Norsk rating

Spillere født i 1987, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Alibrahim KhaldounMolde SK1987
2Ayzenberg AlenaBergens SKNOR1987191219451753
3Berge SimenMoss SKNOR1987177017631749
4Brubæk SiljeMolde SK1987
5Bryn AskildVålerenga SKNOR1987202420722075
6Danielsen MagnusVålerenga SKNOR198720692017
7Erlandsen VegardKirkenes SKNOR19871549
8Farestveit Odd EirikOSSNOR19871149
9Fossum Øystein BøyumVålerenga SKNOR1987225821912284
10Frost Morten SmenesKristiansund SKNOR1987136614961442
11Frøysa Jarl LarsenMolde SKNOR198713901683
12Frøysedal Geir HovindVolda Ørsta SL198713901236
13Gårder MortenBodø SLNOR1987119812411209
14Grøneng ØyvindBergens SKNOR198711991215
15Karlsen Fredrik SætherAalesunds SL1987
16Karlsen NicolaiSortland SKNOR1987164816911622
17Kong Xiang YiSK StjernenNOR19871831
18Korsnes Marius StøylenSvartlamon SL1987
19Langhoff Tobias VSK KampenNOR198712791343
20Lima SteinarEgersund SKNOR19871584
21Løtveit Sjur VullumVålerenga SKNOR1987175516721608
22Mantila HannaDrammens SKNOR1987115211771083
23Mellum Marius SolbakkenHamar SS1987
24Monsen TorsteinSortland SKNOR198713681399
25Mulliqi ArtanSarpsborg SK198714251360
26Møller Thomas ErmaAsker SKNOR19871351
27Nordløv JørgenCaissa SKNOR1987122212011365
28Norum PetterStrømmen SK19871372
29Nybø ErlingAalesunds SLNOR198717211743
30Olsen AndersLevanger SKNOR1987154815661563
31Petersen Kasper AamandHaukås SK198718521593
32GMPredojevic BorkiVålerenga SKBIH1987261625872632
33Prestholm TrymSK StjernenNOR198712101336
34Ruosteenoja EeroTrondheim SFFIN198718961871
35Rystad MagnusHorten SKNOR19871357
36Rønning AleksanderEiker SK19871419
37Saeed Salah Eddin MohamadFauske SK1987
38Sandven Robert JohanKongsberg SKNOR1987149013101441
39Scattareggia GiorgioBergens SK1987
40Shulga OlgaBergens SK1987
41FMSkrondal Inge SandstadAkademisk SKNOR1987231223052286
42Skurtveit LasseSK KampenNOR19871588
43Sletten Dan VegarIndre Østfold SSNOR198717781681
44Talat HogirSarpsborg SKNOR1987198520062000
45Tande Torkel KvingeMasfjorden SKNOR1987181917961825
46Tveit SvennBergens SK1987
47Vaksvik LarsOSSNOR198714251253
48Vattøy Kim-DanielVolda Ørsta SLNOR1987124114721311
49Vea Rannveig BlikraStavanger SKNOR19871809
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 21.05.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert May 24 00:47:11