Norsk rating

Viser en liste over de 500 siste ratinger som er oppdatert i systemet




TypeRegistrert endretNavnKlubbRating
FIDE lynsjakk2019-06-20 12:55:00Bjørnstad Gardar FossBærum SS1407
FIDE hurtig2019-06-20 12:10:01Gilmessen SubhanVålerenga SK1181
FIDE hurtig2019-06-20 12:10:01Bjørnstad Gardar FossBærum SS1167
FIDE standard2019-06-20 11:25:00Schreiber KevinDirekte2030
FIDE standard2019-06-11 13:10:00Øieroset HenrikFredriksstad SS1733
FIDE standard2019-06-11 13:10:00Taranger RuneNordstrand SK1652
FIDE standard2019-06-11 13:10:00Paulsen Stig-AtleModum SK1607
FIDE standard2019-06-11 13:10:00Grønn Embla EkelandOSS1592
FIDE standard2019-06-11 13:10:00Granum RogerHønefoss SK1557
FIDE standard2019-06-11 13:10:00Wasenius ThomasMoss SK1548
FIDE standard2019-06-11 13:10:00Aamodt Peder MarcusFollo SF1534
FIDE standard2019-06-11 13:10:00Nilsson ThomasNordstrand SK1448
FIDE standard2019-06-11 13:10:00Kierulf Villum BrevickKonnerud SK1446
FIDE standard2019-06-11 13:10:00Engedal Jo FrønsdalOSS1442
FIDE standard2019-06-11 13:10:00Evensen Per-ErikModum SK1420
FIDE hurtig2019-06-11 13:10:00Berisha ArijanitHamar SS1269
FIDE hurtig2019-06-11 13:10:00Tungard ChristerHamar SS1162
FIDE hurtig2019-06-11 13:10:00Kvernvolden FrankHamar SS1153
FIDE lynsjakk2019-06-08 03:40:01Velken TrondTønsberg SK1698
FIDE lynsjakk2019-06-08 03:40:01Kristoffersen Ole-HenrikPorsgrunn SK1252
FIDE lynsjakk2019-06-08 03:40:01Jakobsen ÅgeFauske SK1249
FIDE lynsjakk2019-06-08 03:40:01Hovlid HåvardVolda Ørsta SL1240
FIDE hurtig2019-06-08 02:10:00Valle KnutOtta SK1696
FIDE hurtig2019-06-08 02:10:00Heitun Odd GunnarKragerø SK1661
FIDE hurtig2019-06-08 02:10:00Trønnes HåvardBergens SK1426
FIDE hurtig2019-06-08 02:10:00Cithu Arjun VijayStavanger SK1279
FIDE hurtig2019-06-08 02:10:00Rehmann RafeVålerenga SK1195
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Saltvedt MartinStavanger SK1984
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Valle KnutOtta SK1679
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Heitun Odd GunnarKragerø SK1654
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Hageland HaraldSK Kampen1652
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Martinsen Remi AndréTrondheim SF1519
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Haugen Lars TormodPorsgrunn SK1517
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Ingebrigtsen RubenLøperen SK1475
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Michelsen Ole ChristianSK Stjernen1456
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Kellman Jukka M KSK Kampen1402
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Vesje-Lindrupsen HalvorFredriksstad SS1367
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Cithu Arjun VijayStavanger SK1336
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Wågene Rune ArildSK Kampen1308
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Gurmark ErikTønsberg SK1284
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Hestad SveinSandnes SK1278
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Glåmseter ChristianFredriksstad SS1228
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Grønntun BjørnSK Stjernen1190
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Røren RuneOSS1170
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Hagen Knut MariusKonnerud SK1045
FIDE standard2019-06-08 00:25:00Saltrø Hans ChristianOSS1005
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Carlsen MagnusVålerenga SK2895
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Carlsen MagnusVålerenga SK2875
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Grandelius NilsVålerenga SK2691
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Gustafsson JanOSS2645
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Hammer Jon LudvigOSS2642
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Bosiocic MarinVålerenga SK2629
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Tari AryanVålerenga SK2623
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Predojevic BorkiVålerenga SK2620
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Romanov EvgenyVålerenga SK2577
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Bosiocic MarinVålerenga SK2575
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Blomqvist ErikNordstrand SK2548
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Miezis NormundsMoss SK2493
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Blomqvist ErikNordstrand SK2492
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Miezis NormundsMoss SK2482
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Christiansen Johan-SebastianVålerenga SK2471
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Haldorsen BenjaminBergens SK2454
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Daskevics VadimsSandnes SK2435
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Houska JovankaBergens SK2422
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kaasen Tor FredrikVålerenga SK2395
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Skytte RasmusSevland SK2373
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Mihajlov SebastianBærum SS2371
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Getz NicolaiOSS2370
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Gandrud Vegar KoiSK 19112334
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Storme IsakSK 19112323
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Notkevich Benjamin ArvolaTromsø SK2294
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Aulin-Jansson JøranAsker SK2291
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Egeli Per OveStavanger SK2289
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Gandrud Vegar KoiSK 19112280
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Haugli PetterMoss SK2269
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ingebretsen Jens EOSS2263
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Galinsky TimofeyOSS2256
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Mikalsen ErlendAlta SK2249
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Dahl TrygveHell SK2239
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ulvin DagLillestrøm SK2227
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Haugli PetterMoss SK2223
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sjøberg IsakNordstrand SK2222
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Aulin-Jansson JøranAsker SK2221
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hagesæther HalvardSevland SK2213
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Fossan ErikStavanger SK2207
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Abdrlauf ElhamOSS2193
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Rørvik Jon F.Tempo2190
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Elseth RoarOSS2187
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Fossan PetterStavanger SK2180
