Norsk rating

Spillere i mikroputt, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Ji Jiahao EricHell SKNOR2010172014471409
2Haug HåvardOSSNOR2010135814071546
3Frøisland JørgenHorten SKNOR20101322
4Myagmarsuren EvsuldTromsø SKNOR2010130111461387
5Aasen AlexanderHaukås SKNOR2010128713621258
6Ji Jiabao EivindHell SKNOR2012125312931249
7Anfindsen Andreas GautestadSandnes SKNOR2010120810881128
8Selvik AdamSK 1911NOR20101182
9Tylden MagnusKristiansund SKNOR2010110711691139
10Ystad-Deglum LarsHamar SSNOR20101052
11Fjørtoft Vegard SmebyHønefoss SKNOR201110481104
12Krämer NikolaiSandnes SKNOR2010102010631057
13Shehzad AlinaSandnes SKNOR201110141053
14Grytten Halldor OlavesSandnes SK201211321140
15Sivertsen DanielKristiansund SK2010
16Sund Vegard SteenHaukås SK2010
17Sæter Viljar SkaufelKristiansund SK2011
18Bræin AkselMolde SK201013091332
19Johannessen EvenHaukås SK2011
20Hildrum Filip DudaLevanger SK20101390
21Hoseth AdamKristiansund SK20101013
22Salthammer MathiasFollo SF201111031084
23Glomnes Leonard HorsfjordOSS20101081
24Bratveit EdgardNordstrand SK2010
25Thomsen Alfred KeilenVolda Ørsta SL201012381120
26Keilen Eirik BernseterVolda Ørsta SL201111731231
27Bavishi MonishBærum SS2010
28Kizatbay AliStavanger SK2012
29Berner-Jenssen IsakKristiansund SK2010
30Jimmo KhalilKristiansund SK20101009
31Aalvik AudunSotra SK20101459
32Young Bella MarieSotra SK2010
33Hagen Magnus LidSotra SK201011551148
34Anfindsen Ingrid GautestadSandnes SK20101210
35Olsen HalvorSøråshøgda SK20101205
36Helland Kristin AgniMasfjorden SK2010
37Engelsen Bastian TenfjordSøråshøgda SK20111113
38Alexeev LeonardStavanger SK2010
39Hovlid HåvardVolda Ørsta SL20101240
40Aarsæther Håkon VartdalVolda Ørsta SL2010
41Eckbo-Aglen IsakElverum SK2011
42Vinogradov Rasmus LBergens SK2010
43Vangdal-Jensen BårdBergens SK2010
44Westgaard Tor LøsethBergens SK20101160
45Alshebli Monir KhaledMasfjorden SK2011
46Vikesland Ola HennøyBergens SK2010
47Markeseth Brage NøddeboBergens SK2010
48Hovde AleksandraBergens SK2010
49Brattgjerd August MinhOSS20111187
50Bjugn Emilian Loeve BrandsdalBærum SS20101067
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 20 19:51:31