Norsk rating

Spillere i kadett, sortert på fide hurtigrating, kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Juksta KarolisAalesunds SLLTU2003228121321981
2Abdrlauf ElhamOSSNOR2005211621172258
3Sjøberg IsakNordstrand SKNOR2003222719951929
4Nilsen Tobias LangMoss SKNOR2003196219742057
5Söderström AdrianHell SKSWE2007214819451964
6Vitenberg Noam AvivSK 1911NOR2004221319361910
7Ingebretsen Jens EHolmestrand SKNOR2004224319101986
8Kvaløy Aksel BuStavanger SKNOR2008213819011915
9Unneland MathiasAalesunds SLNOR2005190918991963
10Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004195218801705
11Tunsjø AxelOSSNOR2007192218661920
12Shehzad ShazilSandnes SKNOR2006198018402011
13Melaa Sondre LillestølOSSNOR2003200518361861
14Fuglestein SanderSevland SKNOR2004198918341910
15Øye-Strømberg AlexanderHell SKNOR2005187317921783
16Schouten Mathias LindTromsø SKNOR2005198517621771
17Kvendseth ThyraNordstrand SKNOR2003191717471760
18Dahl MaxSK 1911NOR2005193117371808
19Tenold AndreasNordstrand SKNOR2005191117341694
20Valvåg TorbjørnTromsø SKNOR2006174216881718
21Eliseev SergeySandnes SKNOR2007187316781711
22Johannessen Heine NHaukås SKNOR2006160016731601
23Dale Gunnar BrandshaugBærum SSNOR2006192916721667
24Vangen David LuangtepOSSNOR2005171916711686
25Munk JulianStavanger SKNOR2004169016661618
26Bergan GauteSK 1911NOR2003175416611689
27Sidali Elias HullebergOSSNOR2003196516601832
28Kreken Eivind GruntNordstrand SKNOR2006185516601756
29Skaslien IngridVålerenga SKNOR2003183416561558
30Grave Jacob TemplenTønsberg SK200316521616
31Modell BrageNamsos SKNOR2005164116451733
32Jacobsen Fredrik LytomtStavanger SKNOR2003155316401529
33Rønnestad Liam JanssonSøråshøgda SKNOR2004151016381474
34Fossum SindreArendal SSNOR2003164016361664
35Hausken Andreas SkredeAalesunds SLNOR2003175916341617
36Tryggestad Linnea GarbergNordstrand SKNOR2005147616261604
37Nesse DavidSandnes SKNOR2004174816251627
38Olsen William AlexanderBærum SSNOR2008165816111609
39Christensen Noah MyklebustLillehammer SSNOR2004156515971551
40Dubonnet EmerikHell SKNOR2004150915961707
41Elmi Saad AbobakerBærum SSNOR2006160515891672
42Iversen HenrikSøråshøgda SKNOR2003145815881581
43Jakobsen Oskar FeedJæren SKNOR2003152015881605
44Langvik UlrikkeTrondheim SFNOR2003158115771563
45Nordquelle AmeliaNordstrand SKNOR2007159515731495
46Westrum Kim Roger HansenNittedal SKNOR2005170215731523
47Aasen JoakimHaukås SKNOR2007164215681639
48Lystad Maximilian LVålerenga SKNOR2003159115661627
49Slettum Karl AnkerKongsberg SKNOR2003179315641578
50Lindstad LiviaNordstrand SKNOR2006152715541566
[Neste side]
Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 19.03.2019. FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 22 01:03:29