Norsk rating

Spillere født i 2004, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Ingebretsen Jens EHolmestrand SKNOR2004224319101986
2Vitenberg Noam AvivSK 1911NOR2004221319361910
3Gjestemoen-von Hirsch AndreStavanger SKNOR2004208115011655
4Fuglestein SanderSevland SKNOR2004198918341910
5Mansoor AfrasSøråshøgda SKNOR2004195218801705
6Kristiansen SnorreStavanger SKNOR2004182314871596
7Nesse DavidSandnes SKNOR2004174816251627
8Munk JulianStavanger SKNOR2004169016661618
9Skigelstrand Live JørgensenStavanger SKNOR2004163515371533
10Broch-Austvoll AndreasStavanger SKNOR2004156914831502
11Christensen Noah MyklebustLillehammer SSNOR2004156515971551
12Shehzad AlishaSandnes SKNOR2004156314391470
13Madagov IbragimHamar SSNOR2004154114531503
14Abather AqeelFredriksstad SSNOR200415391424
15Stolp AleksanderAsker SKNOR2004153213961400
16Dahl IanHell SKNOR2004151014081486
17Rønnestad Liam JanssonSøråshøgda SKNOR2004151016381474
18Dubonnet EmerikHell SKNOR2004150915961707
19Huuse AlbertIndre Østfold SSNOR200415031511
20Pedersen Max MoeHell SKNOR2004147714421471
21Johansen Mikkel LiSK 1911NOR2004146813551375
22Jonsterhaug AndreasBergens SKNOR2004145613471324
23Høyforsslett Gard RyeBergens SKNOR2004141914181375
24Lange Magnus ØyvindFollo SFNOR2004140214091370
25Ersdal Kevin CSandnes SKNOR2004139212241359
26Hatterud IvarGjøvik SKNOR20041385
27Stein Anders IvanNittedal SKNOR2004135913341430
28Kro Andreas FuskelandFredriksstad SSNOR2004135413811391
29Bjørkli TristanLillestrøm SKNOR2004133311961224
30Bakketun LarsStavanger SKNOR2004133111061424
31Glomnes Elias HorsfjordOSSNOR2004133111401350
32Thorvaldsen ThomasFollo SFNOR2004132913951393
33Kvamme Thomas JørdreBergens SKNOR2004131613401270
34Høiom JonasFredriksstad SSNOR2004131112991220
35Nickelsen EmilSK 1911NOR200413061358
36Børseth SivertHell SKNOR2004128913101308
37Fossan DanielStavanger SKNOR2004128311821346
38Røst StianFollo SFNOR2004127912921499
39Høvik Philip GrønnvoldEidsvoll SKNOR200412751235
40Kristoffersen TeodorStavanger SKNOR2004125612811278
41Sæther Jørgen VamnesStrømmen SKNOR2004124313141248
42Ueland Sven TobiasJæren SKNOR2004123811751227
43Nedregård NilsOSSNOR200412261197
44Erikstad AndersSK 1911NOR20041215
45Syreng Gard Alexander ByeNittedal SKNOR2004118612751064
46Ngoc Mathias LeKonnerud SKNOR20041144
47Pettersen Fredrik ØstlieHamar SSNOR2004113413971360
48Løvoll FredrikKonnerud SKNOR200411191187
49Karlsen HenrikAlta SKNOR2004111211631134
50Hellesøy AndreasFolgefonn SKNOR200411081160
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 24 22:07:45