Norsk rating

Spillere født i 1958, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMTisdall Jonathan DAsker SKNOR19582406
2IMHaugli PetterMoss SKNOR1958222922672244
3Esbensen ArntVadsø SKNOR195821762197
4FMBjerke RichardOSSNOR195821562095
5Odde EilifKristiansund SKNOR1958199419812040
6Livendahl KristianFredriksstad SSNOR1958198819672008
7Sødtholt DagSOSSNOR19581985
8Andersen HarryFredriksstad SSNOR1958196018871786
9Bjornes LeifKristiansand SKNOR195818991833
10Blikra PerStavanger SKNOR1958186818351734
11Hansen Per Kr.SK KampenNOR1958185919021865
12Nilsen Trond E.Nordstrand SKNOR19581847
13Hoel OleHamar SSNOR19581843
14Nyheim Kjell ASK StjernenNOR19581831
15Flackª RoarSevland SKNOR195818221786
16Hartvig Halvor HIndre Østfold SSNOR1958176316171622
17Tveit GeirAsker SKNOR19581747
18Haug FinnAlta SKNOR19581735
19Salvesen BjørnRøros SKNOR19581732
20Harestad Ove HRandaberg SKNOR195817231729
21Eriksen MattsOrkdal SKNOR1958171317531718
22Engeset BjarteLarvik SKNOR1958171217131732
23Kristensen AndersFredriksstad SSNOR19581688
24Brokke OttoDrammens SKNOR1958165116471605
25Barrientos CarlosSK KampenNOR1958163817461747
26Gulliksen TommHurum SKNOR195816361590
27Wivestad TerjeNordstrand SKNOR19581556
28Nydal RoarAsker SKNOR1958151214471567
29Larsen Leif SigurdAsker SKNOR19581501
30Nilsen TorgerMosjøen SKNOR1958147615501453
31Lensebakken JonarNord-Odal SKNOR1958147114961508
32Vik OlavNSSFNOR19581462
33Lænd TorNamsos SKNOR1958143615071519
34Kellman Jukka M KSK KampenNOR1958140914081223
35Magnussen EinarBergens SKNOR195813741335
36Yazdankhan SiamakFollo SFNOR195813411339
37Budde Bent FredrikVålerenga SKNOR195813191203
38Grøndahl Jan RobertDrammens SKNOR1958124311751239
39Røed FreddyHamar SSNOR195811261118
40Dalbak Tom H.Lillestrøm SKNOR1958109412641242
41Olaussen Atle GjAkademisk SK1958
42Blom GeirSotra SK19581446
43Restad Bjørn ErikLillehammer SS195812511246
44Verweij JanJæren SK1958
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid er sist oppdatert 20.03.2019. Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 22.03.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Mar 24 22:09:28