Norsk rating

Spillere i kadett, sortert på fide lynrating, kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Abdrlauf ElhamOSSNOR2005211821152252
2Nilsen Tobias LangMoss SKNOR2003194719742037
3Shehzad ShazilSandnes SKNOR2006199818401989
4Ingebretsen Jens EHolmestrand SKNOR2004229719101986
5Juksta KarolisAalesunds SLLTU2003228520781981
6Söderström AdrianHell SKSWE2007211819091964
7Sjøberg IsakNordstrand SKNOR2003222419731931
8Unneland MathiasAalesunds SLNOR2005188118181912
9Vitenberg Noam AvivSK 1911NOR2004213918991910
10Tunsjø AxelOSSNOR2007192918611883
11Fuglestein SanderSevland SKNOR2004202417861865
12Sidali Elias HullebergOSSNOR2003178316631840
13Melaa Sondre LillestølOSSNOR2003203518141834
14Kvaløy Aksel BuStavanger SKNOR2008191417701828
15Schouten Mathias LindTromsø SKNOR2005193917681790
16Dahl MaxSK 1911NOR2005192516871780
17Tjora TordTrondheim SFNOR2003179415041776
18Kvendseth ThyraNordstrand SKNOR2003192916931760
19Sian ShadiHell SKNOR2007185815191741
20Øye-Strømberg AlexanderHell SKNOR2005186117381709
21Nesse DavidSandnes SKNOR2004176116521698
22Bergan GauteSK 1911NOR2003173216611689
23Vangen David LuangtepOSSNOR2005175516711686
24Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004199917611683
25Sekkingstad ThomasSotra SKNOR2005168415251680
26Eliseev SergeySandnes SKNOR2007173715821679
27Tenold AndreasNordstrand SKNOR2005180617661677
28Valvåg TorbjørnTromsø SKNOR2006169817041674
29Hausken Andreas SkredeAalesunds SLNOR2003176315971673
30Dale Gunnar BrandshaugBærum SSNOR2006190016721667
31Austad Eirik StrømPorsgrunn SKNOR2007162914531662
32Fossum SindreArendal SSNOR2003164016371655
33Gjestemoen-von Hirsch AndreStavanger SKNOR2004202915011655
34Aasen JoakimHaukås SKNOR2007163615681644
35Strand Amund PihlKristiansund SKNOR2003170815321638
36Khoo-Thwe LouisOSSNOR2009161715171631
37Modell BrageNamsos SKNOR2005164115491624
38Elmi Saad AbobakerBærum SSNOR2006157415481624
39Munk JulianStavanger SKNOR2004169016661618
40Grave Jacob TemplenTønsberg SK200316391616
41Ruud UlrikTrondheim SFNOR2003145113581613
42Jakobsen Oskar FeedJæren SKNOR2003152015881605
43Tryggestad Linnea GarbergNordstrand SKNOR2005153016261604
44Langvik UlrikkeTrondheim SFNOR2003153114691602
45Lystad Maximilian LVålerenga SKNOR2003159916081597
46Kristiansen SnorreStavanger SKNOR2004176514871590
47Sæle KristianOSSNOR2008138113681588
48Olsen William AlexanderBærum SSNOR2008162215481583
49Iversen HenrikSøråshøgda SKNOR2003145815881581
50Espeland JonatanPorsgrunn SKNOR2003163414351573
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 13:34:30