Norsk rating

Spillere i NGP standard - klasse 4, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Bitinas AudriusSortland SKLTU1967213720212010
2Ternisien ClémentBergens SKFRA19981835
3Alkhalifa AbdulazizTrondheim SFNOR19801704
4Asplund PerTrondheim SFNOR19941702
5Lier Håkon HardyTrondheim SFNOR19921649
6Solaas Timian Martinius MNordstrand SKNOR2007164215531574
7Johannessen RunarTrondheim SFNOR1995161618671666
8Evenshaug Amadeus HestvikBærum SSNOR2006157614041490
9Tveitan AlfredLarvik SKNOR2001157114721279
10Kveim Ingvar TorjesenKragerø SKNOR2003155013661302
11Montes Adrian MijlinMosjøen SKNOR19911533
12Knutsen SivertGjøvik SKNOR19971532
13Risa Geir FrodeEgersund SKNOR19591526
14Berg ThomasLevanger SKNOR2002152015511579
15Azadkhah AliTrysil SKIRI1983151115341492
16Dubonnet EmerikHell SKNOR2004150915961707
17Eriksen Olai DyrhaugBergens SKNOR2006149614531406
18Herigstad Elias SebastianSarpsborg SKNOR200114911423
19Stenhaug Andreastrondheim SFNOR1996149013821379
20Larsen OddvarBergens SKNOR19891486
21Limburg Ulf AtleNittedal SKNOR1975148013231260
22Egeland StigJæren SKNOR19771469
23Johannessen Theo NHaukås SKNOR2006146914721426
24Lindalen DanielKristiansand SKNOR19991462
25Kraglund SondreModum SKNOR1992145816161521
26Jonsterhaug AndreasBergens SKNOR2004145613471324
27Schick MatheoSøråshøgda SKNOR2005145314641475
28Wullum RobinHell SKNOR1985145213341288
29Mongstad DagBergens SKNOR199814521333
30Engedal Jo FrønsdalOSSNOR2006145113931201
31Wernberg Nikolai OlsenTromsø SKNOR2005145113071301
32Hagen Gard SElverum SKNOR1977145014041375
33Strand Vetle BjørgeFredriksstad SSNOR2008144915441487
34Løvåsen Viktor NygaardNordstrand SKNOR2007144614691484
35Unneland NiklasAalesunds SLNOR2003144514371386
36Lye SigurdSandnes SKNOR2005144113811480
37Jonsbu EgilMolde SKNOR1966144114071427
38Eilertsen MikkelStrømmen SKNOR200214391430
39Maurtvedt OlaIndre Østfold SSNOR200214311354
40Berget EirikModum SKNOR2005142913891330
41Sørensen Fredrik NyborgStavanger SKNOR2005142613101435
42Olsen Bjørn LøvheimBodø SLNOR1990142514031508
43Hellum Jon MortenSK StjernenNOR19621424
44Myren MatiasBergens SKNOR1993142314071529
45Høyforsslett Gard RyeBergens SKNOR2004141914181375
46Løberg EivindPorsgrunn SKNOR1982141613161346
47Skauen Thomas KirkholmKragerø SKNOR2007141412711357
48Westereng Jan ErikFredriksstad SSNOR197714121390
49Hånes SturleRokadenNOR1938141012311167
50Tøstibakken Odd NHamar SSNOR1981141012941332
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 24 23:02:31