Norsk rating

Spillere født i 1979, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMGustafsson JanOSSGER1979263926412637
2GMHansen Torbjørn RingdalSK 1911NOR1979242624022383
3IMBae TorsteinSK 1911NOR197924072419
4IMMoen Andreas G.R.OSSNOR1979232222732212
5FMTjomsland StigNordstrand SKNOR19792263
6WGMDolzhikova OlgaOSSNOR1979222321102132
7Bentsen HåkonMolde SKNOR1979215520792294
8Gvein KennethSK 1911NOR1979213920692184
9Gonzales Francisco SilvaMoss SKNOR1979210320652099
10Grebstad Kjell BørreSOSSNOR1979207319472058
11Myrstad Odd MagnusBlack KnightsNOR19792042
12Larsen Tor KristianSotra SKNOR1979203820011876
13Lilleøren DavidMoss SKNOR197920291940
14Vagle RaymondSOSSNOR1979198520051910
15Gonzalez Rafael TAalesunds SLNOR1979198320132027
16Olsen AndreiAkademisk SKNOR197918211779
17Chikwati ElvisAkademisk SKNOR1979179617511790
18Fjeldstad Kay-OveSotra SKNOR1979173617001623
19Andberg Tor Arne HeimTromsø SKNOR1979170718071730
20Johansen Kolbjørn-AlbinHønefoss SKNOR1979169816801700
21Pedersen JarleTrondheim SFNOR1979168616911517
22Ytrestøl GisleSK KampenNOR197916751665
23Jakobsen GjøranFredriksstad SSNOR197916671629
24Endresen Ola TorsteinSortland SKNOR197916551562
25Ulvik SteinarFrosta SKNOR197916171535
26Refsnes StåleVolda Ørsta SLNOR1979159816991529
27Karanauskas RamunasVolda Ørsta SLNOR197915601521
28Eide-Fredriksen AkselNordstrand SKNOR197915531447
29Pedersen RobinAlta SKNOR1979153414291502
30Sparta ManuelKristiansand SKNOR197915261491
31Möllenhoff ChristofferSK StjernenNOR19791513
32Lerstang KimTønsberg SKNOR19791498
33Haukås MagneBodø SLNOR19791493
34Moen Leif MagneHamar SSNOR19791491
35Morisbak TormodEidsvoll SKNOR19791463
36Hals SigurdTønsberg SKNOR197914321422
37Grønflaten TrondOSSNOR19791411
38Kristoffersen Bjørn PGjøvik SKNOR197913771402
39Tellefsen RobertHell SKNOR197913651345
40Gilde HallvardHell SKNOR197913571357
41Øi Truls HelgeTrondheim SFNOR1979135214441373
42Mouawad JadHamar SSNOR19791336
43Åset SigurdStavanger SKNOR197912741283
44Kindl FlorianSandnessjøen SKNOR197912741266
45Ølberg AsleSandnes SKNOR197912561158
46Damli Robert ForthunKonnerud SKNOR197912331205
47Mo Dag JøranVolda Ørsta SLNOR1979115613141244
48Brustad Karl KristianLevanger SK19791387
49Wullum Thor ArneSvartlamon SL1979
50Bakke OlavOSS1979
[Neste side]
FIDE Blitz er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019. FIDE Standard, FIDE Rapid er sist oppdatert 25.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 26 23:11:07