Norsk rating

Spillere født i 2004, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Ingebretsen Jens EHolmestrand SKNOR2004229719101986
2Vitenberg Noam AvivSK 1911NOR2004213918991910
3Gjestemoen-von Hirsch AndreStavanger SKNOR2004202915011655
4Fuglestein SanderSevland SKNOR2004202417861865
5Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004199917611683
6Kristiansen SnorreStavanger SKNOR2004176514871590
7Nesse DavidSandnes SKNOR2004176116521698
8Munk JulianStavanger SKNOR2004169016661618
9Skigelstrand Live JørgensenStavanger SKNOR2004167515371456
10Broch-Austvoll AndreasStavanger SKNOR2004156914751475
11Christensen Noah MyklebustLillehammer SSNOR2004156516001551
12Shehzad AlishaSandnes SKNOR2004156314391457
13Stolp AleksanderAsker SKNOR2004156014051373
14Abather AqeelFredriksstad SSNOR200415391424
15Madagov IbragimHamar SSNOR2004151214311491
16Dahl IanHell SKNOR2004151014081486
17Huuse AlbertIndre Østfold SSNOR200415031511
18Rønnestad Liam JanssonSøråshøgda SKNOR2004149816111411
19Jonsterhaug AndreasBergens SKNOR2004143613691333
20Johansen Mikkel LiSK 1911NOR2004143513551375
21Høyforsslett Gard RyeBergens SKNOR2004140113561348
22Pedersen Max MoeElefantene SKNOR2004139814631527
23Lange Magnus ØyvindFollo SFNOR2004139313621370
24Ersdal Kevin CSandnes SKNOR2004139212241359
25Hatterud IvarGjøvik SKNOR20041372
26Stein Anders IvanNittedal SKNOR2004136213341430
27Dubonnet EmerikHell SKNOR2004135115771455
28Kro Andreas FuskelandFredriksstad SSNOR2004135113521391
29Kvamme Thomas JørdreBergens SKNOR2004133613401270
30Børseth SivertHell SKNOR2004133413081311
31Bjørkli TristanLillestrøm SKNOR2004133311961262
32Bakketun LarsStavanger SKNOR2004133111061424
33Glomnes Elias HorsfjordOSSNOR200413311137
34Thorvaldsen ThomasFollo SFNOR2004132914231393
35Nickelsen EmilSK 1911NOR200413281358
36Fossan DanielStavanger SKNOR2004128311821346
37Røst StianFollo SFNOR2004128312611553
38Høiom JonasFredriksstad SSNOR2004126912791220
39Kristoffersen TeodorStavanger SKNOR2004125712811278
40Høvik Philip GrønnvoldEidsvoll SKNOR200412451235
41Sæther Jørgen VamnesStrømmen SKNOR2004124312851248
42Ueland Sven TobiasJæren SKNOR2004123811751227
43Erikstad AndersSK 1911NOR20041215
44Nedregård NilsOSSNOR200411891197
45Syreng Gard Alexander ByeNittedal SKNOR2004118612751064
46Mork DanielEidsvoll SKNOR20041152
47Ngoc Mathias LeKonnerud SKNOR20041144
48Pettersen Fredrik ØstlieHamar SSNOR2004113414301374
49Løvoll FredrikKonnerud SKNOR200411191187
50Karlsen HenrikAlta SKNOR2004111211631134
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 08:38:52