Norsk rating

Spillere født i 1974, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1FMGabrielsen TrondBergens SKNOR197423012247
2Myhrvold RuneHønefoss SKNOR1974222521782188
3FMHarestad Hans KroghSOSSNOR1974222422812190
4David EdwinHell SKNOR1974221221332191
5Søraas TorbenNarvik SKNOR1974221121392146
6FMSolberg JoachimSarpsborg SKNOR1974217822172341
7Robertsen ThomasSamisk SFNOR1974216321462205
8Røyset PålTromsø SKNOR1974215821432141
9WIMSahl Sheila BarthBlack KnightsNOR1974212721332116
10Andreassen Pål MortenSOSSNOR1974207220602009
11Evensen Tom RHorten SKNOR1974206220341982
12Schindler Dirk SteffenBergens SKGER19742040
13Haanshuus AslakSK StjernenNOR1974200419881985
14Hoem Tor WetleMolde SKNOR1974196719741887
15Brun NicolaiTønsberg SKNOR1974187318741875
16Aarstad TronTrondheim SFNOR1974186418401622
17Lund Elin Teresa StensrudBlack KnightsNOR19741846
18Aasgaard FrodeEidsvoll SKNOR197418351825
19Decelle ChristopheFredriksstad SSNOR197417891765
20Selnes Odd KetilNarvik SKNOR1974176717701805
21Erikstad OlavAkademisk SKNOR197417281793
22Olsen Alf Marius FossAkademisk SKNOR19741695
23Marthinussen Trond EHaukås SKNOR1974168813621700
24Taranger RuneNordstrand SKNOR19741661
25Fjellestad HelgeBærum SSNOR19741648
26Unneland ArneAalesunds SLNOR1974164315921610
27Dybvik Bjørn NoralfAalesunds SLNOR1974159116431541
28Hanssen Ken RunarBodø SLNOR1974158415581619
29Jensen Michael EckmannNordstrand SKNOR19741577
30Nordsveen Ole KristianSK KampenNOR197415741296
31Ryen Thomas AgerSK StjernenNOR1974156916411615
32Andersen Erik WernerLarvik SKNOR1974156116171574
33Wasenius ThomasMoss SKNOR1974155615681519
34Aalmo AlexanderFollo SFNOR1974155515481441
35Sæther VidarAalesunds SLNOR1974154813641439
36Melå Ronny SHarstad SKNOR197415461605
37Evanger TrondSK 1911NOR19741496
38Jørgensen ØrjanKongsvinger SKNOR1974149615431498
39Ponce Trond MagneSandnes SKNOR19741475
40Hammerås Jan-OveAalesunds SLNOR1974140614501223
41Lindstad LarsNordstrand SKNOR1974139413301437
42Morkestrand Bjørn FrodeKristiansund SKNOR1974138014021380
43Krawczyk PiortMosjøen SKNOR197413741381
44Iversen KjetilSøråshøgda SKNOR19741363
45Singstad Bård IngeSvartlamon SLNOR197413571313
46Trasti NoraTromsø SKNOR1974135313191334
47Madsen ErlendSortland SKNOR197413321085
48Myklebust JohnnyOSSNOR1974132612541260
49Holmseth AsbjørnElverum SKNOR19741320
50Aarsvold EspenOSSNOR19741284
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 24 23:00:23