Norsk rating

Spillere i kadett, sortert på fide tittel, kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1FMIngebretsen Jens EOSSNOR2004226319452066
2Dahl IanHell SKNOR2004151014081486
3Skaslien IngridVålerenga SKNOR2003184016561558
4Grønn Embla EkelandOSSNOR2003159215151513
5Kvamme Thomas JørdreBergens SKNOR2004131613401270
6Langvik UlrikkeHell SKNOR2003170115921563
7Lange Magnus ØyvindFollo SFNOR2004139914091370
8Tryggestad Linnea GarbergNordstrand SKNOR2005147616261604
9Kvendseth ThyraNordstrand SKNOR2003198917471760
10Amarapala SheroniStrømmen SKNOR2003155312801293
11Munk JulianStavanger SKNOR2004169016661618
12Nesse DavidSandnes SKNOR2004191216551627
13Jacobsen Fredrik LytomtStavanger SKNOR2003152715921529
14Lystad Maximilian LVålerenga SKNOR2003165315661627
15Fossan DanielStavanger SKNOR2004128311821346
16Kristoffersen TeodorStavanger SKNOR2004125612811278
17Huse Arne KjelsbølNordstrand SKNOR2003141912801245
18Nilsen Tobias LangMoss SKNOR2003198619742057
19Thorvaldsen ThomasFollo SFNOR2004134514571446
20Kjeldsen DanielStavanger SKNOR200610521198
21Shchipanov KirillSandnes SKNOR2005159914051405
22Sjøberg IsakNordstrand SKNOR2003222220261940
23Shehzad ShazilSandnes SKNOR2006205518572050
24Shehzad AlishaSandnes SKNOR2004163014461459
25Ruud UlrikTrondheim SFNOR2003145113581613
26Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004195818791705
27Unneland NiklasAalesunds SLNOR2003144514371412
28Unneland MathiasAalesunds SLNOR2005198018992041
29Joa SanderStavanger SKNOR200314781421
30Iversen HenrikSøråshøgda SKNOR2003145815881581
31Brattetveit OlavSotra SKNOR2003141912051382
32Jeyachandran ThirukkumaranSotra SKNOR2005157915251628
33Rønnestad Liam JanssonSøråshøgda SKNOR2004149816381474
34Rist NikolaiAlta SKNOR200312381325
35Tveranger Heine AaMasfjorden SKNOR2003134013301357
36Broch-Austvoll AndreasStavanger SKNOR2004156914831502
37Skigelstrand Live JørgensenStavanger SKNOR2004163515371533
38Sharma Neil EOSSNOR2005131913281221
39Skaslien EvaVålerenga SKNOR2005111512111105
40Pedersen Sondre AndreMosjøen SKNOR2003133613791488
41Syreng Gard Alexander ByeNittedal SKNOR2004118612751064
42Stein Anders IvanNittedal SKNOR2004135913341430
43Almli Eivind AndreasAure SKNOR2005135612841356
44Sekkingstad ThomasSotra SKNOR2005176715501758
45Glesnes SanderSotra SKNOR2003131612351312
46Ringen Julian LotheSøråshøgda SKNOR2008152815501392
47Bjørnås Vidar JrSenja SKNOR2007119611631296
48Gilje ArneStavanger SKNOR200512651298
49Kvaløy Aksel BuStavanger SKNOR2008213819171915
50Cithu Arun VijayStavanger SKNOR2006127113561392
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 25.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 26 02:05:18