Norsk rating

Spillere i NGP lyn - klasse 2, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Fossan AleksanderStavanger SKNOR2002214919001925
2Brodtkorb Lars JohanHorten SKNOR1995207718831961
3Grøver Sigurd LoeSK StjernenNOR1991205317851929
4Eliseev SergeySandnes SKNOR2007204317811742
5Fossan AndreasHaukås SKNOR1999202318011784
6Fuglestein SanderSevland SKNOR2004202318601928
7Dale Gunnar BrandshaugBærum SSNOR2006200317111727
8Kvendseth ThyraNordstrand SKNOR2003198917471760
9Wright HaakonGroruddalen SKNOR2001198216181623
10Sørensen SimenSevland SKNOR2000198017701906
11Nygaard Karl MagnusBergens SKNOR198819781751
12Dahl MaxSK 1911NOR2005197717371808
13Schouten Mathias LindTromsø SKNOR2005196717621801
14Rueda-Kjeldsen Juan CarlosSK StjernenNOR1970196318821890
15Henrichsen ErlandPorsgrunn SKNOR1947196118171798
16Tenold AndreasNordstrand SKNOR2005195916821694
17Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004195818791705
18Ødegaard PerAsker SKNOR1962194518461776
19Enersen Eirik SBærum SSNOR2001194315971820
20Sebastian AndreasPorsgrunn SKNOR2002193917811778
21WFMRødsmoen MaudOSSNOR199719381761
22Kyrkjebø Hanna BStavanger SKNOR1998192617121634
23Johansen LarsNordstrand SKNOR1964192318741698
24David EldinIndre Østfold SSNOR19721919
25Nesse DavidSandnes SKNOR2004191216551627
26Ayzenberg AlenaBergens SKNOR1987191219451753
27Valvåg TorbjørnTromsø SKNOR2006191216921871
28Thoresen OlavNarvik SKNOR1952191118851757
29Fossan BenjaminStavanger SKNOR2000190717761830
30Bjørn Lasse EriksenTromsø SKNOR199719061769
31Olsen UlrikOSSNOR199919051756
32Larsen DavidFredriksstad SSNOR1989190517831776
33Dahl TorbjørnHell SKNOR1976189117591710
34Bolstad HenningHaukås SKNOR1975188918411793
35Kittilsen SigurdSK StjernenNOR1993188918661654
36Holand Per FredrikBodø SLNOR2001188316651728
37Markussen Petter BjørnstadBodø SLNOR199318821702
38Fivelstad Jon OlavVolda Ørsta SLNOR1960188118431741
39Johansen Arnt-OleKongsberg SKNOR1967188119971751
40Lurdalen Svein ErikKongsberg SKNOR1966187916971699
41Sian ShadiHell SKNOR2007187916001809
42Øverås VegardSandnes SKNOR1994187818131790
43Berntsen-Øybø AugustSK 1911NOR2000187815821715
44Aarnes EirikSK StjernenNOR1995187017901817
45Bøe Arne HugoLørenskog SKNOR1957186916151802
46Blikra PerStavanger SKNOR1958186818351734
47Sætre RogerHaukås SKNOR1973186717981716
48Aarstad TronTrondheim SFNOR1974186418401622
49Førrisdahl Ole KrSarpsborg SKNOR1966186318901666
50Strand ØyvinBergens SKNOR1948186318301783
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 24 21:52:52