Norsk rating

Spillere født i 1979, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMGustafsson JanOSSGER1979264326412637
2GMHansen Torbjørn RingdalSK 1911NOR1979241924022383
3IMBae TorsteinSK 1911NOR197924072419
4IMMoen Andreas G.R.OSSNOR1979232222732212
5FMTjomsland StigNordstrand SKNOR19792263
6WGMDolzhikova OlgaOSSNOR1979222421102132
7Bentsen HåkonMolde SKNOR1979214620712292
8Gvein KennethSK 1911NOR1979213920692184
9Gonz¬les Francisco SilvaMoss SKNOR1979211520652057
10Myrstad Odd MagnusBlack KnightsNOR19792061
11Grebstad Kjell BørreSOSSNOR1979205319472058
12Larsen Tor KristianSotra SKNOR1979203620011915
13Lilleøren DavidMoss SKNOR197920291940
14Vagle RaymondSOSSNOR1979198520051910
15Gonzalez Rafael TAalesunds SLNOR1979196920132027
16Olsen AndreiAkademisk SKNOR197918211779
17Chikwati ElvisAkademisk SKNOR1979178917511790
18Fjeldstad Kay-OveSotra SKNOR1979173617261634
19Andberg Tor Arne HeimTromsø SKNOR1979170718071730
20Johansen Kolbjørn-AlbinHønefoss SKNOR1979170416801700
21Pedersen JarleTrondheim SFNOR1979168616911517
22Ytrestøl GisleSK KampenNOR197916751665
23Jakobsen GjøranFredriksstad SSNOR197916671629
24Endresen Ola TorsteinSortland SKNOR197916551562
25Ulvik SteinarFrosta SKNOR197916171535
26Refsnes StåleVolda Ørsta SLNOR1979159817361529
27Karanauskas RamunasVolda Ørsta SLNOR197915601534
28Eide-Fredriksen AkselNordstrand SKNOR197915531447
29Pedersen RobinAlta SKNOR1979153414291495
30Sparta ManuelKristiansand SKNOR197915261491
31Mðllenhoff ChristofferSK StjernenNOR19791513
32Lerstang KimTønsberg SKNOR19791498
33Hals SigurdTønsberg SKNOR197914321422
34Morisbak TormodEidsvoll SKNOR19791419
35Grønflaten TrondOSSNOR19791411
36Øi Truls HelgeTrondheim SFNOR197913741444
37Tellefsen RobertHell SKNOR197913651345
38Gilde HallvardHell SKNOR197913541357
39Mouawad JadHamar SSNOR19791330
40Kristoffersen Bjørn PGjøvik SKNOR197913181402
41Kindl FlorianSandnessjøen SKNOR19791276
42Åset SigurdStavanger SKNOR197912741283
43Ølberg AsleSandnes SKNOR197912561158
44Damli Robert ForthunKonnerud SKNOR197912331205
45Mo Dag JøranVolda Ørsta SLNOR1979115613231244
46Brustad Karl KristianLevanger SK19791387
47Wullum Thor ArneSvartlamon SL1979
48Bakke OlavOSS1979
49Nome JohannesSK Stjernen1979
50Kjørsvik Kjell OddvarAure SK1979
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 12:46:24