Norsk rating

Spillere i NGP lyn - klasse 2, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Holand Per FredrikBodø SLNOR2001202416651741
2Fuglestein SanderSevland SKNOR2004202417861865
3Fossan AndreasHaukås SKNOR1999202217761780
4Nygaard Karl MagnusBergens SKNOR198820111751
5Grøver Sigurd LoeSK StjernenNOR1991201018271787
6Brodtkorb Lars JohanHorten SKNOR1995200818001961
7Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004199917611683
8Henrichsen ErlandPorsgrunn SKNOR1947198118401798
9Rueda-Kjeldsen Juan CarlosSK StjernenNOR1970195718821865
10Fossan AleksanderStavanger SKNOR2002194918671907
11Sebastian AndreasPorsgrunn SKNOR2002194817811787
12WFMRødsmoen MaudOSSNOR199719471761
13Enersen Eirik SBærum SSNOR2001194315971820
14Sørensen SimenSevland SKNOR2000194217431852
15Schouten Mathias LindTromsø SKNOR2005193917681790
16Kvendseth ThyraNordstrand SKNOR2003192916931760
17Ødegaard PerAsker SKNOR1962192818511777
18Dahl MaxSK 1911NOR2005192516871780
19Johansen LarsNordstrand SKNOR1964192318741770
20Dahl TorbjørnHell SKNOR1976192317531710
21Lurdalen Svein ErikKongsberg SKNOR1966191317561736
22Thoresen OlavNarvik SKNOR1952191118851757
23Fossan BenjaminStavanger SKNOR2000190717561786
24Bjørn Lasse EriksenTromsø SKNOR199719061769
25Larsen DavidFredriksstad SSNOR1989190617831776
26Olsen UlrikOSSNOR199919051756
27Ayzenberg AlenaBergens SKNOR1987190219021753
28Fivelstad Jon OlavVolda Ørsta SLNOR1960190018421724
29Dale Gunnar BrandshaugBærum SSNOR2006190016721667
30Kyrkjebø Hanna BStavanger SKNOR1998189117041634
31Kittilsen SigurdSK StjernenNOR1993189018661654
32Bolstad HenningHaukås SKNOR1975188918411767
33Skrede SnorreSandnes SKNOR1971188217151724
34Wasshaug EspenSK StjernenNOR1981188217141782
35Johansen Arnt-OleKongsberg SKNOR1967188119971751
36Øverås VegardSandnes SKNOR1994187818131790
37Berntsen-Øybø AugustSK 1911NOR2000187815821715
38Kristiansen Rune HaraldMoss SKNOR1968187518741767
39Bøe Arne HugoLørenskog SKNOR1957186916151814
40Sætre RogerHaukås SKNOR1973186718141729
41Blikra PerStavanger SKNOR1958186718351763
42Førrisdahl Ole KrSarpsborg SKNOR1966186419091666
43Aarstad TronTrondheim SFNOR1974186418401622
44Strand ØyvinBergens SKNOR1948186318301783
45Madsen Morten LSotra SKNOR1972186316581700
46Heier Odin NikolaiSK 1911NOR2001186316741789
47Stene ThomasGroruddalen SKNOR1971186217941784
48Dawar EmalDrammens SKNOR1972186218501754
49Kallset Eirik VikenKristiansund SKNOR1985186119101773
50Øye-Strømberg AlexanderHell SKNOR2005186117381709
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 09:23:44