Norsk rating

Spillere i NGP lyn - klasse 5, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMRagger MarkusVålerenga SKAUT1988269626442587
2GMBosiocic MarinVålerenga SKCRO1988261425942565
3IMSkytte RasmusSevland SKDEN1980237224232430
4Juksta KarolisAalesunds SLLTU2003228121321981
5FMStorme IsakSK 1911SWE2001226020282060
6Szªkely FerencHell SKHUN1988218221942151
7Vucenovic LazarAalesunds SLNOR1963214421082130
8Barna AndréEidsvoll SKGER197121272077
9Ramirez ManuelSK StjernenESP1981207521572075
10FMPena-Riascos Alexander MSK StjernenCOL1968206220662102
11Larsen UlrikOSSDEN196920582004
12Bø ØyvindSK StjernenBEL1976192818101881
13Polo Jose HaraldMasfjorden SKNOR19631890
14Agustsson HafsteinnBergens SKISL195318421819
15Kong Xiang YiSK StjernenNOR19871831
16Romsdal GeirKomsa SKNOR19661810
17Sommer Jørgen MichaelSamisk SFDEN194217481680
18Olsen Geir MeumMoss SKUSA19611700
19Brunvoll BjørnMolde SKNOR1966169016911692
20Skevis AristeidisBærum SSGRE1959168716381675
21Andersen BjørnSarpsborg SKNOR193916691618
22Schmidt Joshua PaulNes SKNOR198416691408
23Galinsky MishaOSSNOR2003165715091522
24Wilson HåvardTrondheim SFNOR19901648
25Brandth Thor-K.Sandnessjøen SKNOR196516391602
26Gisvold Pål AndreasTrondheim SFNOR19471631
27Larsen Jo IngebrigtFollo SFNOR1971162115841389
28Jørgensen Finn-ArneMo SKNOR19561617
29Lambrechts ToreSandnes SKNOR19691612
30Tveitan AlfredLarvik SKNOR2001157114721279
31Becher KaiKonnerud SKNOR19601558
32Johnson KnutLillestrøm SKNOR1975154913871168
33Bakke OskarBodø SLNOR200015471510
34Halvorsen Kjetil BSK 1911CHI1960152917111608
35Pajdzik KamilBærum SSPOL1996152915631766
36Jacobsen Simen WolanLørenskog SKNOR200315201177
37Berhe Azeb AsmelashOSSETH19841511
38Huuse AlbertIndre Østfold SSNOR200415031511
39Løfaldli SofieSandnes SKRUS2003150213701537
40Mongstad AtleBergens SKNOR19571499
41Birkelund ThoreJessheim SKNOR19631499
42Evanger TrondSK 1911NOR19741496
43Olsen VegardOSSNOR19751494
44Larsen OddvarBergens SKNOR19891486
45Mannes John KennethSevland SKNOR19621483
46Haubrick SidneyStavanger SKBRA1975147315461294
47Karlsen Thor Kristian StrømOrkdal SKNOR19921467
48Viken AndersHorten SKNOR19921465
49Olsen Tor Harald AaKragerø SKNOR2001145513421172
50Thomsen Erik HalagerVolda Ørsta SLNOR1986145514141116
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 24 22:07:41