Norsk rating

Spillere født i 1973, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1IMElsness FrodeSK 1911NOR197324402425
2Engedal Kim NikolaiSOSSNOR19732216
3Lande HugoNamsos SKNOR19732180
4Kirkebø Carl PeterVålerenga SKNOR19732174
5Lahlum Hans OlavAkademisk SKNOR197321222120
6Pham Toan ThanhAkademisk SKNOR197321222048
7Andersen Øystein R.Black KnightsNOR1973205519431994
8Bentsen ØyvindSarpsborg SKNOR197320312032
9Thorstensen EspenKongsvinger SKNOR1973202920812114
10Ingul TormodSMPOAÅNOR1973197119321950
11Salvesen ØyvindSMPOAÅNOR1973196319351878
12Sætre RogerHaukås SKNOR1973186718141729
13Bjugn GisleBærum SSNOR1973185218591795
14Stokhaug Jon ArneLevanger SKNOR1973184218341795
15Tufta Jon GunnarBergens SKNOR1973180818391881
16Pettersen Jøran StenPorsgrunn SKNOR197317851787
17Henriksen TorbjørnMoss SKNOR1973177116081765
18Imhof DavidSandnes SKNOR1973173717031802
19Ihlen SigurdLarvik SKNOR1973172416311667
20Gupta Sudhir KumarStavanger SKNOR1973171716641684
21Nilsen ThomasHamar SSNOR1973168516451654
22Kildal AndersLillestrøm SKNOR1973165814401709
23Ettrup HenningSøråshøgda SKNOR1973164717001697
24Eide Stig OmarLuster SKNOR1973160516241789
25Brekke John IvarTrondheim SFNOR1973160417441613
26Engebretsen HaraldSarpsborg SKNOR197315791570
27Kveli LarsNordstrand SKNOR1973157816431633
28Kvandahl FrodeSortland SKNOR19731559
29Nyland JardarCaissa SKNOR1973153314581302
30Selvik KjetilSK 1911NOR197315161454
31Guldseth EivindHell SKNOR19731457
32Ersdal GisleSandnes SKNOR1973144512351363
33Kvaløy OlaStavanger SKNOR1973143413731265
34Hus Svein AtleHaukås SKNOR1973142113461424
35Møller SveinungKristiansand SKNOR197313831304
36Sokac VelimirElverum SKNOR197313601240
37Gulin HrvojeSotra SKCRO19731336
38Pettersen JanPorsgrunn SKNOR1973133113551217
39Bjørndal Joachim AndreasBodø SLNOR19731310
40Kjenn Tor Egil TønnessenMoss SKNOR197312791292
41Teum ErlendHamar SSNOR1973125413001215
42Beitnes Jan OttoNordstrand SKNOR19731182
43Naudeer Terje SkonsengNordstrand SKNOR197311671369
44Larsen RuneLofoten SKNOR197311581150
45Jørgensen TerjeDrammens SKNOR197311281097
46Madsen RuneHarstad SK1973
47Mathiassen Jan KristofferBergens SK19731586
48Feragen ErikHamar SS1973
49Knutsen Odd-SteffenSamisk SF1973
50Kjørsvik ToreAure SK1973
[Neste side]
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 08:50:13