Norsk rating

Spillere født i 1991, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aadland Hans JoachimFana SK1991
2Ahmed Muhyadin MussaMoss SK19911403
3Akse Martin GimmestadSandane SK1991
4Amlien HenningNordstrand SKNOR19911267
5Andersen Even TTrondheim SF19911467
6Aspeland AndreasSK StjernenNOR1991155415291510
7Bakke GauteSK Stjernen19911294
8Bjørnstad Niklas EriksenHamar SSNOR199115371548
9Bratsberg Lars IvarKristiansand SK1991
10Bredeli Håvard IversenNarvik SKNOR19911416
11Daskevics MaksimsJæren SK19911261
12Eilertsen Sindre JoakimSortland SK19911295
13Esbensen Kai IngeSK 1911NOR19911976
14Evjen Jan ErikFolgefonn SKNOR199113821344
15FMGandrud Vegar KoiSK 1911NOR1991231622642195
16IMGetz NicolaiOSSNOR1991239223542331
17Gjersum HaakonSK Stjernen19911261
18Granberg PålSkjervøy SK1991
19Grøver Sigurd LoeSK StjernenNOR1991201018271787
20Haugsvær LisbethMasfjorden SKNOR1991164616531603
21Heggen Kim RunarBergens SK1991
22GMHowell David W LVålerenga SKENG1991268526532650
23Isaksen Eirik NymoAlta SKNOR19911653
24Jakobsen JarleSortland SKNOR1991183718021795
25Jensen Anders RHarstad SK1991
26Johansen Even AlmåsbakSK StjernenNOR19911466
27Jørgensen Line JinSandnes SKNOR19911956
28Kahrs ØysteinTromsø SK19911260
29Knutsen Andrª WrightPorsgrunn SKNOR1991121812291138
30Longva Øyvind HolmenLevanger SKNOR1991138113071226
31Madland KristofferSK 1911NOR1991215521172129
32Montes Adrian MijlinMosjøen SKNOR19911533
33Nettum Bjarne ChristianKlyve SK1991
34Nordtug Per ØisteinFredriksstad SSNOR1991144613081511
35Nygaard TimmieCaissa SKNOR1991192519091866
36Rida MohammedTromsø SKNOR1991150312901384
37Rizi Kristian WernerSK StjernenNOR199115561504
38Rynning Rune KleivenFlorø SKNOR1991154214191450
39Skaansar LassePorsgrunn SKNOR1991137314351419
40Skage Øystein AagedalTrondheim SFNOR19911960
41Skiftesvik MagnusBergens SK19911251
42Solevåg-Hoti KennyAalesunds SLNOR199113711401
43Stana Rune HagbergTrondheim SFNOR19911403
44Stensen VegardTromsø SKNOR199115041564
45Storsanden Aksel LTrondheim SFNOR1991152514351400
46Strand IngridModum SKNOR1991152615931482
47Straume HåkonTromsø SKNOR1991155212791428
48Syrrist Guttorm StrandeKristiansand SKNOR1991153516161405
49Tofte Sondre WaageTrondheim SFNOR1991218721802107
50Toon Daniel AndrewSotra SK1991
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 17 21:53:13