Norsk rating

Spillere i NGP hurtig - klasse 4, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Bitinas AudriusSortland SKLTU1967213720212010
2Gjestemoen-von Hirsch AndreStavanger SKNOR2004210915261655
3Schreiber KevinDirekteGER19962030
4Stellas DimitriosFredriksstad SSGRE19851976
5Lye SverreSandnes SKNOR2007186315961587
6Ternisien ClémentBergens SKFRA19981849
7Hestholm SverreStavanger SKNOR2003176713701432
8Andreassen Tor HermanTønsberg SKNOR195717481762
9Andersen JardarKongsvinger SKNOR197717291515
10Amundsen AskStrømmen SKNOR2005172314811601
11Ji Jiahao EricHell SKNOR2010172014471409
12Asplund PerTrondheim SFNOR19941702
13Irandoust ShayaSarpsborg SKNOR2001169016101777
14Marthinussen Trond EHaukås SKNOR1974168813621700
15Helgøy Håkon HembreSandnes SKNOR2002168813501465
16Haynes NoahOSSNOR2000168214071613
17Ziegler LarsSK StjernenNOR1986167114461551
18Eiding Amanda Mai IrgensFredriksstad SSNOR2003165513391380
19Lier Håkon HardyTrondheim SFNOR19921649
20Marthinussen Emma Viktoria LKonnerud SKNOR2005163213411293
21Andersen Martin KTrondheim SFNOR198216321629
22Skrede AlexanderSandnes SKNOR2005163112631391
23Wernberg Nikolai OlsenTromsø SKNOR2005161313091419
24Strand Vetle BjørgeFredriksstad SSNOR2008160915461503
25Shchipanov KirillSandnes SKNOR2005159914051405
26Nilsson MichaelTromsø SKNOR197015991528
27Magnussen Atle AsbøllOrkdal SKNOR200315901332
28Sneeggen EspenLøperen SKNOR19881585
29Hestholm GustavStavanger SKNOR2005158014501485
30Frøyland HenrikTønsberg SKNOR1986157913311527
31Kveim Ingvar TorjesenKragerø SKNOR2003156713541308
32Nordsveen Ole KristianSK KampenNOR197415661282
33Kro Andreas FuskelandFredriksstad SSNOR2004156514081478
34Johannessen RunarTrondheim SFNOR1995156418671666
35Linna LarsSK KampenNOR1959155713551670
36Stolp AleksanderAsker SKNOR2004155613751449
37Dåsvand MathiasTrondheim SFNOR19981556
38Amarapala SheroniStrømmen SKNOR2003155312801293
39Johannessen Theo NHaukås SKNOR2006155314761426
40Sæther VidarAalesunds SLNOR1974155213641439
41Straume HåkonTromsø SKNOR1991155212791428
42Nicolajsen HenrikLøperen SKNOR19951551
43Digernes MikaelNittedal SKNOR2008154614481391
44Christensen MariusCaissa SKNOR200315451253
45Kolflaath JanFredriksstad SSNOR194715411345
46Nordås StåleSotra SKNOR1981154113951534
47Østensen NicolaiKlyve SKNOR2009153914651631
48Arulmaran AbishanIndre Østfold SSNOR1999153614171535
49Stenhaug AndreasTrondheim SFNOR1996153613821379
50Hansen Tor MagnusKristiansand SKNOR200515351282
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 25 05:23:46