Norsk rating

Spillere født i 1987, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Alibrahim KhaldounMolde SK1987
2Ayzenberg AlenaBergens SKNOR1987189919451753
3Berge SimenMoss SKNOR1987178517631754
4Brubæk SiljeMolde SK1987
5Bryn AskildVålerenga SKNOR1987201020722075
6Danielsen MagnusVålerenga SKNOR198720692017
7Erlandsen VegardKirkenes SKNOR19871623
8Farestveit Odd EirikOSSNOR19871149
9Fossum Øystein BøyumVålerenga SKNOR1987225021912284
10Frost Morten SmenesKristiansund SKNOR1987136614961422
11Frøysa Jarl LarsenMolde SK19871731
12Frøysedal Geir HovindVolda Ørsta SL198713901236
13Gårder MortenBodø SLNOR198711981241
14Grøneng ØyvindBergens SKNOR198711991215
15Karlsen Fredrik SætherAalesunds SL1987
16Karlsen NicolaiSortland SKNOR1987164816911622
17Kong Xiang YiSK StjernenNOR19871831
18Korsnes Marius StøylenSvartlamon SL1987
19Langhoff Tobias VSK KampenNOR198712791343
20Lima SteinarEgersund SKNOR19871582
21Løtveit Sjur VullumVålerenga SKNOR1987173816721608
22Mantila HannaDrammens SKNOR1987115511771083
23Monsen TorsteinSortland SKNOR198713951399
24Mulliqi ArtanSarpsborg SK19871360
25Møller Thomas ErmaAsker SKNOR19871351
26Nordløv JørgenCaissa SKNOR1987122212011366
27Nybø ErlingAalesunds SLNOR198717751743
28Olsen AndersLevanger SKNOR1987155615661563
29Petersen Kasper AamandHaukås SK198718521593
30GMPredojevic BorkiVålerenga SKBIH1987262525872632
31Prestholm TrymSK StjernenNOR198712101336
32Ruosteenoja EeroTrondheim SFFIN198718961871
33Saeed Salah Eddin MohamadFauske SK1987
34Sandven Robert JohanKongsberg SKNOR1987147113101441
35Scattareggia GiorgioBergens SK1987
36FMSkrondal Inge SandstadAkademisk SKNOR1987229823052309
37Skurtveit LasseSK KampenNOR19871588
38Sletten Dan VegarIndre Østfold SSNOR198717471681
39Talat HogirSarpsborg SKNOR1987198520032000
40Tande Torkel KvingeMasfjorden SKNOR1987181917961825
41Vaksvik LarsOSSNOR198713381253
42Vattøy Kim-DanielVolda Ørsta SLNOR1987123414781311
43Vea Rannveig BlikraStavanger SKNOR19871809
FIDE Rapid er sist oppdatert 01.02.2019. FIDE Blitz er sist oppdatert 05.02.2019. FIDE Standard, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 15.02.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Feb 20 16:08:37