Norsk rating

Spillere i NGP hurtig - klasse 4, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1CMSalles LouisOSSFRA1996224222322150
2Gjestemoen-von Hirsch AndreStavanger SKNOR2004202915011655
3Hestholm SverreStavanger SKNOR2003176713701432
4Alkhalifa AbdulazizTrondheim SFNOR19801704
5Asplund PerTrondheim SFNOR19941702
6Marthinussen Trond EHaukås SKNOR197417011346
7Linna LarsSK KampenNOR1959170113551670
8Johannessen RunarTrondheim SFNOR199516891867
9Helgøy Håkon HembreSandnes SKNOR2002168813511490
10Irandoust ShayaSarpsborg SKNOR2001168114801768
11Ziegler LarsSK StjernenNOR1986168114461551
12Arulmaran AbishanIndre Østfold SSNOR1999167514251479
13Cross JamieOSSAUS19891670
14Hestholm GustavStavanger SKNOR2005166013481442
15Haynes NoahOSSNOR2000165814061613
16Lier Håkon HardyTrondheim SFNOR19921649
17Frøyland HenrikTønsberg SKNOR1986162112931555
18Amundsen AskStrømmen SKNOR2005161514831435
19Skrede AlexanderSandnes SKNOR2005160712671354
20Nordsveen Ole KristianSK KampenNOR197416001328
21Lye SverreSandnes SKNOR2007159514181429
22Ji Jiahao EricHell SKNOR2010157614051326
23Shchipanov KirillSandnes SKNOR2005157013551428
24Stolp AleksanderAsker SKNOR2004156014051373
25Knutsen SivertGjøvik SKNOR19971555
26Straume HåkonTromsø SKNOR1991155212791428
27Sæther VidarAalesunds SLNOR1974154813711439
28Christensen MariusCaissa SKNOR200315451253
29Nordås StåleSotra SKNOR1981154113951519
30Stærli AtleNordstrand SKNOR196515361344
31Montes Adrian MijlinMosjøen SKNOR19911533
32Al-Kanany AbdullaModum SKNOR200215261354
33Eiding Amanda Mai IrgensFredriksstad SSNOR2003152513231381
34Hannestad EliasVålerenga SKNOR2003152213071461
35Amarapala SheroniStrømmen SKNOR2003152012701293
36Kolflaath JanFredriksstad SSNOR194715171345
37Strand Aud NorunnModum SKNOR1968151613871394
38Lien ArneLillehammer SSNOR1945151113861498
39Minde ThomasKonnerud SKNOR1990151112171244
40Selsaas EirikHaugaland SKNOR198615111273
41Azadkhah AliTrysil SKIRI1983151115341492
42Nygaard TrondGroruddalen SKNOR195715071376
43Stenseng BenjaminKonnerud SKNOR2002150613981334
44Iversen KjellSK StjernenNOR1953150413501420
45Rida MohammedTromsø SKNOR1991150312901384
46Larsen OddvarBergens SKNOR19891500
47Johannessen Theo NHaukås SKNOR2006149414151366
48Strømhaug Kristoffer WangHell SKNOR2008149312721479
49Limburg Ulf AtleNittedal SKNOR1975149213231258
50Magnussen Atle AsbøllOrkdal SKNOR200314921332
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 08:40:44