Norsk rating

Spillere født i 2008, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aarflot MagneVolda Ørsta SL2008
2Agledahl Edvard MilchHammerfest SK2008
3Andrade Dinis AlfonsoSøråshøgda SK2008
4Braaten Sigurd LøkenSK 19112008
5Brekke BjørnTromsø SKNOR2008119111731296
6Digernes MikaelNittedal SKNOR2008148414321410
7Dobroliubov YanTønsberg SK2008
8Due Lars BersetOSS20081364
9Duesund SanderSotra SK2008
10Fauske Kim Leon NyebakSøråshøgda SK2008
11Fiskaaen Martin HoltenStavanger SKNOR2008108710251090
12Flaten Georg StandalKragerø SK2008
13Fredlund Jan PhilippeHell SK20081127
14Fremmegård DanielIndre Østfold SS2008
15Furset Iben AugustMolde SK2008
16Greibrokk HaldorAlta SK20081225
17Grøthe Erlend BrevikKristiansund SK2008
18Haukås AtleVolda Ørsta SL2008
19Helliesen Lykke-MerlotCaissa SKNOR2008159014601536
20Jåvik StianSøråshøgda SK2008
21Kreken Haakon GruntNordstrand SKNOR2008115911721094
22Kvaløy Aksel BuStavanger SKNOR2008191417701828
23Landsvik LiveSandnes SK2008
24Malaiska TitasStavanger SK2008
25Markeseth Ulrik NøddeboBergens SK2008
26Mikalsen IsakMosjøen SK20081212
27Moi MartonStavanger SKNOR2008125812151187
28Mortensen Johannes KonglevollSøråshøgda SK2008
29Mæstad RuneSandnes SKNOR200812541118
30Nygård SverreKristiansund SK2008
31Nymo Sverre HatleHell SK20081249
32Næss Adrian LohneBergens SK2008
33Olsen William AlexanderBærum SSNOR2008162215481583
34Reinertsen Andreas KvarmeSøråshøgda SK2008
35Rekdal Yngve MæhleNordstrand SKNOR200810941394
36Ringen Julian LotheSøråshøgda SKNOR2008153015211377
37Rudshin FedorSandnes SK2008
38Rustan Elias BuschmannCaissa SKNOR2008123312191297
39Sharma Love Maxim EngedalOSSNOR2008117312521133
40Solheim KristofferSøråshøgda SK20081078
41Solskjær ElijahKristiansund SK20081193
42Steensen OskarOSSNOR2008135213171142
43Strand Vetle BjørgeFredriksstad SSNOR2008144815141463
44Strømhaug Kristoffer WangHell SKNOR2008149312721479
45Sæle KristianOSSNOR2008138113681588
46Thorsen Ivar NikolajTromsø SKNOR200810131010
47Varøy Viktoria Magdalena WBergens SK2008
48Young Anna OvidiaSotra SKNOR2008100210661069
49Øksendal MartinElefantene SKNOR20081285
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 17 19:50:03