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Juksta KarolisAalesunds SL2150
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Andersen Alf RogerAkademisk SK2149
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kvamme RoyHønefoss SK2147
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Moen Ole ChristianOSS2138
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Bjørnland SveinFredriksstad SS2136
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Söderström AdrianHell SK2136
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ramirez ManuelSK Stjernen2120
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Rishovd SveinMoss SK2113
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Dolzhikova OlgaOSS2104
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Risting Eivind OlavSK 19112101
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Dyrdal ArnbjørnHønefoss SK2099
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Bentsen HåkonMolde SK2089
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sidselrud SteinarStrømmen SK2087
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Nyland ThomasKristiansund SK2086
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Hagesæther NinaLevanger SK2078
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Brodtkorb Lars JohanHorten SK2077
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Lund TerjeLevanger SK2076
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lillevold FrodeStrømmen SK2068
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ellingsen RonnySotra SK2065
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Melaa Sondre LillestølOSS2056
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Grøver Sigurd LoeSK Stjernen2053
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Baldursson HrannarSandnes SK2052
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Storme IsakSK 19112051
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Gonzales Francisco SilvaMoss SK2050
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Eliseev SergeySandnes SK2043
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Pedersen Lars ErikStrømmen SK2039
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Madagov LomHamar SS2028
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Sjøberg IsakNordstrand SK2026
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Carlsen Christian HeenDrammens SK2013
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Agdestein PålAsker SK2011
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Skotheim AndreasTønsberg SK2005
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sidali Elias HullebergOSS1992
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Mirza RaadSarpsborg SK1991
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Digernes MagnusNittedal SK1989
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Østebø Roger EHønefoss SK1982
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Kizatbay AbylStavanger SK1981
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Unneland MathiasAalesunds SL1980
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Odde EilifKristiansund SK1978
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Olsen Øystein LeifFredriksstad SS1974
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Söderström AdrianHell SK1971
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Krohg Georg AModum SK1969
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Tenold AndreasNordstrand SK1959
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Andersen Jørgen MosbechStrømmen SK1957
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Krohg Georg AModum SK1957
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Hoem Tor WetleMolde SK1952
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Skogheim Ole MortenLillehammer SS1950
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Ingebretsen Jens EOSS1945
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ødegaard PerAsker SK1945
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Engeset AudunLarvik SK1944
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hamre EinarDrammens SK1944
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Bekkelien LewiAsker SK1942
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Taksrud VidarTempo1942
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Simensen VegardKristiansund SK1940
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Pronstad ThomasLillestrøm SK1937
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Langmyhr ToreTrondheim SF1934
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Smeby OleKongsvinger SK1930
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kristiansen Ole-JakobHamar SS1917
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Kvaløy Aksel BuStavanger SK1917
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Edvardsen RagnarDrammens SK1916
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Wadstensvik Petter AndreasKristiansund SK1912
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Rekkedal FredrikLillestrøm SK1911
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Rukovci ShemsiSarpsborg SK1907
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Andersen HarryFredriksstad SS1905
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Larsen DavidFredriksstad SS1905
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Fredriksen Jan GunnarModum SK1902
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Fossan AleksanderStavanger SK1900
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Skogheim Ole MortenLillehammer SS1899
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hansen Per Kr.SK Kampen1889
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kittilsen SigurdSK Stjernen1889
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Brodtkorb Lars JohanHorten SK1883
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Kristiansen Rune HaraldMoss SK1880
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lurdalen Svein ErikKongsberg SK1879
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Mansoor AfrasSøråshøgda SK1879
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sian ShadiHell SK1879
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Myrheim Håkon AbelandSandnes SK1877
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Sande OddmundStavanger SK1873
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Omtvedt AleksanderSK 19111871
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Aarnes EirikSK Stjernen1870
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Thjømøe Hans RDrammens SK1870
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Fredriksen Jan GunnarModum SK1869
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Steigum ErlingOSS1868
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Brun NicolaiTønsberg SK1864
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hjørnevik Knut JSandnes SK1863
