Norsk rating

Spillere i NGP hurtig - klasse 1, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Ingebretsen Jens EHolmestrand SKNOR2004229719101986
2Lund GunnarTromsø SKNOR2002222819842136
3Sjøberg IsakNordstrand SKNOR2003222419731931
4Lien Kjell HåkonHønefoss SKNOR1998221819472023
5FMNielsen AndreAlta SKNOR2002221119172031
6Lindbøl AleksanderSK 1911NOR2001220418962003
7Machlik EndreTromsø SKNOR2000218618871836
8Skotheim AndreasTønsberg SKNOR1999215719892069
9FMLiabøtrø Pål-OleSK StjernenNOR19592143
10Vitenberg Noam AvivSK 1911NOR2004213918991910
11Frisvold Ole EmilBergens SKNOR1994213119551924
12Ski Ole JohanOSSNOR1962212719141953
13Bjørnland SveinFredriksstad SSNOR1959212619532009
14Bruaset EivindTrondheim SFNOR2001212418101972
15Söderström AdrianHell SKSWE2007211819091964
16Løbersli Henrik ØieKristiansund SKNOR1997211619191960
17Kizatbay AbylStavanger SKNOR2002211519592061
18Machlik EditTromsø SKNOR1997211219421939
19Dyrdal ArnbjørnHønefoss SKNOR19592100
20Saltvedt MartinStavanger SKNOR1999209518351849
21CMRishovd SveinMoss SKNOR1959208819682095
22Gulbrandsen TorNordstrand SKNOR1960208319562042
23Egeland FinnSK StjernenNOR1970208219081977
24Danielsen ArneVålerenga SKNOR19552080
25Gunnesdal LarsAsker SKNOR19842078
26Kyrkjebø ErlendStavanger SKNOR1994207519872069
27Nyland ThomasKristiansund SKNOR1982207219782077
28Machlik MonikaTromsø SKNOR1997207119971947
29Olsen RobinMoss SKNOR1970206219232019
30Ellingsen RonnySotra SKNOR1969206219812037
31Myrstad Odd MagnusBlack KnightsNOR19792061
32Huse Sigurd KjelsbølNordstrand SKNOR2001206018521889
33Madagov LomHamar SSNOR1968205918251898
34Pedersen Lars ErikStrømmen SKNOR19712058
35Andersen Øystein R.Black KnightsNOR1973205519431994
36Grebstad Kjell BørreSOSSNOR1979205319472058
37Eckhardt LarsNordstrand SKNOR1961204619702062
38Berglund Jan S.Tromsø SKNOR1959203719081833
39Strand KjetilAsker SKNOR1950203518661841
40Hamre KennethKristiansand SKNOR1990203520011987
41Melaa Sondre LillestølOSSNOR2003203518141834
42Botheim TorSK 1911NOR19952034
43Bentsen ØyvindSarpsborg SKNOR197320312032
44Stangeland KarleSandnes SKNOR19652030
45Snellingen JørnBlack KnightsNOR1972203019141887
46Lilleøren MortenLørenskog SKNOR19552030
47Lilleøren DavidMoss SKNOR197920291940
48Aanstad MagnusNarvik SKNOR19562023
49Guddahl ViggoOSSNOR19532022
50Kvam AudunLillestrøm SKNOR1971201319451893
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 09:36:23