Norsk rating

Spillere født i 1991, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aadland Hans JoachimFana SK1991
2Ahmed Muhyadin MussaMoss SK19911403
3Akse Martin GimmestadSandane SK1991
4Amlien HenningNordstrand SKNOR19911267
5Andersen Even TBodø SL19911467
6Aspeland AndreasDrammens SKNOR1991155415291510
7Bakke GauteSK Stjernen19911294
8Bjørnstad Niklas EriksenHamar SSNOR199115191548
9Bratsberg Lars IvarKristiansand SK1991
10Bredeli Håvard IversenNarvik SKNOR19911416
11Børresen Håvard FlatlandHemsedal SKNOR1991166216651692
12Daskevics MaksimsJæren SK19911261
13Eilertsen Sindre JoakimSortland SK19911295
14Esbensen Kai IngeSK 1911NOR19911985
15Evjen Jan ErikFolgefonn SKNOR199113821344
16FMGandrud Vegar KoiSK 1911NOR1991232122642195
17IMGetz NicolaiOSSNOR1991239323542331
18Gjersum HaakonSK Stjernen19911261
19Granberg PålSkjervøy SK1991
20Grøver Sigurd LoeSK StjernenNOR1991201918271787
21Haugsvær LisbethMasfjorden SKNOR1991164616531603
22Heggen Kim RunarBergens SK1991
23GMHowell David W LVålerenga SKENG1991269326532650
24Isaksen Eirik NymoAlta SKNOR19911653
25Iversen NjordTrondheim SFNOR199117271665
26Jakobsen JarleOSSNOR1991183718021795
27Jensen Anders RHarstad SKNOR19911107
28Johansen Even AlmåsbakSK StjernenNOR19911466
29Jørgensen Line JinSandnes SKNOR19911956
30Kahrs ØysteinTromsø SK19911260
31Knutsen Andrª WrightPorsgrunn SKNOR1991121912291140
32Longva Øyvind HolmenLevanger SKNOR1991138113071277
33Madland KristofferSK 1911NOR1991216021172129
34Montes Adrian MijlinMosjøen SKNOR19911533
35Nettum Bjarne ChristianKlyve SK1991
36Nordtug Per ØisteinFredriksstad SSNOR1991145913461511
37Nygaard TimmieCaissa SKNOR1991192519091834
38Olsen Jan MagneHamarøy SK1991
39Rida MohammedTromsø SKNOR1991150312901384
40Rizi Kristian WernerSK StjernenNOR199115851504
41Rynning Rune KleivenFlorø SKNOR1991158114641415
42Skaansar LassePorsgrunn SKNOR1991136814321501
43Skage Øystein AagedalTrondheim SFNOR1991196019401893
44Skiftesvik MagnusBergens SK19911251
45Solevåg-Hoti KennyAalesunds SLNOR199113711401
46Stana Rune HagbergTrondheim SFNOR19911403
47Steinnes SimonTromsø SKNOR1991168217151738
48Stensen VegardTromsø SKNOR1991150415501551
49Storsanden Aksel LTrondheim SFNOR1991152514351382
50Strand IngridModum SKNOR1991152615931482
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 24 03:27:15