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lye SverreSandnes SK1863
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Wasshaug EspenSK Stjernen1863
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Eriksen MariusKongsvinger SK1858
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Shehzad ShazilSandnes SK1857
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Unhjem Bjørn Robert LøvollMolde SK1857
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Tunsjø AxelOSS1854
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Smeby OleKongsvinger SK1851
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Ødegaard PerAsker SK1846
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Grasmo ØysteinStrømmen SK1845
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Fivelstad Jon OlavVolda Ørsta SL1843
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Melaa Sondre LillestølOSS1842
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Skjemstad FrodeEiker SK1842
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lunde SigmundSarpsborg SK1834
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Saltnes Trond HaraldKristiansund SK1830
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Standal Egil ArneVolda Ørsta SL1829
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Stokhaug Jon ArneLevanger SK1829
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Dawar EmalDrammens SK1826
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Bråstein LarsSandnes SK1822
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Bergan GauteSK 19111819
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Andersen DagSarpsborg SK1817
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Stabbetorp Jon AndersFredriksstad SS1817
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Dyrhovden SigveSotra SK1815
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Standal Egil ArneVolda Ørsta SL1815
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Scheibe UlrichTønsberg SK1814
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Hølleland SigveMasfjorden SK1812
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Barton ZdenekLillestrøm SK1809
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Leonhardsen Vebjørn MaanumBærum SS1802
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Midtstue LasseOSS1800
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Moholt Jan TLarvik SK1799
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Bergfjord IdarOSS1798
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Halvorsen BenjaminPorsgrunn SK1797
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hoel OleHamar SS1794
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Engevik Bjarne J.Strømmen SK1790
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Kopperud Vidar AleksanderTønsberg SK1790
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Grøver Sigurd LoeSK Stjernen1785
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kreken Eivind GruntNordstrand SK1784
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sæther SteinarFredriksstad SS1784
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Eliseev SergeySandnes SK1781
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kutrovac MilanSK Stjernen1781
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Chikwati ElvisAkademisk SK1780
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kristiansen ToreKristiansund SK1780
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sletten Dan VegarIndre Østfold SS1775
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Hjørnevik Knut JSandnes SK1773
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Decelle ChristopheFredriksstad SS1772
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Brobakken Lars ErikLillehammer SS1769
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Stabbetorp HansFredriksstad SS1767
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Andreassen Tor HermanTønsberg SK1762
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Haveland BjørnBærum SS1762
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sørjordet AndersDrammens SK1762
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Aure Anders NilssonKonnerud SK1756
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Jashari DritonSarpsborg SK1755
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Slettum Karl AnkerKongsberg SK1753
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Vangen David LuangtepOSS1752
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Olsen William AlexanderBærum SS1751
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Grøndahl David ADrammens SK1746
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Haug Kjell MSK Stjernen1746
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Livendahl RolfFredriksstad SS1746
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Christensen OddbjørnTønsberg SK1744
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Helmersen GeirLarvik SK1743
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Nilsen KaiFredriksstad SS1743
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Tveit GeirAsker SK1740
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Engeset BjarteLarvik SK1735
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Løveid ErikSK 19111734
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Digernes MagnusNittedal SK1733
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Andersen JardarKongsvinger SK1729
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Fuglesang Michael W.OSS1728
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Mikelsen MattisBærum SS1725
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Amundsen AskStrømmen SK1723
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Opseth OliverElverum SK1723
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Erikstad OlavAkademisk SK1722
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Tvete Bjørn IdarSK Stjernen1721
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ulekleiv Jan IvarHamar SS1720
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Bruun Frank OlavStrømmen SK1718
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Dale SveinSK 19111718
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Nilsen ThomasHamar SS1718
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Vangen David LuangtepOSS1718
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Henriksen MorganFredriksstad SS1717
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Harkestad IngeOSS1715
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Dale Gunnar BrandshaugBærum SS1711
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Slettmoen MarkusHamar SS1709
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ihlen SigurdLarvik SK1708
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Andersen OddFollo SF1706
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Kielland-Lund JonFollo SF1702
