Norsk rating

Spillere født i 1958, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMTisdall Jonathan DAsker SKNOR19582399
2IMHaugli PetterMoss SKNOR1958222122672244
3Esbensen ArntVadsø SKNOR195821762197
4FMBjerke RichardOSSNOR195821562095
5Livendahl KristianFredriksstad SSNOR1958198819672008
6Sødtholt DagSOSSNOR19581978
7Odde EilifKristiansund SKNOR1958197119752040
8Andersen HarryFredriksstad SSNOR1958195618701751
9Bjornes LeifKristiansand SKNOR195818991833
10Blikra PerStavanger SKNOR1958186718351763
11Nilsen Trond E.Nordstrand SKNOR19581847
12Flackª RoarSevland SKNOR195818361786
13Nyheim Kjell ASK StjernenNOR19581831
14Hoel OleHamar SSNOR19581807
15Hansen Per Kr.SK KampenNOR1958177919021865
16Hartvig Halvor HIndre Østfold SSNOR1958176316171622
17Tveit GeirAsker SKNOR19581747
18Haug FinnAlta SKNOR19581735
19Salvesen BjørnRøros SKNOR19581732
20Harestad Ove HRandaberg SKNOR195817231729
21Eriksen MattsOrkdal SKNOR1958171317531718
22Engeset BjarteLarvik SKNOR1958171217131772
23Kristensen AndersFredriksstad SSNOR19581688
24Brokke OttoDrammens SKNOR1958165116471605
25Barrientos CarlosSK KampenNOR1958163817461747
26Gulliksen TommHurum SKNOR195816361590
27Wivestad TerjeNordstrand SKNOR19581556
28Nydal RoarAsker SKNOR1958151214961567
29Larsen Leif SigurdAsker SKNOR19581501
30Nilsen TorgerMosjøen SKNOR1958147215501453
31Lensebakken JonarNord-Odal SKNOR1958147114961508
32Vik OlavNSSFNOR19581462
33Lænd TorNamsos SKNOR1958143615071525
34Kellman Jukka M KSK KampenNOR1958141514081223
35Magnussen EinarBergens SKNOR19581374
36Yazdankhan SiamakFollo SFNOR19581341
37Budde Bent FredrikVålerenga SKNOR195813191218
38Grøndahl Jan RobertAsker SKNOR1958124311751239
39Røed FreddyHamar SSNOR195811261118
40Dalbak Tom H.Lillestrøm SKNOR1958109412641135
41Olaussen Atle GjAkademisk SK1958
42Blom GeirSotra SK1958
FIDE Standard er sist oppdatert 31.12.2018. FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 10.01.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 11.01.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jan 16 08:41:03