Norsk rating

Spillere født i 2006, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aarflot EliseVolda Ørsta SL20061138
2Abelsen Joakim BangTromsø SK2006
3Akerholt Elias EngenHolmestrand SKNOR20061223
4Alshebli Abed KhaledMasfjorden SK2006
5Amarapala ShemorinStrømmen SK200611061121
6Årdal MagnusSK 1911NOR2006123414101353
7Berg Ervin KavaraSortland SKNOR2006151915151426
8Berg MariusLevanger SK20061172
9Borgund LinusBergens SK20061033
10Brokke ErlandNes SK2006
11Budde Elias FredrikVålerenga SKNOR2006129512591365
12Cithu Arun VijayStavanger SKNOR2006127113561392
13Dahl Lars Håvard SHamar SSNOR2006131313481391
14Dale Gunnar BrandshaugBærum SSNOR2006200316981689
15Dåsnes OlaHamar SS20061049
16Dunjic SavaKristiansund SK20061011
17Eikrem AndreasKristiansund SKNOR2006102212441360
18Eikrem RosemariVolda Ørsta SL2006
19Ekornåsvåg HaraldKristiansand SKNOR200612061120
20Elmi Saad AbobakerBærum SSNOR2006157316291744
21Engedal Jo FrønsdalOSSNOR2006148413721201
22Eriksen Olai DyrhaugBergens SKNOR2006148014581406
23Evenshaug Amadeus HestvikBærum SSNOR2006168614121440
24Færden HåvardFollo SF2006
25Gildestad EvenKristiansund SKNOR2006112411411214
26Hammari VinjarAlta SKNOR2006129511921311
27Hassanipour MikaelSandnes SK2006
28Helgeland Erik RioStavanger SKNOR20061093
29Hella Jonas SæterlidSotra SKNOR2006114210961133
30Helland Philip ZPorsgrunn SK2006
31Hole SondreBærum SSNOR2006125611371246
32Hommerstad Jørgen AndersenHamar SS2006
33Ihlen SivertLarvik SKNOR2006147514211412
34Jacobsen Harald Kittel LytomtStavanger SKNOR2006115811911196
35Johannessen Heine NHaukås SKNOR2006171816661601
36Johannessen Theo NHaukås SKNOR2006155314691426
37Justsen Andreas TveterSula SK2006
38Kjeldsen DanielStavanger SKNOR200610521198
39Klints DanielsFollo SF200612601098
40Kobberdal Jonas SundeNordstrand SK20061119
41Kreken Eivind GruntNordstrand SKNOR2006163416601756
42Kvalheim-Tømmerstøl SelineVolda Ørsta SL20061260
43Larre LinneaOSSNOR2006158814331395
44Larsen KasperMasfjorden SKNOR2006120811241038
45Larsson Susanne WiggenAlta SK2006
46Lensebakken SnorreNord-Odal SK2006
47Li XianVolda Ørsta SL200610981003
48Lindstad LiviaNordstrand SKNOR2006150615381566
49Linjord Anders JessStavanger SKNOR2006122212061164
50Mahendran SumithiranVålerenga SK200612651252
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 21.05.2019. FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 24.05.2019. FIDE Blitz er sist oppdatert 25.05.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert May 25 04:56:09