Norsk rating

Spillere i NGP hurtig - klasse 1, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Ingebretsen Jens EHolmestrand SKNOR2004224319101986
2Sjøberg IsakNordstrand SKNOR2003222719951929
3Lund GunnarTromsø SKNOR2002221919842094
4Lien Kjell HåkonHønefoss SKNOR1998221719472023
5Vitenberg Noam AvivSK 1911NOR2004221319361910
6Machlik EndreTromsø SKNOR2000220418871836
7FMNielsen AndreAlta SKNOR2002217819452031
8Skotheim AndreasTønsberg SKNOR1999217319892069
9Lindbøl AleksanderSK 1911NOR2001215119582003
10Söderström AdrianHell SKSWE2007214819451964
11FMLiabøtrø Pål-OleSK StjernenNOR19592143
12Bjørnland SveinFredriksstad SSNOR1959212919532009
13Ski Ole JohanOSSNOR1962212719141953
14Frisvold Ole EmilBergens SKNOR1994212019671945
15CMRishovd SveinMoss SKNOR1959211819682095
16Machlik EditTromsø SKNOR1997211219421939
17Huse Sigurd KjelsbølNordstrand SKNOR2001211018521889
18Dyrdal ArnbjørnHønefoss SKNOR19592108
19Kizatbay AbylStavanger SKNOR2002210819642096
20Bruaset EivindTrondheim SFNOR2001210618101972
21Fossan AleksanderStavanger SKNOR2002210519151923
22Løbersli Henrik ØieKristiansund SKNOR1997210219191960
23Gulbrandsen TorNordstrand SKNOR1960209219561943
24Danielsen ArneVålerenga SKNOR19552085
25Egeland FinnSK StjernenNOR1970208019081977
26Gunnesdal LarsAsker SKNOR19842078
27Kyrkjebø ErlendStavanger SKNOR1994207519872069
28Grebstad Kjell BørreSOSSNOR1979207319472058
29Nyland ThomasKristiansund SKNOR1982206919782077
30Ellingsen RonnySotra SKNOR1969206219811985
31Pedersen Lars ErikStrømmen SKNOR19712058
32Machlik MonikaTromsø SKNOR1997205219971947
33Eckhardt LarsNordstrand SKNOR1961204819702026
34Olsen RobinMoss SKNOR1970204419232019
35Myrstad Odd MagnusBlack KnightsNOR19792042
36Berglund Jan S.Tromsø SKNOR1959203719081833
37Andersen Øystein R.Black KnightsNOR1973203719431994
38Strand KjetilAsker SKNOR1950203518661841
39Hamre KennethKristiansand SKNOR1990203520121987
40Mikalsen HaraldAlta SKNOR1990203519002060
41Botheim TorSK 1911NOR199520342047
42Stangeland KarleSandnes SKNOR19652030
43Snellingen JørnBlack KnightsNOR1972203019141887
44Lilleøren MortenLørenskog SKNOR19552030
45Lilleøren DavidMoss SKNOR197920291940
46Bentsen ØyvindSarpsborg SKNOR197320282032
47Aanstad MagnusNarvik SKNOR19562025
48Hølleland SigveMasfjorden SKNOR1996202418232027
49Madagov LomHamar SSNOR1968202318321943
50Guddahl ViggoOSSNOR19532019
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 25 09:10:19