Norsk rating

Spillere født i 1974, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1FMGabrielsen TrondBergens SKNOR197423012247
2FMHarestad Hans KroghSOSSNOR1974223322812190
3Myhrvold RuneHønefoss SKNOR1974223121782188
4Søraas TorbenNarvik SKNOR1974221821392153
5David EdwinHell SKNOR1974221221332191
6Røyset PålTromsø SKNOR1974220521362046
7FMSolberg JoachimSarpsborg SKNOR1974217022172347
8Robertsen ThomasSamisk SFNOR1974216321462205
9WIMSahl Sheila BarthBlack KnightsNOR1974212721332116
10Evensen Tom RHorten SKNOR1974207520341982
11Andreassen Pål MortenSOSSNOR1974206820602009
12Schindler Dirk SteffenBergens SKGER19742040
13Haanshuus AslakSK StjernenNOR1974200419881985
14Hoem Tor WetleMolde SKNOR1974195219521845
15Aarstad TronTrondheim SFNOR1974186418401622
16Brun NicolaiTønsberg SKNOR1974185918641854
17Lund Elin Teresa StensrudBlack KnightsNOR19741846
18Aasgaard FrodeEidsvoll SKNOR197418321825
19Selnes Odd KetilNarvik SKNOR1974179817701815
20Decelle ChristopheFredriksstad SSNOR197417721768
21Erikstad OlavAkademisk SKNOR197417221793
22Olsen Alf Marius FossAkademisk SKNOR19741695
23Marthinussen Trond EHaukås SKNOR1974168813621700
24Unneland ArneAalesunds SLNOR1974165815921635
25Taranger RuneNordstrand SKNOR19741652
26Fjellestad HelgeBærum SSNOR197416481595
27Hanssen Ken RunarBodø SLNOR1974159415581609
28Jensen Michael EckmannNordstrand SKNOR19741588
29Dybvik Bjørn NoralfAalesunds SLNOR1974157716431555
30Ryen Thomas AgerSK StjernenNOR1974156916411615
31Nordsveen Ole KristianSK KampenNOR197415661282
32Andersen Erik WernerLarvik SKNOR1974156116171574
33Aalmo AlexanderFollo SFNOR1974155515481441
34Sæther VidarAalesunds SLNOR1974155213641439
35Wasenius ThomasMoss SKNOR1974154815611525
36Melå Ronny SHarstad SKNOR197415461605
37Haugen Lars TormodPorsgrunn SKNOR19741517
38Evanger TrondSK 1911NOR19741507
39Jørgensen ØrjanKongsvinger SKNOR1974150215431498
40Ponce Trond MagneSandnes SKNOR19741475
41Isenskjold JosteinnFredriksstad SSNOR197414491363
42Lindstad LarsNordstrand SKNOR1974143113301437
43Fagervik GeirKonnerud SKNOR19741414
44Hammerås Jan-OveAalesunds SLNOR1974140614501223
45Morkestrand Bjørn FrodeKristiansund SKNOR1974138014021380
46Kristiansen Roy FFredriksstad SSNOR19741376
47Krawczyk PiortMosjøen SKNOR197413741381
48Iversen KjetilSøråshøgda SKNOR19741363
49Singstad Bård IngeSvartlamon SLNOR197413571313
50Trasti NoraTromsø SKNOR1974135313191334
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 20 19:50:07