Norsk rating

Spillere i NGP hurtig - klasse 1, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Lund GunnarTromsø SKNOR2002230019842175
2FMIngebretsen Jens EOSSNOR2004226319452066
3Vitenberg Noam AvivSK 1911NOR2004225619361910
4FMNielsen AndreAlta SKNOR2002222919452031
5Sjøberg IsakNordstrand SKNOR2003222220261940
6Lien Kjell HåkonHønefoss SKNOR1998221419472023
7Machlik EndreTromsø SKNOR2000218219041993
8Kizatbay AbylStavanger SKNOR2002216219812096
9Fossan AleksanderStavanger SKNOR2002214919001925
10FMLiabøtrø Pål-OleSK StjernenNOR19592143
11Skotheim AndreasTønsberg SKNOR1999213820052155
12Bjørnland SveinFredriksstad SSNOR1959213619432009
13Söderström AdrianHell SKSWE2007213619711964
14Ski Ole JohanOSSNOR1962212719141953
15Frisvold Ole EmilBergens SKNOR1994212719671945
16Lindbøl AleksanderSK 1911NOR2001212519582003
17Gulbrandsen TorNordstrand SKNOR1960212019561943
18CMRishovd SveinMoss SKNOR1959211319712095
19Huse Sigurd KjelsbølNordstrand SKNOR2001211018461889
20Dyrdal ArnbjørnHønefoss SKNOR19592099
21Gunnesdal LarsAsker SKNOR19842091
22Kyrkjebø ErlendStavanger SKNOR1994208819952069
23Egeland FinnSK StjernenNOR1970208619081977
24Nyland ThomasKristiansund SKNOR1982208619692077
25Machlik MonikaTromsø SKNOR1997208319971966
26Bruaset EivindTrondheim SFNOR2001207618021972
27Machlik EditTromsø SKNOR1997207519421867
28Ellingsen RonnySotra SKNOR1969206519811985
29Grebstad Kjell BørreSOSSNOR1979206519472058
30Danielsen ArneVålerenga SKNOR19552058
31Melaa Sondre LillestølOSSNOR2003205618421861
32Shehzad ShazilSandnes SKNOR2006205518572050
33Hølleland SigveMasfjorden SKNOR1996205318122028
34Eckhardt LarsNordstrand SKNOR1961204819702026
35Løbersli Henrik ØieKristiansund SKNOR1997204619191960
36Botheim TorSK 1911NOR1995204520452047
37Myrstad Odd MagnusBlack KnightsNOR19792042
38Pedersen Lars ErikStrømmen SKNOR19712039
39Olsen RobinMoss SKNOR1970203619232019
40Strand KjetilAsker SKNOR1950203518661841
41Hamre KennethKristiansand SKNOR1990203320122005
42Stangeland KarleSandnes SKNOR19652030
43Snellingen JørnBlack KnightsNOR1972203019141887
44Lilleøren MortenLørenskog SKNOR19552030
45Lilleøren DavidMoss SKNOR197920291940
46Madagov LomHamar SSNOR1968202818361901
47Aanstad MagnusNarvik SKNOR19562023
48Andersen Øystein R.Black KnightsNOR1973202219431994
49Bentsen ØyvindSarpsborg SKNOR197320212032
50Guddahl ViggoOSSNOR19532018
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 20 19:49:55