Norsk rating

Spillere født i 2008, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aarflot MagneVolda Ørsta SL20081237
2Agledahl Edvard MilchHammerfest SK2008
3Andrade Dinis AlfonsoSøråshøgda SK2008
4Braaten Sigurd LøkenSK 19112008
5Braut ErlendJæren SK2008
6Brekke BjørnTromsø SKNOR2008119111731296
7Digernes MikaelNittedal SKNOR2008148114421410
8Dobroliubov YanTønsberg SK2008
9Due Lars BersetOSS20081364
10Duesund SanderSotra SK200811421191
11Fauske Kim Leon NyebakSøråshøgda SK2008
12Fiskaaen Martin HoltenStavanger SKNOR2008111410341180
13Flaten Georg StandalKragerø SK2008
14Fredlund Jan PhilippeHell SK20081127
15Fremmegård DanielIndre Østfold SS2008
16Furset Iben AugustMolde SK20081046
17Greibrokk HaldorAlta SK20081225
18Grøthe Erlend BrevikKristiansund SK2008
19Haukås AtleVolda Ørsta SL20081340
20Helliesen Lykke-MerlotCaissa SKNOR2008157914601539
21Jåvik StianSøråshøgda SK2008
22Kreken Haakon GruntNordstrand SKNOR2008113411491094
23Kvaløy Aksel BuStavanger SKNOR2008213819011915
24Landsvik LiveSandnes SK2008
25Malaiska TitasStavanger SK2008
26Markeseth Ulrik NøddeboBergens SK20081038
27Mikalsen IsakMosjøen SK20081207
28Moi MartonStavanger SKNOR2008125812141187
29Mortensen Johannes KonglevollSøråshøgda SK200810971141
30Mæstad RuneSandnes SKNOR2008124811181327
31Nygård SverreKristiansund SK2008
32Nymo Sverre HatleHell SK20081249
33Næss Adrian LohneBergens SK2008
34Olsen William AlexanderBærum SSNOR2008165816111609
35Reinertsen Andreas KvarmeSøråshøgda SK2008
36Rekdal Yngve MæhleNordstrand SKNOR2008109414101238
37Ringen Julian LotheSøråshøgda SKNOR2008152815461392
38Rudshin FedorSandnes SK2008
39Rustan Elias BuschmannCaissa SKNOR2008121012181298
40Salte LeviJæren SK2008
41Sharma Love Maxim EngedalOSSNOR2008117312521133
42Solheim KristofferSøråshøgda SK200810821230
43Solskjær ElijahKristiansund SK20081193
44Steensen OskarOSSNOR2008134713141193
45Strand Vetle BjørgeFredriksstad SSNOR2008144915441487
46Strømhaug Kristoffer WangHell SKNOR2008157013151388
47Sæle KristianOSSNOR2008137713681588
48Thorsen Ivar NikolajTromsø SKNOR200810131010
49Varøy Viktoria Magdalena WSotra SK2008
50Young Anna OvidiaSotra SKNOR2008100211461055
[Neste side]
FIDE Blitz er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019. FIDE Standard, FIDE Rapid er sist oppdatert 25.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 27 01:13:18