Norsk rating

Spillere født i 1933, sortert alfabetisk på navn




TittelNavnKlubbLandFødtNorsk ratingUoffisiell ratingAntall partierFIDEFIDE HurtigFIDE Lyn
1Birkeland OleKristiansandNOR19337611017
2Carstensen ØyvindNordstrandNOR19331278156315601407
3Hajdu JosefCaissaNOR193313241506
4Løken PerFredriksstad1933851851474
5Mella AageStrømmenNOR19331667173715441451
6Nikolaisen ÅgeHønefossNOR1933136413644391617
7Sørli ArneKirkegataNOR193312171432
8Søyland JanAskerNOR193312511440
9Torgersen Torger OlavTønsberg1933996996341
Uoffisiell norsk rating er sist oppdatert 16.07.2018. FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Norsk offisiell rating er sist oppdatert 12.12.2018.

Merk at uoffisielle tall er uoffisielle! Ratingberegningen kan dermed være feil av flere grunner og vil bli rettet opp før offisielle lister foreligger.
Vennligst ikke henvend deg til forbundet om de uoffisielle tallene!

Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Dec 12 15:50:26