Norsk rating

Spillere født mellom 1900 og 1967, land lik nor, kun tidligere medlemmer i nsf, sortert alfabetisk på navn




TittelNavnKlubbLandFødtStandardHurtigLyn
1Aabid RyaadKristiansandNOR195817781713
2Aagedal Geir OleBergens SKNOR1957175416431614
3Aamodt AudunIndre Østfold SSNOR1959139113451645
4Aaneby TerjeLillestrøm SKNOR1942126814541322
5Aaneby TerjeLillestrøm SKNOR1942126814541322
6Aanstad MagnusNarvik SKNOR19562023
7Aarø Stig AndersFredriksstad SSNOR196415771578
8Aas Finn HenrikNittedal SKNOR1960180317961743
9Aase Olav IdarVoss SKNOR19561812
10Aasen OddvarMoss SKNOR1942139614671430
11Aasgaard KennethEidsvoll SKNOR195414911499
12Aasum AnkerHaldenNOR19401862
13Abrahamsen IvanGjøvik SKNOR19631592
14Abrahamsson RoaulVålerenga SKNOR1955196719271982
15Adamsen Tore W.Fredriksstad SSNOR195115001534
16FMAgdestein EspenOSSNOR19652372
17Agdestein PålAsker SKNOR1957193920111898
18GMAgdestein SimenOSSNOR1967256025432578
19Albrigtsen Svein JLongyearbyen SKNOR196516721681
20Ali KarimFribonden SKNOR196017771783
21Amarapala AntonStrømmen SKNOR1965136612911338
22Anda HåkonSandnesNOR19611766
23Andersen BjørnSarpsborg SKNOR193916421618
24Andersen BjørnSarpsborg SKNOR193916421618
25Andersen DagSarpsborg SKNOR1962183017711608
26Andersen GuttormSjakklubben StjernenNOR1965180017371767
27Andersen HarryFredriksstad SSNOR1958190318681782
28Andersen Jørgen MosbechStrømmen SKNOR1964195719282053
29Andersen OddFollo SFNOR1946174517061632
30Andersen Per OSOSSNOR195919712034
31Andersen ViggoLillesand SKNOR194916571712
32Andersson ØivindKonnerud SkNOR19561430
33Andreasen Hans B.Orkdal SKNOR19651543
34Andreassen ArnoldTromsøNOR19552014
35Andreassen BørreNamsos SKNOR1959146315591667
36Andreassen Lars MagneSamisk SFNOR1967216821472119
37Andreassen Tor HermanTønsberg SKNOR195717481762
38Andreassen VidarSjakklubben StjernenNOR1967166816741662
39Andresen FrankKristiansand SKNOR196710941120
40Anthony-Pillai SeelanTønsberg SKNOR1964152116241655
41Antonsen ØyvindAalesunds SLNOR1947189219701904
42Archer CedricTønsbergNOR19501602
43Arild SteinarAlta SKNOR1952151415781545
44Årmot LeidulvKonnerud SkNOR19361372
45Arnesen HaraldHorten SKNOR196412351351
46Arsua Per Reidar NappenLøperen SKNOR19631488
47Åsheim Sven-ErikFauske SKNOR1967136614121412
48Askari FarhadStavangerNOR1967163516711707
49Aubert CarstenNordstrand SKNOR196620041953
50Auke MorthenKonnerud SkNOR19601269
[Neste side]
Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 00.00.0000. FIDE Standard, FIDE Blitz er sist oppdatert 03.07.2019. FIDE Rapid er sist oppdatert 16.08.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Oct 31 16:29:45