Norsk rating

Spillere i NGP standard - klasse 4, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1CMSalles LouisOSSFRA1996224222322150
2Alkhalifa AbdulazizTrondheim SFNOR19801704
3Asplund PerTrondheim SFNOR19941702
4Johannessen RunarTrondheim SFNOR199516891867
5Cross JamieOSSAUS19891670
6Solaas Timian Martinius MNordstrand SKNOR2007166915631479
7Lier Håkon HardyTrondheim SFNOR19921649
8Tveitan AlfredLarvik SKNOR2001155714721167
9Knutsen SivertGjøvik SKNOR19971555
10Montes Adrian MijlinMosjøen SKNOR19911533
11Azadkhah AliTrysil SKIRI1983151115341492
12Larsen OddvarBergens SKNOR19891500
13Johannessen Theo NHaukås SKNOR2006149414151366
14Limburg Ulf AtleNittedal SKNOR1975149213231258
15Herigstad Elias SebastianSarpsborg SKNOR200114911445
16Stenhaug AndreasStavanger SKNOR1996149013231341
17Lindalen DanielKristiansand SKNOR19991462
18Kraglund SondreModum SKNOR1992145816441521
19Wernberg Nikolai OlsenTromsø SKNOR2005145113071301
20Hagen Gard SElverum SKNOR1977145014041375
21Strand Vetle BjørgeFredriksstad SSNOR2008144815141463
22Unneland NiklasAalesunds SLNOR2003144714451386
23Jonsbu EgilMolde SKNOR196614401407
24Eriksen Olai DyrhaugBergens SKNOR2006143913931406
25Jonsterhaug AndreasBergens SKNOR2004143613691333
26Mongstad DagBergens SKNOR199814341351
27Wullum RobinHell SKNOR1985143313341288
28Berget EirikModum SKNOR2005142913601330
29Sørensen Fredrik NyborgStavanger SKNOR200514261310
30Hellum Jon MortenSK StjernenNOR19621424
31Løvåsen Viktor NygaardVålerenga SKNOR2007141814441447
32Eilertsen MikkelStrømmen SKNOR200214151390
33Westereng Jan ErikFredriksstad SSNOR197714121390
34Hånes SturleRokadenNOR1938141012311167
35Engedal Jo FrønsdalOSSNOR2006141013871201
36Schick MatheoSøråshøgda SKNOR2005140714721395
37Pettersen Simon AleksanderFredriksstad SSNOR199514061321
38Berg ThomasLevanger SKNOR2002140515301579
39Løberg EivindPorsgrunn SKNOR1982140513341337
40Ravnås Stig AtleSK StjernenNOR1985140213661362
41Edroma GodfreyBodø SLNOR19801402
42Høyforsslett Gard RyeBergens SKNOR2004140113561348
43Gillebo TorgeirLillehammer SSNOR1992140114881579
44Olsen Bjørn LøvheimBodø SLNOR1990140014031452
45Braathen SigurdSarpsborg SKNOR19751399
46Roksvold ThoreSK 1911NOR194613991441
47Malmedal PrebenAalesunds SLNOR1988139914861501
48Tøndel Richard BirkelandSK 1911NOR20021398
49Almli Eivind AndreasAure SKNOR2005139712611405
50Skretteberg MartinOSSNOR199913971317
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 09:38:24