Norsk rating

Spillere født i 2001, sortert på foedt, kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Dahl HåvarHell SKNOR2001135313641366
2Bruaset EivindTrondheim SFNOR2001207618021972
3Fossheim Yngve G§testamFribonden SKNOR2001181717851803
4Aunan Daniel SBergens SK20011487
5Irandoust ShayaSarpsborg SKNOR2001169016101777
6Kvilhaugsvik TobiasSevland SKNOR200112871291
7Seglem Ole AndreSevland SKNOR2001143615021447
8Olsen Tor Harald AaKragerø SKNOR2001145513271172
9Garcia Megan AlyssaVålerenga SKNOR20011632
10Skaslien MariaVålerenga SKNOR20011417
11Hem Even Elias YuanSK 1911NOR2001173816561755
12Lindbøl AleksanderSK 1911NOR2001212519582003
13Heier Odin NikolaiSK 1911NOR2001186316741789
14Skjølingstad SverreStavanger SKNOR2001175414961674
15Sivaranjan PradheebanNordstrand SKNOR2001151215551619
16Hjørnevik ØyvindSandnes SKNOR2001155114001450
17Merzliakov VladimirAlta SKNOR2001151414651533
18Takle MikaelBergens SKNOR2001173715231533
19Munk ChristopherStavanger SKNOR2001152614011464
20Huse Sigurd KjelsbølNordstrand SKNOR2001211018461889
21Johansen Simen SundetTønsberg SK2001
22Enersen Eirik SBærum SSNOR2001194315971820
23Jacobsen Jerlow LytomtStavanger SKNOR2001129114321364
24Stavang Håkon Per GulestøFlorø SK2001
25Linjord David JessStavanger SKNOR2001170114751449
26Wright HaakonGroruddalen SKNOR2001198216181623
27Aslaksen Tor-Erlend RisvikEidsvoll SK2001
28Nymo Olav FørdeSK 1911NOR200114591595
29Nygård Jacob OunjiLarvik SKNOR2001137713801310
30Vårdal VegardFolgefonn SK2001
31Fjeldstad Vegard LauvikSotra SKNOR2001133113501464
32Gabrielsen Rasmus ArvolaKirkenes SKNOR2001151814241475
33Karlsen Herman BakkeKragerø SKNOR2001100610341167
34Holand Per FredrikBodø SLNOR2001188316651728
35Kristiansen Elias V.Jæren SKNOR2001130912471358
36Ratama SindreAlta SKNOR2001134012991268
37Aglen Isak BakliTromsø SKNOR2001176616481769
38Sund Ivar Bjørnsen HaugeHaugaland SKNOR2001110010771087
39Sveindal FarteinHaugaland SKNOR2001146214951486
40Viland EirikHaugaland SKNOR200110601227
41Olsen JimHarstad SKNOR200112951335
42Kveine Sigurd WistBærum SSNOR2001116012241332
43Thiis Jonathan BunesKristiansund SK20011073
44Steinsøy AlexanderSevland SK2001
45Johannessen JørgenHønefoss SKNOR20011053
46Jonassen Espen AndreFolgefonn SK2001
47Kvisberglien SigurdPorsgrunn SK2001
48Danielsen Vetle KrOSSNOR2001169514311668
49Tveitan AlfredLarvik SKNOR2001149914791279
50Berg Jørgen AndreasHurum SKNOR2001125312441282
[Neste side]
Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 07.06.2019. FIDE Blitz er sist oppdatert 08.06.2019. FIDE Standard, FIDE Rapid er sist oppdatert 11.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 17 04:50:05