Norsk rating

Spillere født i 1975, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMGeorgiev VladimirNordstrand SKMKD197524832535
2IMFyllingen Roy HaraldBergens SKNOR19752391
3IMGalinsky TimofeyOSSUKR1975238222562275
4IMNordahl HelgeBærum SSNOR1975234323362338
5Børresen Georg S.SK StjernenNOR1975226322382215
6Røyset Jon Kr.Tromsø SKNOR1975223321492208
7Forberg AndersSOSSNOR19752149
8Fard Adel GharebagiAalesunds SLNOR1975194919162018
9Eriksen Lars ErikSarpsborg SKNOR1975192319371769
10Fredriksen Jan GunnarModum SKNOR1975190218691836
11Bolstad HenningHaukås SKNOR1975188918411793
12Aasen Kjetil MyrlidHaukås SKNOR1975187416811571
13Aarnes Carl ChristianNordstrand SKNOR1975185118101824
14Stengrundet StianTrysil SKNOR197518041900
15Furnes TorsteinFollo SFNOR1975178918371649
16Sebastian KarlPorsgrunn SKNOR1975178417041715
17Stuhaug NorleifVolda Ørsta SLNOR1975177617731684
18Henriksen ØyvindKongsvinger SKNOR1975168115511636
19Holm KjetilTrondheim SFNOR197516671642
20Heggelund AudunAsker SKNOR1975163114651532
21Jønsberg EirikSK StjernenNOR1975161814741560
22Krogseth Lars MartinLillehammer SSNOR1975159115771626
23Roholdt NjaalDrammens SKNOR19751574
24Slorafoss StigSK StjernenNOR197515701397
25Lilleby Roy AndreKongsberg SKNOR197515641544
26Johnson KnutLillestrøm SKNOR1975155513871168
27Kvilhaugsvik JøranSevland SKNOR197515331550
28Halvorsen Lars JuliusVolda Ørsta SLNOR1975152415591416
29Skarstad MortenCaissa SKNOR1975151914921498
30Belsby Jan GunnarSarpsborg SKNOR1975148214211682
31Limburg Ulf AtleNittedal SKNOR1975148013231260
32Haubrick SidneyStavanger SKBRA1975147315461294
33Klaussen ThomasSandnes SKNOR19751453
34Jakobsen RemiTromsø SKNOR1975144714891543
35Olsen VegardOSSNOR19751445
36Holst-Hansen ThomasOSSNOR19751406
37Braathen SigurdSarpsborg SKNOR19751399
38Kilen RudiOrkdal SKNOR1975139014641529
39Martinez AlexanderAsker SKNOR1975132313111383
40Røynås AndersNordstrand SKNOR1975130614101422
41Thorbjørnsen EirikStavanger SKNOR1975124410871384
42Kvernvolden FrankHamar SSNOR1975120911531196
43Lyngstad Andreas DammIndre Østfold SSNOR19751198
44Tønnessen Alf TomasVolda Ørsta SLNOR1975119412471151
45Berg KennethSortland SKNOR197511901300
46Nilsen Kjeld-Håkon LangelandHaukås SK19751187
47Sudmann Pål RuneHaukås SK19751227
48Andreassen EldarSotra SK1975
49Dreng Tom ACaissa SK197516311481
50Thorsen FrodeSarpsborg SK197517301706
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 20 19:06:47