Norsk rating

Spillere født i 2006, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aarflot EliseVolda Ørsta SL20061138
2Abelsen Joakim BangTromsø SK2006
3Akerholt Elias EngenHolmestrand SK2006
4Alshebli Abed KhaledMasfjorden SK2006
5Amarapala ShemorinStrømmen SK200611061121
6Årdal MagnusSK 1911NOR2006123414101353
7Berg Ervin KavaraSortland SKNOR2006149015151426
8Berg MariusLevanger SK20061172
9Borgund LinusBergens SK20061054
10Brokke ErlandNes SK2006
11Budde Elias FredrikVålerenga SKNOR2006129512941365
12Cithu Arun VijayStavanger SKNOR2006127113561392
13Dahl Lars Håvard SHamar SSNOR2006131613481337
14Dale Gunnar BrandshaugBærum SSNOR2006192916721667
15Dåsnes OlaHamar SS20061049
16Dunjic SavaKristiansund SK20061011
17Eikrem AndreasKristiansund SKNOR2006102212441361
18Eikrem RosemariVolda Ørsta SL2006
19Ekornåsvåg HaraldKristiansand SKNOR200611141120
20Elmi Saad AbobakerBærum SSNOR2006160515891672
21Engedal Jo FrønsdalOSSNOR2006145113931201
22Eriksen Olai DyrhaugBergens SKNOR2006149614531406
23Evenshaug Amadeus HestvikBærum SSNOR2006157614041490
24Gildestad EvenKristiansund SKNOR2006111811411219
25Hammari VinjarAlta SKNOR2006121311941450
26Hassanipour MikaelSandnes SK2006
27Helgeland Erik RioStavanger SKNOR20061093
28Hella Jonas SæterlidSotra SKNOR2006113710911133
29Helland Philip ZPorsgrunn SK2006
30Hole SondreBærum SSNOR2006125611371246
31Hommerstad Jørgen AndersenHamar SS2006
32Ihlen SivertLarvik SKNOR2006148914211412
33Jacobsen Harald Kittel LytomtStavanger SKNOR2006115811911196
34Johannessen Heine NHaukås SKNOR2006160016731601
35Johannessen Theo NHaukås SKNOR2006146914721426
36Justsen Andreas TveterSula SK2006
37Kjeldsen DanielStavanger SKNOR200610521227
38Klints DanielsFollo SF200612601149
39Kobberdal Jonas SundeNordstrand SK20061119
40Kreken Eivind GruntNordstrand SKNOR2006185516601756
41Kvalheim-Tømmerstøl SelineVolda Ørsta SL20061277
42Larre LinneaOSSNOR2006159914331395
43Larsen KasperMasfjorden SKNOR2006120811241038
44Li XianVolda Ørsta SL200610981003
45Lindstad LiviaNordstrand SKNOR2006152715541566
46Linjord Anders JessStavanger SKNOR2006122212061164
47Mahendran SumithiranVålerenga SK200613131252
48Messel Jasper TofteFollo SF2006
49Nes AkselNittedal SKNOR2006110611211396
50Ni ViktorSandnes SK2006
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 24 03:28:15