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Langvik UlrikkeHell SK1701
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Linjord David JessStavanger SK1701
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Flatebø Hallvard HaugSevland SK1699
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hellenes André TsolisKonnerud SK1699
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Mella AageStrømmen SK1699
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Holter TheodorIndre Østfold SS1697
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Mikelsen MattisBærum SS1697
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Røneid HeidiSK Stjernen1696
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Kvalsund Jon EmilTønsberg SK1695
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Aure Anders NilssonKonnerud SK1694
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Jacobsen TrondLillestrøm SS1694
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Rosland Lars-ErikFredriksstad SS1693
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Simonsen HelgeSK Kampen1693
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Eriksen DagOSS1691
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Johansen Kolbjørn-AlbinHønefoss SK1690
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Westrum Kim Roger HansenNittedal SK1688
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Engeset BjarteLarvik SK1687
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Johannessen Heine NHaukås SK1684
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Roderburg Rolf TheodoOSS1684
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Syvertsen Rolf ETønsberg SK1684
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Tenold AndreasNordstrand SK1682
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Larsen Thomas GLarvik SK1681
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Lea PerFollo SF1681
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Stubrud Jan MagneLillehammer SS1681
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Larsen BjørnFredriksstad SS1680
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Østgaard Pål IngeTrondheim SF1680
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hansen SveinLarvik SK1677
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Jensen Anders S.Lillestrøm SK1675
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kristensen AndersFredriksstad SS1675
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Wiggen FrodeStavanger SK1675
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Ahmadi RahimLevanger SK1672
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Røed Tom Kristen BergumStrømmen SK1672
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ziegler LarsSK Stjernen1671
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Leite SteinarModum SK1670
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Eriksen TomSotra SK1668
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Sidali Elias HullebergOSS1664
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Jakobsson MagnusTrondheim SF1663
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Klausen Truls SkaugeDrammens SK1662
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Jakobsen Kjetil AnsgarBodø SL1661
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Blekken Kjell OveLevanger SK1660
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Grindbakken ErikSK Stjernen1659
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sola RoarJæren SK1659
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Stubrud Jan MagneLillehammer SS1659
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Grave Jacob TemplenTønsberg SK1658
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hem GeirSK Kampen1658
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Larre LinneaOSS1657
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Mennink MarcelMolde SK1657
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Stai SondreTrondheim SF1657
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Eiding Amanda Mai IrgensFredriksstad SS1655
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Lahlum IdaSK 19111655
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Nesse DavidSandnes SK1655
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Sivertsen JarleSotra SK1655
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Jacobsen TrondLillestrøm SS1654
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Leonhardsen Vebjørn MaanumBærum SS1652
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Ihlen SigurdLarvik SK1649
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Bakken Svein-ErikFollo SF1648
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Schøyen Andreas KangIndre Østfold SS1648
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Isachsen HaraldMolde SK1646
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Mordt CamilloFredriksstad SS1646
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Refsnes StåleVolda Ørsta SL1646
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Jakobsen GjøranFredriksstad SS1645
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Gundersen ArvidHønefoss SK1644
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Olsen William AlexanderBærum SS1642
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Røine MortenHønefoss SK1642
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Westrum Kim Roger HansenNittedal SK1642
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Thorstensen HaraldTønsberg SK1640
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lode SteinarKongsvinger SK1638
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Jørgensen AsleSK Kampen1637
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hojem RogerKristiansund SK1634
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Kroken John OlavSK Stjernen1634
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sjøgren OddbjørnSK Stjernen1633
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Andersen Martin KTrondheim SF1632
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Marthinussen Emma Viktoria LKonnerud SK1632
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Christensen Noah MyklebustLillehammer SS1631
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Skrede AlexanderSandnes SK1631
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Selmer Thorgrim JKonnerud SK1630
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kroken John OlavSK Stjernen1629
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Edvardsen ToreHønefoss SK1628
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Moberg Jan RuneFollo SF1627
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Anthony-Pillai SeelanTønsberg SK1624
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Gallis Thor HalvardTønsberg SK1624
