Norsk rating

Spillere født i 2001, sortert på foedt, kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Dahl HåvarHell SKNOR2001135313641366
2Bruaset EivindTrondheim SFNOR2001209618101972
3Fossheim Yngve G§testamFribonden SKNOR2001181717851803
4Aunan Daniel SBergens SK20011487
5Irandoust ShayaSarpsborg SKNOR2001169016101770
6Kvilhaugsvik TobiasSevland SKNOR200112871291
7Seglem Ole AndreSevland SKNOR2001143615021447
8Olsen Tor Harald AaKragerø SKNOR2001145513421172
9Garcia Megan AlyssaVålerenga SKNOR20011632
10Skaslien MariaVålerenga SKNOR20011417
11Hem Even Elias YuanSK 1911NOR2001173816561755
12Lindbøl AleksanderSK 1911NOR2001213919582003
13Heier Odin NikolaiSK 1911NOR2001186316741789
14Skjølingstad SverreStavanger SKNOR2001175414961674
15Sivaranjan PradheebanNordstrand SKNOR2001151215551619
16Hjørnevik ØyvindSandnes SKNOR2001155114001450
17Merzliakov VladimirAlta SKNOR2001151414651533
18Takle MikaelBergens SKNOR2001173715231533
19Munk ChristopherStavanger SKNOR2001152614011464
20Huse Sigurd KjelsbølNordstrand SKNOR2001211818521889
21Enersen Eirik SBærum SSNOR2001194315971820
22Jacobsen Jerlow LytomtStavanger SKNOR2001134114521364
23Stavang Håkon Per GulestøFlorø SK2001
24Linjord David JessStavanger SKNOR2001170914751449
25Wright HaakonGroruddalen SKNOR2001184916181625
26Aslaksen Tor-Erlend RisvikEidsvoll SK2001
27Nymo Olav FørdeSK 1911NOR200114591595
28Nygård Jacob OunjiLarvik SKNOR2001125613961310
29Vårdal VegardFolgefonn SK2001
30Fjeldstad Vegard LauvikSotra SKNOR2001133113501464
31Gabrielsen Rasmus ArvolaKirkenes SKNOR2001151814241475
32Karlsen Herman BakkeKragerø SKNOR2001100610341167
33Holand Per FredrikBodø SLNOR2001184916651728
34Kristiansen Elias V.Jæren SKNOR2001131112221310
35Ratama SindreAlta SKNOR200113401268
36Aglen Isak BakliTromsø SKNOR2001176616481769
37Sund Ivar Bjørnsen HaugeHaugaland SKNOR2001110010771087
38Sveindal FarteinHaugaland SKNOR2001146214951486
39Viland EirikHaugaland SKNOR200110601227
40Olsen JimHarstad SKNOR200112951335
41Kveine Sigurd WistBærum SSNOR2001116011551304
42Thiis Jonathan BunesKristiansund SK20011073
43Steinsøy AlexanderSevland SK2001
44Johannessen JørgenHønefoss SKNOR20011053
45Jonassen Espen AndreFolgefonn SK2001
46Kvisberglien SigurdPorsgrunn SK2001
47Danielsen Vetle KrOSSNOR2001169514311668
48Tveitan AlfredLarvik SKNOR2001157114721279
49Berg Jørgen AndreasHurum SKNOR2001125312441282
50Nedregård JensOSS20011245
[Neste side]
Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 16.04.2019. FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 17.04.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Apr 19 22:31:05