertvik EvenFollo SFNOR196813421363
35Yazdankhan SiamakFollo SFNOR195813411339
36Thorvaldsen ThomasFollo SFNOR2004132913951393
37Mellemstuen MathiasFollo SFNOR199912841492
38Røst StianFollo SFNOR2004127912921499
39Mellemstuen JoFollo SFNOR196712521256
40Heien AkselFollo SFNOR1994124713651366
41Stensland MartinFollo SFNOR1937122515111239
42Petersen Rune JFollo SFNOR19761199
43Christoffersen TerjeFollo SF195517921625
44Sand ErikFollo SF19951403
45Messel Jasper TofteFollo SF2006
46Thorstensen TrondFollo SF1962
47Sildnes HermanFollo SF2004
48Martinsen DanielFollo SF2004
49Salthammer MathiasFollo SF20111103
50Kommedal EirikFollo SF1990
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 25 08:27:16