Norsk rating

Spillere i kadett, sortert på navn, kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
51Volkmer EmilBærum SS2009
52Vogt-Østli AlbertSK 1911NOR2006134313461315
53Vo Kha ChangBærum SSNOR2009100112081143
54Vo Hy ChangBærum SSNOR2006131314071383
55Vlku EmilijaBergens SK2006
56Vitenberg Noam AvivSK 1911NOR2004225619361910
57Vitenberg Emilie EstherSK 1911NOR20091049
58Vistnes Eirik ImsAlta SK20041027
59Vinogradov Rasmus LBergens SK2010
60Vinogradov Kristjan RBergens SKNOR2007102710111030
61Vikse JacobHaugaland SK2011
62Vikse ErikHaugaland SK2006
63Vikesland Ola HennøyBergens SK2010
64Vikesland Magnus HennøyBergens SK20071167
65Vikenes Bjørn-HåkonVolda Ørsta SL2009
66Vikene Ole SørheimBergens SK2006
67Vikan ErlendAure SK2003
68Vik Asbjørn LykkesletVolda Ørsta SL20051165
69Vie Sigurd Elias HestnesTrondheim SF2005
70Vestad Adrian Elias GKristiansund SK2005
71Vatne Henrik PrestegardenVolda Ørsta SL2008
72Vatn Teo KimuraOrkdal SK2011
73Vatn Mao KimuraOrkdal SK2006
74Vatn Leo KimuraOrkdal SK2012
75Vassbotn HermanMolde SKNOR2007120014031269
76Varøy Viktoria Magdalena WSotra SK2008
77Varøy Magnus Harald DSotra SK20071076
78Vartun WilliamEidsvoll SK2006
79Vangen David LuangtepOSSNOR2005175217181686
80Vangdal-Jensen BårdBergens SK2010
81Valvåg TorbjørnTromsø SKNOR2006191216921871
82Vågen Patrick EHaugaland SK2006
83Våge Jon MagnusHaugaland SK2010
84Utne Andreas MelgårdHell SK2004
85Unneland NiklasAalesunds SLNOR2003144514371412
86Unneland MathiasAalesunds SLNOR2005198018992041
87Undrum EliasBodø SL200611331096
88Ulset JosefHaugaland SK2009
89Ulsaker ErlendHemsedal SK2006
90Ulleberg Mikkel MellemSK 1911NOR20071208
91Ueland Sven TobiasJæren SKNOR2004128111751227
92Tørfoss Sivert SchancheTromsø SKNOR2009117911931232
93Tønnessen Olav August DVolda Ørsta SLNOR2006113512481278
94Tømmervold MartinHemsedal SK2011
95Tylden MagnusKristiansund SKNOR2010110711691139
96Tylden JohannesKristiansund SKNOR2006138613621363
97Tveranger Heine AaMasfjorden SKNOR2003134013301357
98Tunsjø FelixOSSNOR2009119612021297
99Tunsjø AxelOSSNOR2007200218541930
100Tunge Kasper KleppeStavanger SKNOR2006124712001086
[Forrige side][Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 25.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 26 02:37:12