Norsk rating

Spillere i NGP lyn - klasse 2, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Fossan AleksanderStavanger SKNOR2002210519151923
2Fossan AndreasHaukås SKNOR1999202318011784
3Grøver Sigurd LoeSK StjernenNOR1991201918271787
4Nygaard Karl MagnusBergens SKNOR198820111751
5Brodtkorb Lars JohanHorten SKNOR1995201018761961
6Fuglestein SanderSevland SKNOR2004198918341910
7Schouten Mathias LindTromsø SKNOR2005198517621771
8Sørensen SimenSevland SKNOR2000197617701906
9Henrichsen ErlandPorsgrunn SKNOR1947196618171798
10Rueda-Kjeldsen Juan CarlosSK StjernenNOR1970195318821865
11Sebastian AndreasPorsgrunn SKNOR2002195317811802
12Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004195218801705
13Enersen Eirik SBærum SSNOR2001194315971820
14WFMRødsmoen MaudOSSNOR199719381761
15Dahl MaxSK 1911NOR2005193117371808
16Dale Gunnar BrandshaugBærum SSNOR2006192916721667
17Ødegaard PerAsker SKNOR1962192818511742
18Johansen LarsNordstrand SKNOR1964192318741698
19Lurdalen Svein ErikKongsberg SKNOR1966191817561740
20Dahl TorbjørnHell SKNOR1976191717531710
21Kvendseth ThyraNordstrand SKNOR2003191717471760
22Holand Per FredrikBodø SLNOR2001191616651742
23Thoresen OlavNarvik SKNOR1952191118851757
24Tenold AndreasNordstrand SKNOR2005191117341694
25Ayzenberg AlenaBergens SKNOR1987190819451753
26Aarnes EirikSK StjernenNOR1995190817901642
27Fossan BenjaminStavanger SKNOR2000190717641830
28Bjørn Lasse EriksenTromsø SKNOR199719061769
29Larsen DavidFredriksstad SSNOR1989190617831776
30Olsen UlrikOSSNOR199919051756
31Kyrkjebø Hanna BStavanger SKNOR1998189617041634
32Kittilsen SigurdSK StjernenNOR1993189018661654
33Bolstad HenningHaukås SKNOR1975188918411793
34Kristiansen Rune HaraldMoss SKNOR1968188418891787
35Fivelstad Jon OlavVolda Ørsta SLNOR1960188218421724
36Wasshaug EspenSK StjernenNOR1981188217141782
37Johansen Arnt-OleKongsberg SKNOR1967188119971751
38Øverås VegardSandnes SKNOR1994187818131790
39Berntsen-Øybø AugustSK 1911NOR2000187815821715
40Skrede SnorreSandnes SKNOR1971187516981659
41Eliseev SergeySandnes SKNOR2007187316781711
42Øye-Strømberg AlexanderHell SKNOR2005187317921783
43Bøe Arne HugoLørenskog SKNOR1957186916151802
44David EldinIndre Østfold SSNOR19721868
45Blikra PerStavanger SKNOR1958186818351734
46Sætre RogerHaukås SKNOR1973186717981716
47Førrisdahl Ole KrSarpsborg SKNOR1966186419091666
48Aarstad TronTrondheim SFNOR1974186418401622
49Strand ØyvinBergens SKNOR1948186318301783
50Madsen Morten LSotra SKNOR1972186316181696
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 24 22:46:00