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Bonsaksen ToreDrammens SK1623
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Elmi Saad AbobakerBærum SS1623
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Teian Max Armand OlsenLillestrøm SK1622
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Kreken Eivind GruntNordstrand SK1617
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Aspeland AndreasDrammens SK1616
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hauan Tore Martin MadsøTrondheim SF1610
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Strand Vetle BjørgeFredriksstad SS1609
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Paulsen Stig-AtleModum SK1608
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Brattgjerd Isak VinhOSS1606
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lindsjørn TrygveSK Stjernen1604
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Rolien TerjeLevanger SK1604
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ofstad JohannesMosjøen SK1602
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Brekke John IvarTrondheim SF1601
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Opedal Jan PetterOrkdal SK1601
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Khan Imad AliSotra SK1600
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Granum RogerHønefoss SK1598
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Storli FrodeHamar SS1598
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Lye SverreSandnes SK1596
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Helland GunleifStrand SK1595
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Slettum Karl AnkerKongsberg SK1594
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lye SigurdSandnes SK1593
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Reppen ToreKongsvinger SK1593
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Selmer Thorgrim JKonnerud SK1593
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Jacobsen Fredrik LytomtStavanger SK1592
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Braute PetterMolde SK1590
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Magnussen Atle AsbøllOrkdal SK1590
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Larsen Jo IngebrigtFollo SF1588
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Larsen Thomas GLarvik SK1588
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Oftedal SteinSandnes SK1588
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Auklend StianStavanger SK1587
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Nilssen StåleAsker SK1586
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Løvaas Tore HøeTrondheim SF1585
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Schanzenbecher PatrickKristiansund SK1584
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Berg-Olsen Henrik SeljesetSK Kampen1583
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Hestvik EliasBærum SS1583
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lambrechts ToreSandnes SK1583
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Paulsen Stig-AtleModum SK1582
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sama GunnarDrammens SK1582
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sebastian JohnnyPorsgrunn SK1581
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Galinsky MishaOSS1580
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Fredriksen FrankFredriksstad SS1579
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sivertsen JarleSotra SK1579
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Aarø Stig AndersFredriksstad SS1577
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Bergquist RuneTønsberg SK1575
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Gjesteby KjellHalden SK1573
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Morad Hassen MFredriksstad SS1573
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Dyrdal IdarOSS1572
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Mørkedal ØyvindSK 19111572
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Ellingsen Bjørn M.Stavanger SK1571
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Helliesen Lykke-MerlotCaissa SK1571
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Gisvold Pål AndreasTrondheim SF1569
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Pajdzik KamilBærum SS1568
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kro Andreas FuskelandFredriksstad SS1565
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lier ReidarLøperen SK1565
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Johansen Odd B.Fredriksstad SS1564
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Kraglund SondreModum SK1562
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Gillebo TorgeirLillehammer SS1561
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Wasenius ThomasMoss SK1561
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Aasen JoakimHaukås SK1560
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Gaure Sigurd LauvåsOSS1560
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hanssen John ChristianDrammens SK1559
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Eidet Leo MoenMolde SK1558
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Olsen AndersLevanger SK1558
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Yilmaz KazimModum SK1557
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Bjørnstad Niklas EriksenHamar SS1556
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Frydenlund ArveHønefoss SK1556
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Khoo-Thwe LouisOSS1556
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Nordgarden TerjeSK Kampen1556
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Stolp AleksanderAsker SK1556
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Brobakken JørgenHamar SS1555
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Johnson KnutLillestrøm SK1555
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Amarapala SheroniStrømmen SK1553
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Skau Karl IsakLarvik SK1553
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Øverbø Jon HoltanKongsberg SK1553
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Nicolajsen HenrikLøperen SK1551
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Teigen TorePorsgrunn SK1551
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ihlen SivertLarvik SK1550
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Thapar RajivFredriksstad SS1548
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Nilssen StåleAsker SK1547
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Digernes MikaelNittedal SK1546
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Nordølum HenrikFauske SK1544
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Lid Trond OlsenAsker SK1543
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kolflaath JanFredriksstad SS1541
