Norsk rating

Spillere født i 1974, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1FMGabrielsen TrondBergens SKNOR197423012247
2Myhrvold RuneHønefoss SKNOR1974222421782188
3FMHarestad Hans KroghSOSSNOR1974222022812190
4David EdwinHell SKNOR1974221221332191
5Søraas TorbenNarvik SKNOR197422112169
6FMSolberg JoachimSarpsborg SKNOR1974217822172341
7Røyset PålTromsø SKNOR1974216521432137
8Robertsen ThomasSamisk SFNOR1974216321462205
9WIMSahl Sheila BarthBlack KnightsNOR1974212721332116
10Andreassen Pål MortenSOSSNOR1974209520602009
11Evensen Tom RHorten SKNOR1974205820341982
12Schindler Dirk SteffenBergens SKGER19742039
13Haanshuus AslakSK StjernenNOR1974201219881985
14Hoem Tor WetleMolde SKNOR1974197919651940
15Brun NicolaiTønsberg SKNOR1974187318741875
16Aarstad TronTrondheim SFNOR1974186418401622
17Lund Elin Teresa StensrudBlack KnightsNOR19741854
18Aasgaard FrodeEidsvoll SKNOR197418541825
19Decelle ChristopheFredriksstad SSNOR197417911765
20Selnes Odd KetilNarvik SKNOR1974177917701805
21Erikstad OlavAkademisk SKNOR197417751793
22Marthinussen Trond EHaukås SKNOR197417011346
23Olsen Alf Marius FossAkademisk SKNOR19741695
24Taranger RuneNordstrand SKNOR19741661
25Fjellestad HelgeSK 1911NOR19741648
26Unneland ArneAalesunds SLNOR1974164315741577
27Nordsveen Ole KristianSK KampenNOR197416001328
28Dybvik Bjørn NoralfAalesunds SLNOR1974159116481541
29Hanssen Ken RunarBodø SLNOR197415891558
30Jensen Michael EckmannNordstrand SKNOR19741577
31Ryen Thomas AgerSK StjernenNOR1974156916411607
32Andersen Erik WernerLarvik SKNOR1974156116171605
33Wasenius ThomasMoss SKNOR1974155615681484
34Aalmo AlexanderFollo SFNOR1974155515481441
35Melå Ronny SHarstad SKNOR197415541605
36Sæther VidarAalesunds SLNOR1974154813711439
37Evanger TrondSK 1911NOR19741497
38Jørgensen ØrjanKongsvinger SKNOR197414961543
39Ponce Trond MagneSandnes SKNOR19741475
40Krawczyk PiortMosjøen SKNOR19741411
41Hammerås Jan-OveAalesunds SLNOR1974140614501223
42Morkestrand Bjørn FrodeKristiansund SKNOR1974138014021380
43Lindstad LarsNordstrand SKNOR197413791330
44Iversen KjetilSøråshøgda SKNOR19741363
45Singstad Bård IngeSvartlamon SLNOR197413571313
46Trasti NoraTromsø SKNOR1974135313191334
47Myklebust JohnnyOSSNOR1974132712571281
48Holmseth AsbjørnElverum SKNOR19741320
49Madsen ErlendSortland SKNOR197413061085
50Aarsvold EspenOSSNOR19741284
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 09:36:45