Norsk rating

Spillere i mikroputt, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Ji Jiahao EricHell SKNOR2010157614051326
2Haug HåvardOSSNOR2010132113031421
3Aasen AlexanderHaukås SKNOR2010131013801194
4Ji Jiabao EivindHell SKNOR2012129213211149
5Selvik AdamSK 1911NOR20101222
6Tylden MagnusKristiansund SKNOR2010117811711130
7Myagmarsuren EvsuldTromsø SKNOR2010113011271161
8Fjørtoft Vegard SmebyHønefoss SKNOR201110481120
9Shehzad AlinaSandnes SKNOR201110321053
10Kr®mer NikolaiSandnes SKNOR201010111057
11Grytten Halldor OlavesSandnes SK20121107
12Sivertsen DanielKristiansund SK2010
13Sund Vegard SteenHaukås SK2010
14Sæter Viljar SkaufelKristiansund SK2011
15Bræin AkselMolde SK201013211418
16Johannessen EvenHaukås SK2011
17Hildrum Filip DudaLevanger SK20101390
18Hoseth AdamKristiansund SK20101013
19Salthammer MathiasFollo SF20111103
20Glomnes Leonard HorsfjordOSS20101081
21Bratveit EdgardNordstrand SK2010
22Bavishi MonishBærum SS2010
23Ystad-Deglum LarsHamar SS2010
24Kizatbay AliStavanger SK2012
25Berner-Jenssen IsakKristiansund SK2010
26Jimmo KhalilKristiansund SK20101009
27Aalvik AudunSotra SK20101459
28Young Bella MarieSotra SK2010
29Hagen Magnus LidSotra SK20101174
30Anfindsen Andreas GautestadSandnes SK20101099
31Anfindsen Ingrid GautestadSandnes SK2010
32Sandøy Nicholas MoDirekte2010
33Olsen HalvorSøråshøgda SK20101196
34Helland Kristin AgniMasfjorden SK2010
35Frøisland JørgenHorten SK2010
36Engelsen Bastian TenfjordSøråshøgda SK20111138
37Alexeev LeonardStavanger SK2010
38Eckbo-Aglen IsakElverum SK2011
39Vinogradov Rasmus LBergens SK2010
40Vangdal-Jensen BårdBergens SK2010
41Westgaard Tor LøsethBergens SK2010
42Vikesland Ola HennøyBergens SK2010
43Hovde AleksandraBergens SK2010
44Brattgjerd August MinhOSS20111194
45Westvik ThomasSøråshøgda SK2010
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 09:38:02