Norsk rating

Spillere født i 1975, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMGeorgiev VladimirNordstrand SKMKD197524832535
2IMFyllingen Roy HaraldBergens SKNOR19752391
3IMGalinsky TimofeyOSSUKR1975236922972321
4IMNordahl HelgeBærum SSNOR197523422336
5Børresen Georg S.SK StjernenNOR1975226322382215
6Røyset Jon Kr.Tromsø SKNOR1975219021492208
7Forberg AndersSOSSNOR19752149
8Eriksen Lars ErikSarpsborg SKNOR1975194319231767
9Fard Adel GharebagiAalesunds SLNOR1975193619162016
10Bolstad HenningHaukås SKNOR1975188918411793
11Fredriksen Jan GunnarModum SKNOR1975188918721875
12Aasen Kjetil MyrlidHaukås SKNOR1975186116811571
13Aarnes Carl ChristianNordstrand SKNOR1975180818101846
14Stuhaug NorleifVolda Ørsta SLNOR1975180517731644
15Stengrundet StianTrysil SKNOR197518041900
16Sebastian KarlPorsgrunn SKNOR1975178417041715
17Furnes TorsteinFollo SFNOR1975176318431648
18Holm KjetilTrondheim SFNOR197516671642
19Henriksen ØyvindKongsvinger SKNOR1975166415421636
20Heggelund AudunAsker SKNOR1975166415461532
21Jønsberg EirikSK StjernenNOR1975161814741560
22Krogseth Lars MartinLillehammer SSNOR1975159115771626
23Roholdt NjaalDrammens SKNOR19751574
24Lilleby Roy AndreKongsberg SKNOR197515641544
25Slorafoss StigSK StjernenNOR197515541401
26Johnson KnutLillestrøm SKNOR1975154913871168
27Halvorsen Lars JuliusVolda Ørsta SLNOR1975152415591435
28Skarstad MortenCaissa SKNOR1975151914921498
29Kvilhaugsvik JøranSevland SKNOR197514981550
30Olsen VegardOSSNOR19751494
31Limburg Ulf AtleNittedal SKNOR1975148013231260
32Jakobsen RemiTromsø SKNOR1975147914891543
33Haubrick SidneyStavanger SKBRA1975147315461294
34Klaussen ThomasSandnes SKNOR19751430
35Holst-Hansen ThomasOSSNOR19751406
36Braathen SigurdSarpsborg SKNOR19751399
37Kilen RudiOrkdal SKNOR1975139014641529
38Martinez AlexanderAsker SKNOR1975133413111383
39Røynås AndersNordstrand SKNOR1975131614101422
40Thorbjørnsen EirikStavanger SKNOR1975124411191429
41Tønnessen Alf TomasVolda Ørsta SLNOR1975123512721071
42Berg KennethSortland SKNOR197512121300
43Kvernvolden FrankHamar SSNOR1975119511731196
44Nilsen Kjeld-Håkon LangelandHaukås SK19751187
45Belsby Jan GunnarSarpsborg SK197513991682
46Sudmann Pål RuneHaukås SK19751227
47Dreng Tom ACaissa SK197516311481
48Thorsen FrodeSarpsborg SK197517301715
49Bjeglerud JarleKongsberg SK1975
50Johannessen Bendik ØstbyeSK Stjernen197514001524
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 25 08:27:38