Norsk rating

Spillere født i 1975, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMGeorgiev VladimirNordstrand SKMKD197524832535
2IMFyllingen Roy HaraldBergens SKNOR19752391
3IMGalinsky TimofeyOSSUKR1975236522972321
4IMNordahl HelgeBærum SSNOR197523422336
5Børresen Georg S.SK StjernenNOR1975226322382215
6Røyset Jon Kr.Tromsø SKNOR1975219021492208
7Forberg AndersSOSSNOR19752149
8Fard Adel GharebagiAalesunds SLNOR1975193619162016
9Eriksen Lars ErikSarpsborg SKNOR1975191619301803
10Bolstad HenningHaukås SKNOR1975188918411767
11Fredriksen Jan GunnarModum SKNOR1975188418871875
12Aasen Kjetil MyrlidHaukås SKNOR1975185717191605
13Stuhaug NorleifVolda Ørsta SLNOR1975180517661464
14Stengrundet StianTrysil SKNOR197518041900
15Aarnes Carl ChristianNordstrand SKNOR1975179318101796
16Sebastian KarlPorsgrunn SKNOR1975178417041715
17Furnes TorsteinFollo SFNOR1975177218551648
18Holm KjetilTrondheim SFNOR197516671642
19Heggelund AudunAsker SKNOR1975166415571562
20Henriksen ØyvindKongsvinger SKNOR1975166215421635
21Jønsberg EirikSK StjernenNOR1975161814741560
22Krogseth Lars MartinLillehammer SSNOR1975159115771626
23Roholdt NjaalDrammens SKNOR19751574
24Lilleby Roy AndreKongsberg SKNOR197515641544
25Johnson KnutLillestrøm SKNOR1975154914241132
26Slorafoss StigSK StjernenNOR197515441401
27Halvorsen Lars JuliusVolda Ørsta SLNOR1975152415591443
28Skarstad MortenCaissa SKNOR1975151914921498
29Kvilhaugsvik JøranSevland SKNOR197515091550
30Olsen VegardOSSNOR19751494
31Limburg Ulf AtleNittedal SKNOR1975149213231258
32Jakobsen RemiTromsø SKNOR1975147914891543
33Haubrick SidneyStavanger SKBRA1975147315461348
34Klaussen ThomasSandnes SKNOR19751430
35Holst-Hansen ThomasOSSNOR19751406
36Braathen SigurdSarpsborg SKNOR19751399
37Kilen RudiOrkdal SKNOR1975139014641529
38Martinez AlexanderAsker SKNOR1975133413111383
39Røynås AndersNordstrand SKNOR1975131614101320
40Thorbjørnsen EirikStavanger SKNOR1975124411191429
41Tønnessen Alf TomasVolda Ørsta SLNOR1975123512621124
42Berg KennethSortland SKNOR197512161300
43Kvernvolden FrankHamar SSNOR1975118711731196
44Nilsen Kjeld-Håkon LangelandHaukås SK1975
45Belsby Jan GunnarSarpsborg SK197514151659
46Sudmann Pål RuneHaukås SK19751238
47Dreng Tom ACaissa SK197516311481
48Thorsen FrodeSarpsborg SK197517301764
49Bjeglerud JarleKongsberg SK1975
50Johannessen Bendik ØstbyeSK Stjernen197514471511
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 08:42:24