Norsk rating

Spillere i kadett, sortert på fide lynrating, kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Abdrlauf ElhamOSSNOR2005223121322259
2Nilsen Tobias LangMoss SKNOR2003198619742057
3Unneland MathiasAalesunds SLNOR2005200918992010
4Shehzad ShazilSandnes SKNOR2006201618452008
5Ingebretsen Jens EOSSNOR2004224319101986
6Juksta KarolisAalesunds SLLTU2003226121321977
7Söderström AdrianHell SKSWE2007215019491964
8Tunsjø AxelOSSNOR2007200218961930
9Sjøberg IsakNordstrand SKNOR2003220819951929
10Kvaløy Aksel BuStavanger SKNOR2008213819111915
11Fuglestein SanderSevland SKNOR2004202318601910
12Vitenberg Noam AvivSK 1911NOR2004225619361910
13Valvåg TorbjørnTromsø SKNOR2006191216921871
14Melaa Sondre LillestølOSSNOR2003203818361861
15Sidali Elias HullebergOSSNOR2003195316801832
16Sian ShadiHell SKNOR2007194916001809
17Dahl MaxSK 1911NOR2005197717371808
18Schouten Mathias LindTromsø SKNOR2005196717621801
19Øye-Strømberg AlexanderHell SKNOR2005186318141799
20Tjora TordTrondheim SFNOR2003179415041776
21Kvendseth ThyraNordstrand SKNOR2003198917471760
22Sekkingstad ThomasSotra SKNOR2005179515501758
23Kreken Eivind GruntNordstrand SKNOR2006163416601756
24Elmi Saad AbobakerBærum SSNOR2006157316291744
25Modell BrageNamsos SKNOR2005166916311733
26Morad Haider MFredriksstad SS200314341716
27Eliseev SergeySandnes SKNOR2007195517011711
28Roulet-Dubonnet Emerik VHell SKNOR2004150916261707
29Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004195818641705
30Tenold AndreasNordstrand SKNOR2005196917371694
31Bergan GauteSK 1911NOR2003180916611689
32Dale Gunnar BrandshaugBærum SSNOR2006200316981689
33Vangen David LuangtepOSSNOR2005173317491686
34Olsen William AlexanderBærum SSNOR2008174416391670
35Strand Amund PihlKristiansund SKNOR2003174115471670
36Fossum SindreArendal SSNOR2003170516361664
37Hausken Andreas SkredeAalesunds SLNOR2003179916381659
38Gjestemoen-von Hirsch AndreStavanger SKNOR2004210915011655
39Khoo-Thwe LouisOSSNOR2009165015431652
40Espeland JonatanPorsgrunn SKNOR2003163614841649
41Aasen JoakimHaukås SKNOR2007172815681639
42Jeyachandran ThirukkumaranSotra SKNOR2005158015251628
43Nesse DavidSandnes SKNOR2004176416251627
44Lystad Maximilian LVålerenga SKNOR2003165315661627
45Austad Eirik StrømPorsgrunn SKNOR2007170114751624
46Munk JulianStavanger SKNOR2004169016661618
47Bø Bjørn MagnusLarvik SKNOR2003168815041618
48Grave Jacob TemplenTønsberg SKNOR2003174716431616
49Ruud UlrikTrondheim SFNOR2003145113581613
50Jakobsen Oskar FeedJæren SKNOR2003152015881605
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 21.05.2019. FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 24.05.2019. FIDE Blitz er sist oppdatert 25.05.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert May 25 05:36:10