Norsk rating

Spillere født i 2008, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aarflot MagneVolda Ørsta SL20081181
2Agledahl Edvard MilchHammerfest SK20081042
3Alhaug Erik ThaulowLillehammer SS2008
4Andrade Dinis AlfonsoSøråshøgda SK2008
5Braaten Sigurd LøkenSK 19112008
6Braut ErlendJæren SK2008
7Brekke BjørnTromsø SKNOR2008116211881303
8Digernes MikaelNittedal SKNOR2008149114871391
9Dobroliubov YanHorten SK2008
10Due Lars BersetOSS20081364
11Duesund SanderSotra SK200811321191
12Fauske Kim Leon NyebakSøråshøgda SK2008
13Fiskaaen Martin HoltenStavanger SKNOR2008111410341180
14Flaatten Audun ValPorsgrunn SK20081281
15Flaten Georg StandalKragerø SK2008
16Fossum Jacob KjærnesHell SK20081171
17Fredlund Jan PhilippeHell SK20081127
18Fremmegård DanielIndre Østfold SS2008
19Furset Iben AugustMolde SK20081046
20Greibrokk HaldorAlta SK20081225
21Grøthe Erlend BrevikKristiansund SK2008
22Haukås AtleVolda Ørsta SL20081340
23Helliesen Lykke-MerlotCaissa SKNOR2008158914601505
24Jåvik StianSøråshøgda SK2008
25Kraabøl Joseph LiuNittedal SK2008
26Kreken Haakon GruntNordstrand SKNOR2008112711491094
27Kvaløy Aksel BuStavanger SKNOR2008213819111915
28Landsvik LiveSandnes SK2008
29Malaiska TitasStavanger SK2008
30Markeseth Ulrik NøddeboBergens SK20081046
31Mikalsen IsakMosjøen SK20081207
32Moi MartonStavanger SKNOR2008125812141187
33Moltubak HåkonVolda Ørsta SL20081233
34Mortensen Johannes KonglevollSøråshøgda SK200810891141
35Mæstad RuneSandnes SKNOR2008124811181327
36Nygård SverreKristiansund SK2008
37Nymo Sverre HatleHell SK20081249
38Næss Adrian LohneBergens SK2008
39Olsen William AlexanderBærum SSNOR2008174416391670
40Reinertsen Anders KvarmeSøråshøgda SK2008
41Rekdal Yngve MæhleNordstrand SKNOR2008113614061238
42Ringen Julian LotheSøråshøgda SKNOR2008152815501392
43Rudshin FedorSandnes SK2008
44Rustan Elias BuschmannCaissa SKNOR2008118512181255
45Salte LeviJæren SK2008
46Shahbayan SargisKragerø SK2008
47Sharma Love Maxim EngedalOSSNOR2008117312521133
48Solheim KristofferSøråshøgda SK200810751230
49Solskjær ElijahKristiansund SK20081193
50Steensen OskarOSSNOR2008143113421193
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 21.05.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert May 23 08:41:11