Norsk rating

Spillere født i 1987, kun aktive medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Adolfsson KerstinDen Gamle Traver1987
2Alibrahim KhaldounMolde1987
3Ayzenberg AlenaBergensNOR1987189019021753
4Berge SimenMossNOR1987178117631765
5Brubæk SiljeMolde1987
6Bryn AskildVålerengaNOR1987201020722075
7Danielsen MagnusVålerengaNOR198720732017
8Erlandsen VegardKirkenesNOR19871623
9Farestveit Odd EirikOSSNOR19871179
10Fossum Øystein BøyumVålerengaNOR1987225021602284
11Frost Morten SmenesKristiansundNOR1987136614961422
12Frøysedal Geir HovindVolda Ørsta198713901236
13Gårder MortenBodøNOR198712101241
14Grøneng ØyvindBergensNOR198711991215
15Karlsen Fredrik SætherAalesunds1987
16Karlsen NicolaiSortlandNOR1987164816911622
17Kong Xiang YiStjernenNOR19871859
18Korsnes Marius StøylenSvartlamon1987
19Langhoff Tobias VKampenNOR198712791343
20Lima SteinarEgersundNOR19871605
21Løtveit Sjur VullumVålerengaNOR1987174016721608
22Mantila HannaDrammensNOR1987116711771119
23Monsen TorsteinSortlandNOR198713951402
24Møller Thomas ErmaAskerNOR19871261
25Nordløv JørgenCaissaNOR1987122212011366
26Nybø ErlingAalesundsNOR198717751770
27Olsen AndersLevangerNOR1987150615561588
28Petersen Kasper AamandHaukås198718521593
29GMPredojevic BorkiVålerengaBIH1987262025872668
30Prestholm TrymStjernenNOR198712101336
31Ruosteenoja EeroTrondheimFIN198718961871
32Saeed Salah Eddin MohamadFauske1987
33Sandven Robert JohanKongsbergNOR1987148813101459
34Scattareggia GiorgioBergens1987
35FMSkrondal Inge SandstadAkademiskNOR1987226823052309
36Skurtveit LasseKampenNOR19871588
37Sletten Dan VegarIndre ØstfoldNOR198717191681
38Talat HogirSarpsborgNOR1987197320032000
39Tande Torkel KvingeMasfjordenNOR1987181917961825
40Tveit SvennBergens1987
41Vaksvik LarsOSSNOR198713381253
42Vattøy Kim-DanielVolda ØrstaNOR1987114914781311
43Vea Rannveig BlikraStavangerNOR19871809
44Versto TarjeiDen Gamle Traver1987
FIDE Blitz, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 15.12.2018. FIDE Standard, FIDE Rapid er sist oppdatert 16.12.2018.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Dec 17 05:34:41