Norsk rating

Spillere født i 1958, sortert på fide standard rating (langsjakk), kun aktive medlemmer i nsf




[Vis tidligere medlemmer]
TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1GMTisdall Jonathan DAsker SKNOR19582410
2IMHaugli PetterMoss SKNOR1958222322692244
3Esbensen ArntVadsø SKNOR195821532197
4FMBjerke RichardOSSNOR195821442095
5Livendahl KristianFredriksstad SSNOR1958198819672008
6Sødtholt DagSOSSNOR19581987
7Odde EilifKristiansund SKNOR1958197819812040
8Andersen HarryFredriksstad SSNOR1958190518871786
9Bjornes LeifKristiansand SKNOR195818991833
10Hansen Per Kr.SK KampenNOR1958188919021865
11Blikra PerStavanger SKNOR1958186818351734
12Nilsen Trond E.Nordstrand SKNOR19581847
13Flackè RoarSevland SKNOR195818341786
14Nyheim Kjell ASK StjernenNOR19581831
15Hoel OleHamar SSNOR19581794
16Hartvig Halvor HIndre Østfold SSNOR1958175916171596
17Tveit GeirAsker SKNOR19581740
18Haug FinnAlta SKNOR19581735
19Salvesen BjørnRøros SKNOR19581732
20Harestad Ove HRandaberg SKNOR195817231729
21Engeset BjarteLarvik SKNOR1958168717351732
22Kristensen AndersFredriksstad SSNOR19581675
23Eriksen MattsOrkdal SKNOR1958166117531718
24Brokke OttoDrammens SKNOR1958164416471605
25Barrientos CarlosSK KampenNOR1958163817461747
26Gulliksen TommHurum SKNOR195816361590
27Wivestad TerjeNordstrand SKNOR19581613
28Larsen Leif SigurdAsker SKNOR19581501
29Nydal RoarAsker SKNOR1958149814471567
30Nilsen TorgerMosjøen SKNOR1958149715501453
31Vik OlavNSSFNOR19581476
32Lensebakken JonarNord-Odal SKNOR1958145414961508
33Lænd TorNamsos SKNOR1958143615071519
34Kellman Jukka M KSK KampenNOR1958140214081223
35Magnussen EinarBergens SKNOR195813741335
36Budde Bent FredrikVålerenga SKNOR195813001182
37Yazdankhan SiamakFollo SFNOR195812651339
38Grøndahl Jan RobertDrammens SKNOR1958126111751239
39Dalbak Tom H.Lillestrøm SKNOR1958118412641242
40Røed FreddyHamar SSNOR195811221121
41Olaussen Atle GjAkademisk SK1958
42Blom GeirSotra SK19581446
43Restad Bjørn ErikLillehammer SS195812531234
44Verweij JanJæren SK1958
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 24 21:18:08