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Knudsen Tor Kr.OSS1539
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Løvaas RogerKonnerud SK1539
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Østensen NicolaiKlyve SK1539
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Arulmaran AbishanIndre Østfold SS1536
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Stenhaug AndreasTrondheim SF1536
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Tallaksen Knut HenrikStavanger SK1533
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Forfang ÅsmundOrkdal SK1531
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sandum HåvardHønefoss SK1529
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Lindstad LiviaNordstrand SK1527
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Gjestemoen-von Hirsch AndreStavanger SK1526
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Odde KentKonnerud SK1526
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lid Trond OlsenAsker SK1525
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Rein RogerLevanger SK1525
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Tandberg GjermundModum SK1522
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Gjersum HaakonSK Stjernen1521
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Svendsen AleksanderSula SK1519
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Nergård Ole-KristianOSS1518
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Skaar Arvid AageSK Stjernen1518
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Glendrange GunnarOSS1517
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Minde ThomasKonnerud SK1517
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Strømhaug Kristoffer WangHell SK1517
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Abdelhafiz AhmadJæren SK1516
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Steinkellner RudolfKirkegata SK1514
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Aamodt Peder MarcusFollo SF1513
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Løvåsen Viktor NygaardNordstrand SK1513
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Nordquelle AmeliaNordstrand SK1513
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Tellefsen JanOSS1513
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Stenseng BenjaminKonnerud SK1512
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Hansen SveinLarvik SK1511
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Høisveen ToreKonnerud SK1511
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Schick MatheoSøråshøgda SK1511
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ødegaard KyrreLillestrøm SK1510
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Evjen Kristian ThunestvedtStavanger SK1509
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Pettersen Morgan BuckholmFredriksstad SS1508
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Ramasubramanian SubmaranianBærum SS1507
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Breiland JohnJæren SK1505
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Nilsen HelmerKonnerud SK1503
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Jervan MortenFredriksstad SS1502
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Jørgensen ØrjanKongsvinger SK1502
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Moseid Tor IngeTønsberg SK1502
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Kjærås Alf MariusTønsberg SK1500
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lorentzen Jan OvePorsgrunn SK1500
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Sivertsen StianKristiansund SK1500
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Skau Karl IsakLarvik SK1500
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Tveitan AlfredLarvik SK1499
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Nydal RoarAsker SK1498
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Selvik ElmaSK 19111497
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Storsanden Aksel LTrondheim SF1497
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Berget EirikModum SK1496
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Hjorteland StianStavanger SK1494
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Løfaldli SofieSandnes SK1493
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Selvik KjetilSK 19111493
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kristensen RogerStrømmen SK1492
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Nygaard EinarSK Stjernen1492
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Skjetnemark OlavLevanger SK1492
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Johansen Mikkel LiSK 19111489
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Hansen Jan-ErikVolda Ørsta SL1488
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Madsen EgilFredriksstad SS1487
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Ringstad ÅgeLillestrøm SK1486
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Stette Harald PeterFredriksstad SS1486
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Lilleng GunnarStrømmen SK1485
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Støren HåkonStavanger SK1482
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Amundsen AskStrømmen SK1481
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Asklund PetterLevanger SK1480
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kristiansen OddvarSK Stjernen1479
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Tveitan AlfredLarvik SK1479
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Haugan KristofferTønsberg SK1478
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Andersen ÅsmundBodø SL1477
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Nilsen Leif IngeBodø SL1477
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Johannessen Theo NHaukås SK1476
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Rynning Rune KleivenFlorø SK1475
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Kraglund SondreModum SK1472
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Gillebo TorgeirLillehammer SS1471
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Larsen GerryFredriksstad SS1471
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Haukås RoarVolda Ørsta SL1470
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Helliesen Lykke-MerlotCaissa SK1469
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Haukås RoarVolda Ørsta SL1468
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Heggelund AudunAsker SK1465
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Hegre KjetilSandnes SK1465
FIDE standard2019-05-31 21:10:00Jonsbu EgilMolde SK1465
FIDE hurtig2019-05-31 21:10:00Simonsen SteinarFollo SF1465
FIDE Standard, FIDE Blitz, FIDE Rapid, Medlemsliste fra NSF er sist oppdatert 20.06.2019.


Ratingsidene presenteres i samarbeid med Aalesunds Schaklag
Siden er generert Jun 25 05:41:48