Norsk rating

Spillere født i 1973, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1IMElsness FrodeBærum SSNOR197324402425
2Engedal Kim NikolaiSOSSNOR19732198
3Lande HugoNamsos SKNOR19732180
4Kirkebø Carl PeterVålerenga SKNOR19732174
5Esbensen AndreasVadsø SKNOR197321512119
6Pham Toan ThanhAkademisk SKNOR197321222048
7Lahlum Hans OlavAkademisk SKNOR197321022016
8Thorstensen EspenKongsvinger SKNOR1973203620812114
9Andersen Øystein R.Black KnightsNOR1973202219431994
10Bentsen ØyvindSarpsborg SKNOR197320212032
11Ingul TormodSMPOAÅNOR1973197619321950
12Salvesen ØyvindSMPOAÅNOR1973196319351878
13Bjugn GisleBærum SSNOR1973186918551877
14Sætre RogerHaukås SKNOR1973186717981716
15Stokhaug Jon ArneLevanger SKNOR1973183318291795
16Tufta Jon GunnarBergens SKNOR1973180818391855
17Henriksen TorbjørnMoss SKNOR1973178916081723
18Pettersen Jøran StenPorsgrunn SKNOR197317851787
19Imhof DavidSandnes SKNOR1973173717051802
20Nilsen ThomasHamar SSNOR1973171816391608
21Gupta Sudhir KumarStavanger SKNOR1973171716641539
22Ihlen SigurdLarvik SKNOR1973170816491631
23Kildal AndersLillestrøm SKNOR1973165814401709
24Ettrup HenningSøråshøgda SKNOR1973164816791665
25Eide Stig OmarLuster SKNOR1973160516241789
26Brekke John IvarTrondheim SFNOR1973160117091600
27Engebretsen HaraldSarpsborg SKNOR197315691540
28Kvandahl FrodeSortland SKNOR19731559
29Kveli LarsNordstrand SKNOR1973155216431633
30Nyland JardarCaissa SKNOR1973153314581302
31Ødegaard KyrreLillestrøm SKNOR1973151015581365
32Selvik KjetilSK 1911NOR197314931454
33Møller SveinungKristiansand SKNOR197314851304
34Ersdal GisleSandnes SKNOR1973144512351363
35Kvaløy OlaStavanger SKNOR1973142813251249
36Hus Svein AtleHaukås SKNOR1973142113421368
37Guldseth EivindHell SKNOR19731406
38Sokac VelimirElverum SKNOR197314041240
39Gulin HrvojeSotra SKCRO19731336
40Pettersen JanPorsgrunn SKNOR1973133213191217
41Bjørndal Joachim AndreasBodø SLNOR1973133213491343
42Aune Aarild IngarHell SKNOR19731332
43Kjenn Tor Egil TønnessenMoss SKNOR197313061293
44Teum ErlendHamar SSNOR1973123713001215
45Beitnes Jan OttoNordstrand SKNOR19731182
46Naudeer Terje SkonsengNordstrand SKNOR197311671369
47Larsen RuneLofoten SKNOR197311581150
48Jørgensen TerjeDrammens SKNOR197311281097
49Madsen RuneHarstad SK1973
50Mathiassen Jan KristofferBergens SK197315861738
[Neste side]
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 24 21:25:25