Norsk rating

Spillere født i 2006, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aarflot EliseVolda Ørsta SL20061138
2Abelsen Joakim BangTromsø SK2006
3Akerholt Elias EngenHolmestrand SKNOR2006133512171221
4Alshebli Abed KhaledMasfjorden SK2006
5Amarapala ShemorinStrømmen SK200611061121
6Andresen Millie SophieOfferspill SK2006
7Årdal MagnusSK 1911NOR2006123414101353
8Berent-Kamøy MaxOSS2006
9Berg Ervin KavaraSortland SKNOR2006151815151426
10Berg MariusLevanger SK20061172
11Bergstad BredeJæren SK2006
12Borgund LinusBergens SK20061027
13Brokke ErlandNes SK2006
14Budde Elias FredrikVålerenga SKNOR2006129512691365
15Cithu Arun VijayStavanger SKNOR2006127113561392
16Dahl Lars Håvard SHamar SSNOR2006134513481391
17Dåsnes OlaHamar SS20061049
18Dunjic SavaKristiansund SK20061011
19Eikrem AndreasKristiansund SKNOR2006110612671374
20Eikrem RosemariVolda Ørsta SL2006
21Ekornåsvåg HaraldKristiansand SKNOR2006125511201253
22Engedal Jo FrønsdalOSSNOR2006148313411201
23Eriksen Olai DyrhaugBergens SKNOR2006150014631411
24Fosstvedt Jørgen TharaldsenOrkdal SK2006
25Færden HåvardFollo SF2006
26Gaupen BendikSandnessjøen SK2006
27Gildestad EvenKristiansund SKNOR2006105911591233
28Hammari VinjarAlta SKNOR2006125211921318
29Hånes RikardMosjøen SK2006
30Hassanipour MikaelSandnes SK2006
31Helgeland Erik RioStavanger SKNOR20061093
32Hella Jonas SæterlidSotra SKNOR2006114711221123
33Helland Philip ZPorsgrunn SK20061241
34Hobbelstad LinusModum SK2006
35Hole SondreBærum SSNOR2006125611371246
36Hommerstad Jørgen AndersenHamar SS2006
37Ihlen SivertLarvik SKNOR2006158014611421
38Jacobsen Harald Kittel LytomtStavanger SKNOR2006115811911196
39Johannessen Heine NHaukås SKNOR2006174317161740
40Johannessen Theo NHaukås SKNOR2006150414961530
41Justsen Andreas TveterSula SK2006
42Kjeldsen DanielStavanger SKNOR200610381186
43Klints DanielsFollo SF200612411082
44Kobberdal Jonas SundeNordstrand SK20061119
45Kopylov VladislavHurum SK2006
46Korobeinikova KsenijaSandnes SK2006
47Kreken Eivind GruntNordstrand SKNOR2006184216171756
48Kvalheim-Tømmerstøl SelineVolda Ørsta SL20061245
49Langbach MatheoGjøvik SK2006
50Larre LinneaOSSNOR2006164814531395
[Neste side]
Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 00.00.0000. FIDE Rapid er sist oppdatert 02.07.2019. FIDE Standard, FIDE Blitz er sist oppdatert 03.07.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jul 24 02:05:37