Norsk rating

Spillere født i 1987, sortert alfabetisk på navn




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Al-Kareem MohammedPorsgrunnNOR198798898813132813691351
2Ayzenberg AlenaBergensNOR19871773191119071773
3Bachmann Kevin AlexanderSortland198762562545
4Berenji HiwaElverum19877
5Berg Simen DybOSSNOR19871072107215120012151222
6Berge SimenMossNOR19871574177917761765
7Berning DanielArendal19871284111480
8Birkenes PhilipNordstrandNOR1987118011801013361537
9Bryn AskildVålerengaNOR19871976201820722075
10Bystadhagen JoakimDirekte19871215121521
11Danielsen MagnusVålerengaNOR1987200720762017
12Eidesvik ChristofferHaugaland19872
13Einarsen KennethAkademiskNOR19872081208136521022157
14Ellingsrud SigmundNordstrandNOR198716111611181777
15Erlandsen VegardKirkenesNOR198712511623
16Fagerli StianStjernen19871085108510
17Farestveit Odd EirikOSSNOR19871179
18Fosse MortenBergensNOR198791336
19Fossum Øystein BøyumVålerengaNOR19872230224921602284
20Frost Morten SmenesKristiansundNOR19871036136614961413
21Frøysedal Geir HovindVolda Ørsta198713901236
22Gårder MortenBodøNOR198787712241241
23Garmark VegardFolloNOR19871187118756514311484
24Glatvedt-Prahl Tor HåkonBergens19874
25Grøneng ØyvindBergensNOR198710291210
26Hartmann LarsLofoten19878
27Hjerpbakk Ole-AleksanderMo19875
28Hussain AliTromsø19871
29Hvoslef-Eide Jon AndreStjernen19871397
30Jacobsen Astrid SofiaKampenNOR19871125112566145214321389
31Kapstad Per OlavCaissaNOR198712291229441537
32Karlsen NicolaiSortlandNOR19871472164217001622
33Kløvfjell Knut HaavardOSS19871168116811
34Langhoff Tobias VKampenNOR1987101012791343
35Lima SteinarEgersundNOR198713691605
36Løtveit Sjur VullumVålerengaNOR19871423172516721608
37Mantila HannaDrammensNOR1987906116911771119
38Monsen TorsteinSortlandNOR19871420
39Møller Thomas ErmaAskerNOR19871261
40Nininahazwe TonyTromsø198751387
41Nordli Anders SamuelsenElefanteneNOR19871545154522016061603
42Nordløv JørgenCaissaNOR198798212301400
43Nybø ErlingAalesundsNOR1987117117751770
44Olsen AndersLevangerNOR19871403154015781588
45Petersen Kasper AamandHaukås198718521593
46GMPredojevic BorkiVålerengaBIH19872626262425812668
47Prestholm TrymStjernenNOR198761912101336
48Riegels Jeppe Kjær191119876
49Rominski BartoszHolmestrand19871434145720
50Rystad Marie HotvedtHorten19879
[Neste side]
Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018. FIDE Standard er sist oppdatert 31.07.2018. FIDE Rapid, Norsk offisiell rating er sist oppdatert 16.08.2018. FIDE Blitz er sist oppdatert 17.08.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Aug 18 01:18:47