Norsk rating

Spillere født i 1973, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1IMElsness FrodeSK 1911NOR197324402425
2Engedal Kim NikolaiSOSSNOR19732203
3Lande HugoNamsos SKNOR19732180
4Kirkebø Carl PeterVålerenga SKNOR19732174
5Pham Toan ThanhAkademisk SKNOR197321222048
6Lahlum Hans OlavAkademisk SKNOR197320972016
7Andersen Øystein R.Black KnightsNOR1973203719431994
8Thorstensen EspenKongsvinger SKNOR1973203620812114
9Bentsen ØyvindSarpsborg SKNOR197320282032
10Ingul TormodSMPOAÅNOR1973197619321950
11Salvesen ØyvindSMPOAÅNOR1973196319351878
12Bjugn GisleBærum SSNOR1973186718551855
13Sætre RogerHaukås SKNOR1973186717981716
14Stokhaug Jon ArneLevanger SKNOR1973183318601795
15Tufta Jon GunnarBergens SKNOR1973180818391855
16Pettersen Jøran StenPorsgrunn SKNOR197317851787
17Henriksen TorbjørnMoss SKNOR1973176616081723
18Imhof DavidSandnes SKNOR1973173717051802
19Ihlen SigurdLarvik SKNOR1973172416311631
20Gupta Sudhir KumarStavanger SKNOR1973171716641539
21Nilsen ThomasHamar SSNOR1973168716451654
22Kildal AndersLillestrøm SKNOR1973165814401709
23Ettrup HenningSøråshøgda SKNOR1973164916911665
24Eide Stig OmarLuster SKNOR1973160516241789
25Brekke John IvarTrondheim SFNOR1973160417441600
26Engebretsen HaraldSarpsborg SKNOR197315791570
27Kveli LarsNordstrand SKNOR1973157816431633
28Kvandahl FrodeSortland SKNOR19731559
29Nyland JardarCaissa SKNOR1973153314581302
30Selvik KjetilSK 1911NOR197315151454
31Ersdal GisleSandnes SKNOR1973144512351363
32Kvaløy OlaStavanger SKNOR1973142813251249
33Hus Svein AtleHaukås SKNOR1973142113421368
34Guldseth EivindHell SKNOR19731406
35Møller SveinungKristiansand SKNOR197313821304
36Sokac VelimirElverum SKNOR197313601240
37Gulin HrvojeSotra SKCRO19731336
38Pettersen JanPorsgrunn SKNOR1973133213191217
39Aune Ingar ArildHell SKNOR19731332
40Bjørndal Joachim AndreasBodø SLNOR19731326
41Kjenn Tor Egil TønnessenMoss SKNOR197312791293
42Teum ErlendHamar SSNOR1973125413001215
43Beitnes Jan OttoNordstrand SKNOR19731182
44Naudeer Terje SkonsengNordstrand SKNOR197311671369
45Larsen RuneLofoten SKNOR197311581150
46Jørgensen TerjeDrammens SKNOR197311281097
47Madsen RuneHarstad SK1973
48Mathiassen Jan KristofferBergens SK197315861738
49Feragen ErikHamar SS1973
50Knutsen Odd-SteffenSamisk SF1973
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 24 22:13:09