Norsk rating

Spillere i kadett, sortert på fide lynrating, kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Abdrlauf ElhamOSSNOR2005211621172258
2Nilsen Tobias LangMoss SKNOR2003196219742057
3Shehzad ShazilSandnes SKNOR2006198018402011
4Ingebretsen Jens EHolmestrand SKNOR2004224319101986
5Juksta KarolisAalesunds SLLTU2003228121321981
6Söderström AdrianHell SKSWE2007214819451964
7Unneland MathiasAalesunds SLNOR2005190918991963
8Sjøberg IsakNordstrand SKNOR2003222719951929
9Tunsjø AxelOSSNOR2007192218661920
10Kvaløy Aksel BuStavanger SKNOR2008213819011915
11Fuglestein SanderSevland SKNOR2004198918341910
12Vitenberg Noam AvivSK 1911NOR2004221319361910
13Melaa Sondre LillestølOSSNOR2003200518361861
14Sidali Elias HullebergOSSNOR2003196516601832
15Sian ShadiHell SKNOR2007185815191809
16Dahl MaxSK 1911NOR2005193117371808
17Øye-Strømberg AlexanderHell SKNOR2005187317921783
18Tjora TordTrondheim SFNOR2003179415041776
19Schouten Mathias LindTromsø SKNOR2005198517621771
20Kvendseth ThyraNordstrand SKNOR2003191717471760
21Kreken Eivind GruntNordstrand SKNOR2006185516601756
22Sekkingstad ThomasSotra SKNOR2005168715431736
23Modell BrageNamsos SKNOR2005164116451733
24Valvåg TorbjørnTromsø SKNOR2006174216881718
25Eliseev SergeySandnes SKNOR2007187316781711
26Dubonnet EmerikHell SKNOR2004150915961707
27Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004195218801705
28Tenold AndreasNordstrand SKNOR2005191117341694
29Bergan GauteSK 1911NOR2003175416611689
30Vangen David LuangtepOSSNOR2005171916711686
31Elmi Saad AbobakerBærum SSNOR2006160515891672
32Strand Amund PihlKristiansund SKNOR2003174115381670
33Dale Gunnar BrandshaugBærum SSNOR2006192916721667
34Fossum SindreArendal SSNOR2003164016361664
35Gjestemoen-von Hirsch AndreStavanger SKNOR2004208115011655
36Khoo-Thwe LouisOSSNOR2009167415171652
37Aasen JoakimHaukås SKNOR2007164215681639
38Austad Eirik StrømPorsgrunn SKNOR2007170314751634
39Jeyachandran ThirukkumaranSotra SKNOR2005158015251628
40Nesse DavidSandnes SKNOR2004174816251627
41Lystad Maximilian LVålerenga SKNOR2003159115661627
42Munk JulianStavanger SKNOR2004169016661618
43Hausken Andreas SkredeAalesunds SLNOR2003175916341617
44Grave Jacob TemplenTønsberg SK200316521616
45Ruud UlrikTrondheim SFNOR2003145113581613
46Olsen William AlexanderBærum SSNOR2008165816111609
47Jakobsen Oskar FeedJæren SKNOR2003152015881605
48Tryggestad Linnea GarbergNordstrand SKNOR2005147616261604
49Espeland JonatanPorsgrunn SKNOR2003160714841603
50Johannessen Heine NHaukås SKNOR2006160016731601
[Neste side]
FIDE Blitz er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019. FIDE Standard, FIDE Rapid er sist oppdatert 25.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 25 21:23:02