Norsk rating

Spillere født i 1979, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMGustafsson JanOSSGER1979264526412548
2GMHansen Torbjørn RingdalSK 1911NOR1979243424022383
3IMBae TorsteinSK 1911NOR197924072419
4IMMoen Andreas G.R.OSSNOR1979232222732212
5FMTjomsland StigNordstrand SKNOR19792263
6WGMDolzhikova OlgaOSSNOR1979221021042127
7Bentsen HåkonMolde SKNOR1979216420892288
8Gvein KennethSK 1911NOR1979214720692184
9Gonzales Francisco SilvaMoss SKNOR1979209520502158
10Grebstad Kjell BørreSOSSNOR1979206519472058
11Myrstad Odd MagnusBlack KnightsNOR19792042
12Larsen Tor KristianSotra SKNOR1979203820011876
13Lilleøren DavidMoss SKNOR197920291940
14Lundberg Alf W.Levanger SKNOR1979201019621960
15Gonzalez Rafael TAalesunds SLNOR1979198620132027
16Vagle RaymondSOSSNOR1979198520051910
17Wullum Thor ArneSvartlamon SLNOR197918591876
18Olsen AndreiAkademisk SKNOR197918211779
19Chikwati ElvisAkademisk SKNOR1979178017511790
20Fjeldstad Kay-OveSotra SKNOR1979173617001623
21Andberg Tor Arne HeimTromsø SKNOR1979171818071730
22Johansen Kolbjørn-AlbinHønefoss SKNOR1979169016801700
23Pedersen JarleTrondheim SFNOR1979168616911517
24Ytrestøl GisleSK KampenNOR197916751665
25Endresen Ola TorsteinSortland SKNOR197916691562
26Jakobsen GjøranFredriksstad SSNOR197916451629
27Refsnes StåleVolda Ørsta SLNOR1979164016461546
28Ulvik SteinarFrosta SKNOR197916171535
29Karanauskas RamunasVolda Ørsta SLNOR197915601521
30Eide-Fredriksen AkselNordstrand SKNOR197915531447
31Haukås MagneBodø SLNOR19791532
32Pedersen RobinAlta SKNOR1979152214291472
33Möllenhoff ChristofferSK StjernenNOR19791513
34Lerstang KimTønsberg SKNOR19791498
35Nygaard EinarSK StjernenNOR197914921540
36Moen Leif MagneHamar SSNOR19791491
37Morisbak TormodEidsvoll SKNOR19791460
38Sparta ManuelKristiansand SKNOR197914521491
39Hals SigurdTønsberg SKNOR197914101422
40Øi Truls HelgeTrondheim SFNOR1979140714441373
41Grønflaten TrondNordstrand SKNOR19791391
42Kristoffersen Bjørn PGjøvik SKNOR197913771402
43Tellefsen RobertHell SKNOR197913651345
44Gilde HallvardHell SKNOR197913571357
45Mouawad JadHamar SSNOR19791318
46Åset SigurdStavanger SKNOR197912921283
47Kindl FlorianSandnessjøen SKNOR197912741266
48Ølberg AsleSandnes SKNOR197912421158
49Damli Robert ForthunKonnerud SKNOR197912331205
50Mo Dag JøranVolda Ørsta SLNOR1979112113191241
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 25 05:22:32