Norsk rating

Spillere født i 2004, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1FMIngebretsen Jens EOSSNOR2004226319452066
2Vitenberg Noam AvivSK 1911NOR2004225619361910
3Gjestemoen-von Hirsch AndreStavanger SKNOR2004210915261655
4Fuglestein SanderSevland SKNOR2004202318601928
5Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004195818791705
6Nesse DavidSandnes SKNOR2004191216551627
7Kristiansen SnorreStavanger SKNOR2004182314871596
8Munk JulianStavanger SKNOR2004169016661618
9Skigelstrand Live JørgensenStavanger SKNOR2004163515371533
10Shehzad AlishaSandnes SKNOR2004163014461459
11Morad Hassen MFredriksstad SSNOR2004157314901479
12Broch-Austvoll AndreasStavanger SKNOR2004156914831502
13Kro Andreas FuskelandFredriksstad SSNOR2004156514081478
14Christensen Noah MyklebustLillehammer SSNOR2004156216311585
15Madagov IbragimHamar SSNOR2004155715031594
16Stolp AleksanderAsker SKNOR2004155613751449
17Abather AqeelFredriksstad SSNOR200415391424
18Dahl IanHell SKNOR2004151014081486
19Roulet-Dubonnet Emerik VHell SKNOR2004150916261707
20Rønnestad Liam JanssonSøråshøgda SKNOR2004149816381474
21Johansen Mikkel LiSK 1911NOR2004148913551375
22Pedersen Max MoeHell SKNOR2004147714861471
23Hatterud IvarGjøvik SKNOR20041447
24Huuse AlbertIndre Østfold SSNOR200414421511
25Høyforsslett Gard RyeBergens SKNOR2004142414201372
26Jonsterhaug AndreasBergens SKNOR2004142013471324
27Lange Magnus ØyvindFollo SFNOR2004139914091370
28Ersdal Kevin CSandnes SKNOR2004139212241359
29Glomnes Elias HorsfjordOSSNOR2004136611281350
30Stein Anders IvanNittedal SKNOR2004135913341430
31Thorvaldsen ThomasFollo SFNOR2004134514571446
32Bakketun LarsStavanger SKNOR2004133111191424
33Bjørkli TristanLillestrøm SKNOR2004132411961224
34Røst StianFollo SFNOR2004132113551432
35Høiom JonasFredriksstad SSNOR2004131712991219
36Kvamme Thomas JørdreBergens SKNOR2004131613401270
37Børseth SivertHell SKNOR2004128913471308
38Nickelsen EmilSK 1911NOR200412861358
39Fossan DanielStavanger SKNOR2004128311821346
40Ueland Sven TobiasJæren SKNOR2004128111751227
41Høvik Philip GrønnvoldEidsvoll SKNOR200412751235
42Kristoffersen TeodorStavanger SKNOR2004125612811278
43Sæther Jørgen VamnesStrømmen SKNOR2004125313141248
44Glåmseter ChristianFredriksstad SSNOR20041228
45Erikstad AndersSK 1911NOR20041215
46Nalbant NoahAsker SKNOR200412091274
47Bui Philip CheFredriksstad SSNOR2004120813691284
48Syreng Gard Alexander ByeNittedal SKNOR2004118612751064
49Nedregård NilsOSSNOR200411821197
50Pettersen Fredrik ØstlieHamar SSNOR2004114414031388
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 24 21:16:49