Norsk rating

Spillere i NGP hurtig - klasse 4, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Bitinas AudriusSortland SKLTU1967213720212010
2Gjestemoen-von Hirsch AndreStavanger SKNOR2004208115011655
3Ternisien ClémentBergens SKFRA19981835
4Hestholm SverreStavanger SKNOR2003176713701432
5Alkhalifa AbdulazizTrondheim SFNOR19801704
6Asplund PerTrondheim SFNOR19941702
7Marthinussen Trond EHaukås SKNOR1974168813621700
8Irandoust ShayaSarpsborg SKNOR2001168815941767
9Helgøy Håkon HembreSandnes SKNOR2002168813501465
10Haynes NoahOSSNOR2000168214071613
11Ziegler LarsSK StjernenNOR1986168114461551
12Arulmaran AbishanIndre Østfold SSNOR1999166714471535
13Ji Jiahao EricHell SKNOR2010166614271414
14Lier Håkon HardyTrondheim SFNOR19921649
15Amundsen AskStrømmen SKNOR2005163115181546
16Frøyland HenrikTønsberg SKNOR1986162112931555
17Lye SverreSandnes SKNOR2007162015011488
18Johannessen RunarTrondheim SFNOR1995161618671666
19Skrede AlexanderSandnes SKNOR2005161312631391
20Linna LarsSK KampenNOR1959158713551670
21Hestholm GustavStavanger SKNOR2005158014051485
22Nordsveen Ole KristianSK KampenNOR197415741296
23Strømhaug Kristoffer WangHell SKNOR2008157013151388
24Shchipanov KirillSandnes SKNOR2005156913551405
25Straume HåkonTromsø SKNOR1991155212791428
26Kveim Ingvar TorjesenKragerø SKNOR2003155013661302
27Amarapala SheroniStrømmen SKNOR2003154812801293
28Sæther VidarAalesunds SLNOR1974154813641439
29Christensen MariusCaissa SKNOR200315451253
30Nordås StåleSotra SKNOR1981154113951534
31Montes Adrian MijlinMosjøen SKNOR19911533
32Knutsen SivertGjøvik SKNOR19971532
33Magnussen Atle AsbøllOrkdal SKNOR200315321332
34Stolp AleksanderAsker SKNOR2004153213961400
35Stærli AtleNordstrand SKNOR1965152713441401
36Risa Geir FrodeEgersund SKNOR19591526
37Al-Kanany AbdullaModum SKNOR200215261354
38Strand Aud NorunnModum SKNOR1968151913771394
39Kolflaath JanFredriksstad SSNOR194715171345
40Hannestad EliasVålerenga SKNOR2003151513071461
41Lien ArneLillehammer SSNOR1945151113861498
42Minde ThomasKonnerud SKNOR1990151112151244
43Selsaas EirikHaugaland SKNOR1986151113321477
44Azadkhah AliTrysil SKIRI1983151115341492
45Iversen KjellSK StjernenNOR1953150413501420
46Rida MohammedTromsø SKNOR1991150312901384
47Eiding Amanda Mai IrgensFredriksstad SSNOR2003150313461381
48Eriksen Olai DyrhaugBergens SKNOR2006149614531406
49Nygaard TrondGroruddalen SKNOR195714951376
50Herigstad Elias SebastianSarpsborg SKNOR200114911423
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 24 22:09:15