Norsk rating

Spillere født i 2006, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aarflot EliseVolda Ørsta SL20061138
2Abelsen Joakim BangTromsø SK2006
3Akerholt Elias EngenHolmestrand SK2006
4Amarapala ShemorinStrømmen SK200611181121
5Årdal MagnusSK 1911NOR2006123414101353
6Berg Ervin KavaraSortland SKNOR2006146015151426
7Berg MariusLevanger SK20061172
8Borgund LinusBergens SK2006
9Budde Elias FredrikVålerenga SKNOR2006128812861365
10Cithu Arun VijayStavanger SKNOR2006127013561392
11Dahl Lars Håvard SHamar SSNOR2006124413681390
12Dale Gunnar BrandshaugBærum SSNOR2006190016721667
13Dåsnes OlaHamar SS20061049
14Dunjic SavaKristiansund SK20061011
15Eikrem AndreasKristiansund SKNOR2006104513011420
16Eikrem RosemariVolda Ørsta SL2006
17Ekornåsvåg HaraldKristiansand SKNOR200611141120
18Elmi Saad AbobakerBærum SSNOR2006157415481624
19Engedal Jo FrønsdalOSSNOR2006141013871201
20Eriksen Olai DyrhaugBergens SKNOR2006143913931406
21Evenshaug Amadeus HestvikBærum SSNOR2006138314021466
22Gildestad EvenKristiansund SKNOR2006111711281190
23Hammari VinjarAlta SKNOR2006113411521429
24Hassanipour MikaelSandnes SK2006
25Helgeland Erik RioStavanger SKNOR20061093
26Hella Jonas SæterlidSotra SKNOR2006115610831159
27Hole SondreBærum SSNOR2006125611361246
28Hommerstad Jørgen AndersenHamar SS2006
29Ihlen SivertLarvik SKNOR2006149114211327
30Jacobsen Harald Kittel LytomtStavanger SKNOR2006115911911196
31Johannessen Heine NHaukås SKNOR2006163616471554
32Johannessen Theo NHaukås SKNOR2006149414151366
33Kjeldsen DanielStavanger SKNOR200610521227
34Klints DanielsFollo SF2006
35Kobberdal Jonas SundeNordstrand SK20061119
36Kreken Eivind GruntNordstrand SKNOR2006188716451544
37Kvalheim-Tømmerstøl SelineVolda Ørsta SL2006
38Larre LinneaOSSNOR2006158814501419
39Larsen KasperMasfjorden SK2006
40Li XianVolda Ørsta SL200610981021
41Lindstad LiviaNordstrand SKNOR200615391499
42Linjord Anders JessStavanger SKNOR2006122812061191
43Mahendran SumithiranVålerenga SK200613131252
44Nes AkselNittedal SKNOR2006110911211396
45Ni ViktorSandnes SK2006
46Nordland AndreasMasfjorden SK2006
47Ratama Sofie KristineAlta SKNOR2006129713801385
48Rommetveit SigurdStavanger SKNOR2006102311571138
49Røstberg FredrikMolde SK2006
50Sagland-Jensen SigurdSandnes SK20061165
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 17 21:54:46