Norsk rating

Spillere i NGP standard - klasse 4, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Bitinas AudriusSortland SKLTU1967213720212010
2Schreiber KevinDirekteGER19962030
3Stellas DimitriosFredriksstad SSGRE19851976
4Ternisien ClémentBergens SKFRA19981849
5Andreassen Tor HermanTønsberg SKNOR195717481762
6Solaas Timian Martinius MNordstrand SKNOR2007174615711574
7Andersen JardarKongsvinger SKNOR197717291515
8Asplund PerTrondheim SFNOR19941702
9Evenshaug Amadeus HestvikBærum SSNOR2006168614421437
10Lier Håkon HardyTrondheim SFNOR19921649
11Andersen Martin KTrondheim SFNOR198216321629
12Wernberg Nikolai OlsenTromsø SKNOR2005161313091419
13Strand Vetle BjørgeFredriksstad SSNOR2008160915461503
14Nilsson MichaelTromsø SKNOR197015991528
15Lye SigurdSandnes SKNOR2005159314081515
16Berg ThomasLevanger SKNOR2002158515491634
17Sneeggen EspenLøperen SKNOR19881585
18Kveim Ingvar TorjesenKragerø SKNOR2003156713541308
19Johannessen RunarTrondheim SFNOR1995156418671666
20Dåsvand MathiasTrondheim SFNOR19981556
21Johannessen Theo NHaukås SKNOR2006155314761426
22Nicolajsen HenrikLøperen SKNOR19951551
23Stenhaug AndreasTrondheim SFNOR1996153613821379
24Hansen Tor MagnusKristiansand SKNOR200515351282
25Aamodt Peder MarcusFollo SFNOR2007153415131555
26Montes Adrian MijlinMosjøen SKNOR19911533
27Knutsen SivertGjøvik SKNOR19971532
28Risa Geir FrodeEgersund SKNOR19591526
29Martinsen Remi AndréTrondheim SFNOR19851519
30Haugen Lars TormodPorsgrunn SKNOR19741517
31Azadkhah AliTrysil SKIRI1983151115341492
32Ødegaard KyrreLillestrøm SKNOR1973151015581365
33Roulet-Dubonnet Emerik VHell SKNOR2004150916261707
34Egeland StigJæren SKNOR19771507
35Larsen OddvarBergens SKNOR19891506
36Tveitan AlfredLarvik SKNOR2001149914791279
37Selvik ElmaSK 1911NOR200714971339
38Berget EirikModum SKNOR2005149614301389
39Herigstad Elias SebastianSarpsborg SKNOR200114941423
40Nygaard EinarSK StjernenNOR197914921540
41Møller SveinungKristiansand SKNOR197314851304
42Limburg Ulf AtleNittedal SKNOR1975148013231260
43Eriksen Olai DyrhaugBergens SKNOR2006148014581406
44Ingebrigtsen RubenLøperen SKNOR19951475
45Kraglund SondreModum SKNOR1992147215621509
46Lindalen DanielKristiansand SKNOR19991472
47Gillebo TorgeirLillehammer SSNOR1992147115611563
48Ovesen VilliamTrondheim SFNOR19831470
49Olsen Bjørn LøvheimBodø SLNOR1990146714031459
50Mongstad DagBergens SKNOR199814671333
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 20 19:51:53